Şimdi Ara

jant bakimi nasil olur??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aleminyum alasim jantimin ustunde biriken balata kalintilari ve toz vs..kemiklesmis artik bugun carpex in bi jant bakim urununu aldim ama istedigim gibi temizlemedi yani tam olarak lekeleri sokemedi..baska bir sekilde cikarmanin yolunu bilen warmi...

• merhabalar öncelikle ....

alman gereken KATRAN SÖKÜCÜ jant ilk günkü güzelliğine dönüyor herhangi yapışmış yağ olsun balata tozu olsun hepsine çaredir kendisi
  • tinerle sil gitsin kardeş üstünede cilayı basarsın gıcırgıcır olur
  • Vallahi dostum ben genelde tuzruhu kullanıyorum.Ama herkes tuzruhu öldürür jantı diyo yalnız şimdiye kadar jantımın parlaklığında hiç bir değişme olmadı ama çok temiz oluyo.Önce üstüme kötü bir giysi giyiyordum.Tuzruhunu bi kaba boşaltıyodum.Elimede kötü bi diş fırçası alıyodum.Gözüme gelmeden yani fırçayı ileri geri değil, sağa sola sürerek temizliyodum(Tabi bu arada jant kuru olması lazım) ve en sonunda tuzruhu kurumadan yani yanımda su bekletiyorum ve hemen yıkıyodum.İnan arkadaşlar jantların yanıyo diyodu.Çok çok temiz oluyo ve de parlıyo.Yine de seçim senin?
    erdem_delibas@hotmail.com
  • arkadaslar saolun walla enteresan taktikler warmis artik deneme yanilma yapicam..:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.