Şimdi Ara

# Jason Statham Fan Club # 191 Kişiyiz... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
7
Favori
43.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • transporter'i henuz dun izledim. statham'in izlemedigim tek filmiydi. 2011 yilina kadarkiler icerisinde. pembe panter ve kollaterali bile izledim sirf statham var diye. ama en iyisini en sona sakla derler ya transporteri uzun bir sure izlemeyecektim fakat istanbuldaki evimde rutubet problemi var ve bazi dvdlerim olduklari yerde bozulmus, o yuzden izlemessem yazik olur dedim hatta bir sahnede 2 saniyeligine takilma yasadi dvd sonra devam etti sukur. benim anlamadigim bir sahne var
    bmw yi kopruden asirtip arac tirinin uzerindeki bosluga inis yapti. ama astigi yukseklige bakinca kaput-on kasa nasil hic hasar olmadi onu anlayamadim. koprunun korkuluklarina carpmadan arac nasil oyle zipladi. filmdeki mantik hatalarindan biri miydi bu yoksa bir detayi mi kacirmisim
    neyse dedigim gibi cok daha sonra izlemeyi dusunuyordum bu nadide filmi yillanmis sarap etkisi yapsin istiyordum ama kismet buguneymis. gercekten statham'i statham yapan filmdi bu film. bu filmden sonra da death race gelir.

• Ekler misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekleyebilirsiniz.
  • Ekleyebilirsin hocam.
  • transporter 2 yi de izledim. keske hic izlemesem hep merak icinde kalsaydim nasil bir film transporter diye. havam oluyordu bir j.statham faniyim ama ben j. stathami j. statham yapan bu filmi henuz izlemedim diye. bir daha izleyecek olsam ayni keyfi vermeyecek. soyle iyice yaslandigimda meraktan patlayarak izlemis olmak isterdim transporter diye bir efsane seri vardi diyerek. yillanmis sarap etkisi yapacakti. su rutubetli ev beni zorla izlettirdi ya sovmek istiyorum.

kaldiysa sayet benim gibi manyak derecesinde henuz transporter izlememis olan, tavsiyem odur ki ey seyirci en az onumuzdeki 10 yil boyunca durumunu koru. meraktan patla acaba nasil bir film bu transporter diye. gercekten o merak buyudukce degecek boyle bir filme. ve su an aldigim kararla ilk 2 filmini erkenden izleyerek yazik ettigim bu guzel film serisinin son halkasi transporter 3 u en az onumuzdeki 3 yil boyunca izlemeyecegim. madem bundan sonra cok buyuk bir ihtimalle yeni bir film cekilmeyecek -cekilecekse bile ayni tadi buyuk bir ihtimalle veremeyecek - bir ozlem olarak kalsin icimde. aski olduren kavusmakmis, heyecanli bir sekilde bekleyeyim her an henuz transporter 3 u izlemedim diye en azindan, ilk 2 filmi izleyerek gizemini yok etmis olsam da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herr18 -- 3 Kasım 2012; 19:10:44 >

• hocam zahmet olmazsa benide ekleyebilir misin
  • ekleyin lütfen
  • Bütün filmlerini izledim hemen hemen belki bir kaç tane kalmıştır.Bir oyuncu aksiyon filmlerine bu kadar yakışır gerçekten.
  • ekle beni de hocam
    jason çok iyi bir aktör filmleri kendini izletiyor
  • ekle hacı
  • Liste güncellenmiştir.

Parker Filmi

• Ekle Dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyconee

Ekle Dostum.

• Bu adam hep aynı tür filmlerde oynuyor bu yüzden sevmiyorum bence en iyi filmi Snatch idi.
  • Dostm Benide eklermsn.
  • hummanbrid diye flim fragmani var
  • Ekle benide dostum expendables'in iki filmindede efsane karakterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 3 Nisan 2013; 13:55:26 >
  • beyler parker ın altyazısını bulabildiniz mi ?
  • eklee üzerine yok bu adamin
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.