Şimdi Ara

java kitap önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
12.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben herbelt schildit in kitabını aldım çok memnun oldum javanın temellerinden anlatıyor.
    sanada öneririm.
  • arkadaşların tavsiyesinden hemen sonra kitabın pdf sini buldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

arkadaşların tavsiyesinden hemen sonra kitabın pdf sini buldum

Hangi kitabın pdfsini buldunuz hocam?
  • herbert schildt java se7
  • this-is-it T kullanıcısına yanıt
    Kim Korkar Javadan Alper AKALIN ın bir kitabi ben bunu aldım ve bende yeni başlıyorum javaya
  • o kitap bende de var kullandım bi süre. giriş seviyesinde kullanılabilir
  • Javanotes6 işinizi görür bence.
    http://math.hws.edu/eck/cs124/javanotes6/
  • justify J kullanıcısına yanıt
    Kitap iyidir. Ama en iyisi budur demek doğru değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

ben bunu almayı düşünüyorum ne dersiniz ?

http://www.dr.com.tr/Kitap/Yeni-Baslayanlar-Icin-Java/M-Kirazli/Egitim-Basvuru/Bilgisayar/urunno=0000000428955

Ben bu kitaba sahibim ancak pek beğenmedim. Herbelt Schildet'in kitabını inceledim çok daha iyi.
  • Kitap önerilerinize baktım benimde sorum şu olacaktı. Bu diller en iyi nasıl öğrenilir ? Video izleyerek mi yoksa kitaplardan mı daha iyi öğrenebiliriz ? C ye başlarken videolardan bakmıştım yararını gördüm baya ama kitapla hiç denemedim. Tavsiyelerinizi alabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: El nino9

Kitap önerilerinize baktım benimde sorum şu olacaktı. Bu diller en iyi nasıl öğrenilir ? Video izleyerek mi yoksa kitaplardan mı daha iyi öğrenebiliriz ? C ye başlarken videolardan bakmıştım yararını gördüm baya ama kitapla hiç denemedim. Tavsiyelerinizi alabilir miyim ?

O size göre değişir hocam. Ben her zaman kitaplardan öğrendim. İnternetteki yazılar ve videolar ile geliştirdim :)
  • Schizophrenia kullanıcısına yanıt
    Kitaplardan açıp okuyarak öğrenmek zor gibi geldi bana. Daha doğrusu kitapların içlerinde çok gereksiz şeyler oluyor. Vakit kaybı gibi geliyor o yüzden sordum. Sen kitaplardan öğrenmişsin dediğim gibi mi kitaplar peki ? :)
  • şimdi 3 kitap arasında kaldım;

dediğim gibi biraz matlab biliyorum.

java hakkında hiçbirşey bilmiyorum sıfırdan başlayacağım.hobi niyetine öğrenmek istiyorum.

musa çavuş-kendine güvenerek java

alper akalın-kim korkar javadan

herbelt schildet-java se 7 java

çok da ucuz kitaplar değil..o yüzden 1 tanesini seçmek zorundayım..hangisinde karar kılayım ? hangisinde daha sade,anlaşılır anlatıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

herbert schildt java se7

Bizimle paylaşırmısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzMeN OzzY

Buyrun arkadaşlar size çok güzel bir kaynak E-Book yani..Programlamanın 0 dan orta düzeye temelini veriyor size eger tam calısıp öğrenirseniz..

Yani bunları kavradıktan sonra hangi dil oldugu onemli değil mantığını bildiginiz sürece bütün dillere adepte olabilrisiniz..

Not = Türkce bir kitap değil çünkü zaten yazılımın dili türkçe değil..

Şuan Yaşar üniversitesinde kullanılıyormuş.kitabın E-Book Free ( Bedava ) hali. çünkü kitabı normalde sanırım 100$ falandı..

E-Book oldugu için sadece bilgisayar değil, tablet ve telefonlarda da çalışmakta.. ( Pc için Acrobat Reader'i kurun )

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!...

Tekrar link verir misiniz?

• şuan şehir dışındayım 1 hafta sonra dönecem o zaman bana birdaha hatırlatın yükliyim..
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Kitabı ilk 200 sayfası sıkılmadan ilerledim. içerikte açıklamaların ön planda tutmaları okumayı sevmeyen için işkence gibi oluyor.

Fakat videolu eğitimleri başarılı, Eğer sabırlı ve okumayı seven birisi iseniz almanızı önerebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydemirci

kim korkar javadan adlı kitap iyi anlatıyor tavsiye ederim

Aynen ben de var iyi anlatıyor, yarısındayım.
  • Link için haırlatma yapiyim dedim.
    ;)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.