Şimdi Ara

''Jason Denayer mükemmel...'' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D.

Galatasaray veya Türkiye'den herhangi bir kulüp bu tip oyuncular almak istiyorsa 16-17 yaşında bulması lazım.Başka türlüsü çok çok zor.City mesela Denayer'i 17 yaşında aldı kiralıyor ve tecrübe kazandırıyor.Denayer'in geleceği çok parlak Kompany'nin yerini alacak gözüyle bakıyorlar hem milli takımda hem City de o nedenle belki 1-2 sezon daha kiralayabilirsiniz.

@evohan 8 milyon euroya sağ kramponunu verirler.Stoper piyasasından haberiniz yok sanırım...

yuh ya amma abartın FM oynamaktan gerçek dünyayı görmüyonuz sanırım :) Ajax Der Hoorn u kaça satacak acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Galatasaray veya Türkiye'den herhangi bir kulüp bu tip oyuncular almak istiyorsa 16-17 yaşında bulması lazım.Başka türlüsü çok çok zor.City mesela Denayer'i 17 yaşında aldı kiralıyor ve tecrübe kazandırıyor.Denayer'in geleceği çok parlak Kompany'nin yerini alacak gözüyle bakıyorlar hem milli takımda hem City de o nedenle belki 1-2 sezon daha kiralayabilirsiniz.

@evohan 8 milyon euroya sağ kramponunu verirler.Stoper piyasasından haberiniz yok sanırım...

yuh ya amma abartın FM oynamaktan gerçek dünyayı görmüyonuz sanırım :) Ajax Der Hoorn u kaça satacak acaba ?

FM oynamıyorum ben verilere göre konuşuyorum.Mangala'yı 40 milyon euroya aldı City aynı şekilde Laporte için istenen bonservis ücreti 40 milyon euro bu dediğim iki oyuncuda genç...Denayer'in bu paralar olmasa bile 20-25 den aşağı satılmayacağı bir gerçek...

• quote:

quote:

quote:

FM oynamıyorum ben verilere göre konuşuyorum.Mangala'yı 40 milyon euroya aldı City aynı şekilde Laporte için istenen bonservis ücreti 40 milyon euro bu dediğim iki oyuncuda genç...Denayer'in bu paralar olmasa bile 20-25 den aşağı satılmayacağı bir gerçek...

Nekadara satılır bilmem ama dediğin gibi çok yüksek değil stoper piyasası uç örneklerle konuşuyorsun, benim sana verdiğim orneğe bak Milan ın Stoperini alırsın dediğim paaya , M City için zatetn paranın bir onemi yokki kaç derlerse alıyo adamlar

• quote:

quote:

yazdığını okuyunca adam sırf gs da diye kıskanan kötüleyen bir fb li sandım. gs lı olduğunu görünce şaşkınlığım daha da arttı

yahu man city satın alma opsiyonuna 30M pound yazmış sen hala inatla o etmez bu etmez diyosun. adam sözleşmeye yazmış ya. seni inandırmak için daha ne yapmaları lazım ? man city nin bu adama değer verdiği ve gelecek için ilk 11 oyuncusu gördüğü tartışmasız şekilde ortada

bunun yanında sahada izlediğimiz denayer 20 yaşında olmasına rağmen mental olarak yaşının çok çok ilerisinde. 20 yaşında çocukta olan pozisyon bilgisi, önceden sezme gibi mental özellikler türkiye de 30 yaşında stoperlerde yok !

• Adam gelecegin en onemli futbol yildizlarindan biri olucak city verse bile kapiyi kimbilir kactan acar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

Şimdi über hiper muamelesi yapıyorsunuz, 2 maç kötü oynasın yerin dibine batırırsınız, oyundan çıkarken yuhlar, söversiniz.
    Maalesef ülkemizde taraftarın genel profili bu.

tartışmasız katılırım ancak bu oyuncu real,city,chelsea gibi takımlarda oynayacak seviyede bir oyuncu. kısaca, bazen istisnalar olur deriz ya, iste bu oyuncuda o istisnalardan bir tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: AthabaskA

quote:

quote:

yazdığını okuyunca adam sırf gs da diye kıskanan kötüleyen bir fb li sandım. gs lı olduğunu görünce şaşkınlığım daha da arttı

yahu man city satın alma opsiyonuna 30M pound yazmış sen hala inatla o etmez bu etmez diyosun. adam sözleşmeye yazmış ya. seni inandırmak için daha ne yapmaları lazım ? man city nin bu adama değer verdiği ve gelecek için ilk 11 oyuncusu gördüğü tartışmasız şekilde ortada

bunun yanında sahada izlediğimiz denayer 20 yaşında olmasına rağmen mental olarak yaşının çok çok ilerisinde. 20 yaşında çocukta olan pozisyon bilgisi, önceden sezme gibi mental özellikler türkiye de 30 yaşında stoperlerde yok !

Kardeş nereye ne yazmış, biz satın alma opsiyonkualmadık ... bende bu yazdıklarını görünce seni adamın menajeri sandım iyimi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

City satmaz.1 sene daha kiralarsak başarı

Ya bunu ilk kim yazdi? Her Denayer konusunda bu yorumdan 4-5 tane var.

Ben de öyle dusunmuyorum. Belki zamanı geldiğinde ManCity de oynayacak düzeyde olabilir ama ondan önce tercih edilecek isimler daha fazla olur. Kendisinin ilk tercih olması için 3 sene kadar daha Galatasaray tipi takımlarda oynamaya devam etmeli. (ŞL sürekliliği olan ve şampiyonluk yarışının 1.adayı) ManCity'de bu adamı bu kadar sure daha başka kulüplerde oynatmayı doğru bulmaz bence. Yanı iyi bir bonservis ve başarılı bir transfer yöneticileriyle hal olur bu iş bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ne 25-30 milyonundan bahsediyorsunuz ya ? Danayer şuan Cityde oynayacak kapasitede değil.

Bizim için bulunmaz hint kumaşı , ayakları falan çok iyi oyun bilgisi süper ama Madrid maçında üstünden kafayı çaktılar. Daha durun bakalım
  • Bu sene City bu adamı bize satar ama en az 15 milyon euro ister.
    1 sene daha kiralarlar sonra da 20 isterler.
    Sizce verir mi bizim yönetim bu parayı ?
    Adamlar 3milyon diye Podolski'yi aldı yoksa onuda almayacaklardı.

Yoksa Denayer'i alsan Chedjou var, Carole var birde sağ bek aldın mı 4-5 yıl kafan rahat olur sonra Chedjou gider onun yerine birisini alırsın ama Carole ve Denayer 10 yıl garanti tabi büyük paralar önerilmezse.
    Büyük takım olmanın yolu süreklilikten geçiyor. Büyük takımların defans hatları orta sahaları 5-6 yıl süreçle pek değişmez, hücumlar değişir sadece.
    Yöneticilerimiz sıfır, 1-2 yılda sürekli yeni transferle zaten 15-20 milyonun gidiyor, al bi adamı kalsın 5-10 yıl bir daha harcama yapma.

Melo ilk yıl kiralık ücretiyle ve sonra ki yıl bonservisiyle 5 milyon euroya halledilmişti, 4 yıl orta sahanın vazgeçilmeziydi.
    Melo almasan her yıl birilerini deneyip 20 milyon euro para savuracaktın.

• Ben olsam forvet hattına milyon eurolar harcayacağıma bu parayı Denayer için verir forvet için de Sinan'ı oraya monte ederdim. Bu adam için devre arası ne yapıp edip almaya çalışmaları gerek yoksa sezon sonunda almamız imkansız olur. M.City satmaya yanaşmaz o yüzden Denayer ve menajerini bir şekilde ikna etmek lazım. Yüksek maaş, imza parası, menajerine ekstra para verilmeli ki onlarda Galatasaray'da kalmak istiyoruz deyip kolaylık istemeleri gerek. Aksi halde çok zor gözüküyor.

30 yaşındaki profesyonel futbolcu geldiğinde yok ülkeye alışması gerek, yok takıma adapte olamadı, ligi tanıması için zaman verin gibi bahaneler uyduruluyor. 20 yaşında birinin daha ilk maçında dikkat çekmesi, 3. maçında sanki yıllardır bu takımda oynuyormuş gibi öz güvenli olması onun ne kadar kaliteli bir futbolcu olduğunu gösterir. Demek ki iyi adam takıma koyduğun an oynuyormuş, alışma süresi adaptasyon falan hikaye.

• quote:

Orijinalden alıntı: wewantsome

quote:

Orijinalden alıntı: Pthe.

City satmaz.1 sene daha kiralarsak başarı

Ya bunu ilk kim yazdi? Her Denayer konusunda bu yorumdan 4-5 tane var.

Ben de öyle dusunmuyorum. Belki zamanı geldiğinde ManCity de oynayacak düzeyde olabilir ama ondan önce tercih edilecek isimler daha fazla olur. Kendisinin ilk tercih olması için 3 sene kadar daha Galatasaray tipi takımlarda oynamaya devam etmeli. (ŞL sürekliliği olan ve şampiyonluk yarışının 1.adayı) ManCity'de bu adamı bu kadar sure daha başka kulüplerde oynatmayı doğru bulmaz bence. Yanı iyi bir bonservis ve başarılı bir transfer yöneticileriyle hal olur bu iş bence.

Satmaz dediğim 8 m euro gibi komık rakama satmaz.Citye 8 çerez parası niye satsın ki en az 20-25 ister.Başkanın 30 m paund dediği serbest kalma maddesi galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• yahu ne zor anlıyorsunuz.

biz kiralarken man city satın alma opsiyonu koymak istemiyor..bizimkiler bizimkiler ısrar edince de 30M Pound yazmışlar sözleşmeye.

bunun anlamı denayer in piyasa değerinin 30M P olması değil!!!!

Man city nin ona çok büyük önem vermesi ve gelecekte yıldız olacağını beklemesinden kaynaklanıyor. ha gerçekten almak isterseniz 8M ye arkadaşın dediği gibi ancak kramponlarını verirler size. 30M dan aşağı bırakmaz man city.

ha belçikanın sıradan bir takımında henüz keşfedilmemişken 8M ye alırdınız ama artık keşfedilmiş podyuma çıkmış yıldız adayını 8M ye fm de bile alamazsın.

adam ışıl ışıl parlıyor..kendini bozmazsa 3-4 seneye top class avrupa takımlarında yıldız stoper olur
  • Denayeri stoperde daha hiç izlemedik. Sağ bek 2 maç izledik. Yaşının genç olması ve tecrubesizliğine rağmen bizim türk futbolcusundan 2 gömlek üstün olduğunu gösterdi ama stoperde iyi olduğunu söylemek daha çok erken.. Çünkü daha izlemedik
  • denayerin defansif özellikleri ofansif özelliklerinden zayıf belçikanın bekir irtegünü bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lanquaté

Denayeri stoperde daha hiç izlemedik. Sağ bek 2 maç izledik. Yaşının genç olması ve tecrubesizliğine rağmen bizim türk futbolcusundan 2 gömlek üstün olduğunu gösterdi ama stoperde iyi olduğunu söylemek daha çok erken.. Çünkü daha izlemedik

Rize maçında sonradan girse de stoper oynadı.
  • quote:

Denayeri stoperde daha hiç izlemedik. Sağ bek 2 maç izledik. Yaşının genç olması ve tecrubesizliğine rağmen bizim türk futbolcusundan 2 gömlek üstün olduğunu gösterdi ama stoperde iyi olduğunu söylemek daha çok erken.. Çünkü daha izlemedik

A.Madrid maçında stoper oynadı.
  • Bence takımın en iyi 3. ismi.

1- muslera
    2- sneijder
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

quote:

20.dakikadan sonra sağ bek oynadı diye biliyorum ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: spiritreader

quote:

20.dakikadan sonra sağ bek oynadı diye biliyorum ?

Biraz daha fazla oynadı diye hatırlıyorum 30 civarı olabilir. Bence devre arasına kadar Denayer sağ bekte devam etmeli. Devre arasında sağ bek transferi yapmaz Galatasaray. O yüzden devre arasından sonra en ideali Grosskreutz'u sağ bekte oynatmak Denayer'i de stopere çekmek. Grosskreutz iki yönlü oyunda çok fazla katkı sağlar sağ bekte. Normalde sol açık ama şuanki kadro yapısında sağ bekte oynatmak daha iyi olur bence takımın ofansif ve defansif genel verimi açısından.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.