Şimdi Ara

Japonya Hayranları [JAPONYA ANA KONUSU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
42
Favori
67.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Japonya iyi güzel de futboldan anlamıyor Japonlar be hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

Japonya iyi güzel de futboldan anlamıyor Japonlar be hacı

Sorma Onlar daha çok dövüş sporlarıyla falan ilgileniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

quote:

Orijinalden alıntı: The Smoothy

Japonya iyi güzel de futboldan anlamıyor Japonlar be hacı

Sorma Onlar daha çok dövüş sporlarıyla falan ilgileniyor.

adamların dövüş de üstüne yok en azından tek bir spor türünde ustalaşmışlar ve en iyisiler bizim türkler savaş çıksa yerinden kalkana kadar adamlar ülkeyi işgal eder çok fark aramızda
  • REKLAMLAAR

• Ekle beni de. Her zaman sevmişimdir japonyayı ve japonları. Dayım gitmişti baya iyiymiş.
  • Ekle
  • ekle
  • Arkadaşlar aramızda japonyada okumak ve yaşamak için neler yapmamız gerekir bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

Arkadaşlar aramızda japonyada okumak ve yaşamak için neler yapmamız gerekir bilen var mı ?

anime manga bölümünde anime cafeye bak son sayfadan gerilere git çok uzaklaşmamışdır bi sayfada biri daha sormuştu painscream di galiba o yüzden bilgi vermişlerdi incele istersen

bu arada o muz reklamında koptum ya umai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dasdacik -- 10 Haziran 2011; 7:13:37 >
  • ekle beni
  • EKLE BENİDE :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dasdacik

quote:

Arkadaşlar aramızda japonyada okumak ve yaşamak için neler yapmamız gerekir bilen var mı ?

anime manga bölümünde anime cafeye bak son sayfadan gerilere git çok uzaklaşmamışdır bi sayfada biri daha sormuştu painscream di galiba o yüzden bilgi vermişlerdi incele istersen

bu arada o muz reklamında koptum ya umai

Bakayım.
  • Son samuray filmini izlemeyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.mta

Son samuray filmini izlemeyen var mı ?

Ben izledim gerçekten güzel film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chidori -- 11 Haziran 2011; 0:32:21 >
  • quote:

fazla hayallere kapılmamak lazım diye düşünüyorum bu konuda.
  • quote:

Film anime v.b şeyler ile gaza gelip bu tarz karar vermek hiç mantıklı değil diye düşünüyorum. Özellikle dinini yaşayan biri isen orada yaşamak zor olacaktır. Öncelikle para birimi farkını her zaman göz önünde bulundur. Bu gerçekten sıkıntı yaşatabiliyor. Öte yandan temel Japonca gerek. Sırf İngilizce ile de orada bir şeyler yapılır ancak en kötü derdini anlatabilecek kadar Japonya'ya sahip olman gerek. Diğer önemli bir faktör ise meslek alanın. Oraya gidipte hamallık yapmak hayatını ziyan edebilir. Elinde Japonya'ya rahatça yapabileceğin bir meslek olmalı.

İlk dediğimi tekrarlıyorum. Film v.b şeylerden gaza gelip böyle şeyler yapılmamalı. Hayat filmlerde ki gibi toz pembe olmuyor malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juice' -- 11 Haziran 2011; 1:25:54 >
  • Listeyi güncelledim az kaldı 100e
  • Listeye adımı yazarsan sevinirim.Japon Genel Kültürünü anlatan bir Dergi sahibi olarak burada bulunmam gerekir sanırım
  • Arkadaşlar konuya biraz göz attım ben Japon Dili Öğrencisiyim ve Japon Kültürü üzerine bir dergi çıkarıyorum daha doğrusu çıkarıyoruz.
    Dergi ulusal 3 aylık süreli yayın ancak ilk sayımız yeni çıktıgı için kısıtlı yere ulaştık.Genel olarak United Aikido Organisation a ait salonlarda
    bulunuyor dergimiz.Derginin tamamı öğrenci yapımıdır.Yalnız yapımda Nusret Sancaklı ve Sachihiro Omuro gibi isimlerden yardım aldık.
    Dergiye ulaşmak isteyenler pm atabilirler.Ayrıca Japonca ve Japonya ile ilgili sorularınıza elimden geldiğince cevap verebilirim.

Dergimizin içeriğinide belirteyim: Bu sayıda Kaman Japon Parkı ve Arkeoloji Müzesini gezdik.
    Rehabilitasyon için deprem sonrası Türkiye ye gelen Japon dostlarımızla röportaj yaptık.
    Japon yemekleri.Japon görgü kuralları.Otaku Sözlüğü.Sega tarihi.Japon Retro oyunları vs vs bu ayki içeriğimiz gece gece ancak bu kadar yazabildim ancak gözüme takıldı görüşmek üzere mate ne değil mata ne dir

dergi için: facebook.com/capondergi
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.