Şimdi Ara

JASPER board resimler eklendi (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
3
Favori
28.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: #FireLord#

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Bu arada yarın Jasper ile ilgili inanamayacağınız bir topic açabilirim.. Benden haber beklemeden Jasper alayım demeyin!!!

Nedir son durumlar

Bu gece giriş yapıyorlar.. Normalde dün gece yapmaları lazımdı ancak tefitş nakliye falan derken bu geceye kaldı.. Ama kısmetse yarın siz de gördüklerinize inanamayacaksınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAVIAR -- 14 Mayıs 2009; 14:41:54 >

• quote:

quote:

quote:

Bu arada yarın Jasper ile ilgili inanamayacağınız bir topic açabilirim.. Benden haber beklemeden Jasper alayım demeyin!!!

Nedir son durumlar

Bu gece giriş yapıyorlar.. Normalde dün gece yapmaları lazımdı ancak tefitş nakliye falan derken bu geceye kaldı.. Ama kısmetse yarın siz de gördüklerinize inanamayacaksınız..

Tamamdır arkadaşım , hadi bakalım bekliyoruz

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nedir son durumlar

Tamamdır arkadaşım , hadi bakalım bekliyoruz

Yalnız olan ben dahil 2. elde satış yapan arkadaşlara olacak.. PS2 leri falan 100 TL den buluruz artık sanırım..

• evet ne oldu ,haberleri bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakandag

evet ne oldu ,haberleri bekliyoruz.

http://forum.donanimhaber.com/m_31687228/tm.htm
  • en iyisi en sağlamı kardeşim fatih özkan elektroniğe götürmen yanlış anlama fatih abi öle hemen içini açmıyor direk müdahale etmiyor sorun neyse kardeşim ona göre ışıklardan anlatyıp müdahale ediyor zaten yapamadığı xbox yok çok iyi çok seviyeli saygılı benim herhangi bir tanıdığım filan değil ya övmek içinde yazmadım kardeşim boşuna dememişler dimi yiğidi öldür ama hakkını ver diye anlıcan fatih abi halledr boşa uraşma A E FİLAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Jasper da gelse sevimli hayalet casper da gelse her xbox 360 bir şekilde ölecek ve tamire gidecek veya külüstüre çıkacaktır.

Isı diye avutmayın kendinizi falconlar sanki cayır cayır yanıyor muydu? Kullanıyoruz falconu da, bildiğin oda sıcaklığında hava üflüyor dışarı. her tarafını elledim içindeki dvd yi çıkarıp elliyorum en ufak ısı sorunu yok buz gibi ve sessiz stabil çalışıyor mis gibi.

Ee bal gibi de bozuldu külüstür oldu benim falcon. Külüstür oaln bir sürü falcon da var şu forumda.

Isıyla mısıyla hiçbir alakası yok eminim ben buna. Hatta öyle senaryolar geliştirdim ki kafamda. Ms bence zaman yazılımı gibi bir şey yükledi bunların biosuna. hepsi bir zaman sonra 3k vermeye veya bozulmaya programlanıyor. evet eminim buna ben. istersen gaz soğutma yap alaskada oyna yine 3k veriyor bu alet.

watt ına matına bakıyoruz aletin yok 127 miş yok 176 ymış. mübarek konsol vivid firması mı üretiyor bu konsolu bu ne ateştir ya 175 watt da ısıdan sorun verir mi bir alet? elektriğe voltaja karşı bu ne alerjidir böyle? 1000 watt elektrik süpürgesi yıllarca çalışıyor yav bu ne biçim iş

Sesli güldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: killradio

quote:

Jasper da gelse sevimli hayalet casper da gelse her xbox 360 bir şekilde ölecek ve tamire gidecek veya külüstüre çıkacaktır.

Isı diye avutmayın kendinizi falconlar sanki cayır cayır yanıyor muydu? Kullanıyoruz falconu da, bildiğin oda sıcaklığında hava üflüyor dışarı. her tarafını elledim içindeki dvd yi çıkarıp elliyorum en ufak ısı sorunu yok buz gibi ve sessiz stabil çalışıyor mis gibi.

Ee bal gibi de bozuldu külüstür oldu benim falcon. Külüstür oaln bir sürü falcon da var şu forumda.

Isıyla mısıyla hiçbir alakası yok eminim ben buna. Hatta öyle senaryolar geliştirdim ki kafamda. Ms bence zaman yazılımı gibi bir şey yükledi bunların biosuna. hepsi bir zaman sonra 3k vermeye veya bozulmaya programlanıyor. evet eminim buna ben. istersen gaz soğutma yap alaskada oyna yine 3k veriyor bu alet.

watt ına matına bakıyoruz aletin yok 127 miş yok 176 ymış. mübarek konsol vivid firması mı üretiyor bu konsolu bu ne ateştir ya 175 watt da ısıdan sorun verir mi bir alet? elektriğe voltaja karşı bu ne alerjidir böyle? 1000 watt elektrik süpürgesi yıllarca çalışıyor yav bu ne biçim iş

Sesli güldüm

Gülerken tarihe baktın mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsu*

quote:

Orijinalden alıntı: killradio

quote:

Sesli güldüm

Gülerken tarihe baktın mı ?

evet 4 yıllık bir hort olmuş ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Aycan -- 14 Temmuz 2012; 16:26:04 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.