Şimdi Ara

Japonlar Aksaray'a Otomotiv Yatırımı Yapacak (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
3.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: enigma33

Aksaray'da Mercedes, Adana'da Temsa, Ankara'da MAN ve New Holland var, teşvik de var, az daha aşağı in, Mersin Limanı'ndan da ihracat yapma şansın var, oldukça iyi bir seçim denebilir mi?

Lastikleri MAN ile taşırlar artık.Lastikçiymiş adamlar.
  • Bakın burada açıklama var, valiliğin sitesinde haber yapılmış:http://www.aksaray.gov.tr/default_B0.aspx?id=1673
  • Burda uretiyorlar ama yine pahaliya kakaliyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honda gelsin ilginç modellerde üretilsin dış ülkelere bakıp neden bu model TR de yok demeyelim artık
  • Mercedes'ten günde 70-75 tane kamyon/tır çıkıyor. Orada dünyanın parası dönüyor
    Umarım bu lastik fabrikasının da Aksaray'a/Türkiye'ye yararı olur.

Ey güzel memleketim, Aksarayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi createemir -- 9 Ekim 2013; 22:22:54 >
  • Tamam işte, bahsettiğim markaların da lastiğe ihtiyacı var diye demiştim zaten...

Gerçi sonra linke tıkladım, binek ve hafif ticari araç lastiği diye yazmışlar..
  • Ne kadar çok istihdam o kadar iyi yakında japonca öğrenmek zorunda kalıcaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Mercedes'ten günde 70-75 tane kamyon/tır çıkıyor. Orada dünyanın parası dönüyor

Vay hemşerim
    Brisa sanırım yatırım yapıcak firma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bianconera -- 10 Ekim 2013; 21:10:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: createemir

Mercedes'ten günde 70-75 tane kamyon/tır çıkıyor. Orada dünyanın parası dönüyor

Vay hemşerim

Ooooo

• quote:

Orijinalden alıntı: saveyourself

Ne kadar çok istihdam o kadar iyi yakında japonca öğrenmek zorunda kalıcaz..

Hondacılar zaten biliyordur
  • Yatırımı bırak,yalıtım yap..

• japon mitsubishi otomotiv yedk parçası üretmek için ümraniyede tesis kuracakmış

http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/10/01/mitsubishiden-turkiyeye-sanayi-yatirimi
  • 41gokhan41 kullanıcısına yanıt
    Ümraniye'de üretim yapmak pek de karlı olmaz, teşvikli iller dururken. Zira ilgili linke tıkladım, yedek parça üretimi üzerine bir satır göremedim. Ben mi ıskaladım?

"Japon şirket dün yaptığı açıklamada tesisin Japon otomotiv şirketlerine yönelik ürün ve teknik destek vereceği kaydedildi." diye yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.