Şimdi Ara

Jameson Full HD modeller, sorular, sorunlar. (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
6
Favori
73.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: biber2006

Serkan hocam kanala göre video format mümkün mü?, hangi formatı seçersem tüm kanallarda sanki aynı format geçerli oluyor çünkü..

haklısınız şimdi kontrol ettim ama işin kötü yanı sd ler 576 i de hd lerde 1080i de çok daha iyi ben 576i de bırakıcam malum hd kanal az birini izlersem değiştiririm artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerkanXXX -- 15 Aralık 2011; 13:55:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: achfighter

Salondaki Jameson 3003 ile 10 metre uzaktaki modemim arasında kablosuz bağlantıyı nasıl kurabilirim. Access point mi yoksa kablosuz adaptör mü lazımdır?

access point kullanmalısınız.normal wifi adaptör olmaz.birde vonets ve next marka 75 tl cıvarı cihazlarda var.bunların çekimi zayıf diye duydum ama 10 m ceker rahat sanırım. @mastor1 o sorun serverla alakalı bence arada oluyor.otomatik ayarda cihaz sorunsuz çalışıyorsa kullanabilirsiniz o şekilde.sabit ip ayarlarını 1-2 sayfa önce vermiştim ordan bakabilirsiniz.
  • Ne iştir anlamadım.Bu hacklemelerin amacı ne olsa gerek anlamadım gitti. Albani üstad buralar sıkı takip ediliyor derken haksız değilmiş demekki.Herkese selamlar.
  • Ne iştir anlamadım.Bu hacklemelerin amacı ne olsa gerek anlamadım gitti. Albani üstad buralar sıkı takip ediliyor derken haksız değilmiş demekki.Herkese selamlar.
  • arkadaşlar bu arada server kanallarını merak edenler jameson sitesinde download-yazılımlar kısmında hazır kanal listesi var orda favorilerde kanallar kendi listenizi yedekleyip bakabilirsiniz.güncel biss keylerde var sitede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerkanXXX -- 15 Aralık 2011; 14:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MSerkanXXX

arkadaşlar bu arada server kanallarını merak edenler jameson sitesinde download-yazılımlar kısmında hazır kanal listesi var orda favorilerde kanallar kendi listenizi yedekleyip bakabilirsiniz.güncel biss keylerde var sitede.

Biss keyleri nasıl yükleniyor toptan kanal listesi gibi mi yoksa elle tek tek mi giriliyor bilgi verebilirimisin?

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1
    quote:

arkadaşlar bu arada server kanallarını merak edenler jameson sitesinde download-yazılımlar kısmında hazır kanal listesi var orda favorilerde kanallar kendi listenizi yedekleyip bakabilirsiniz.güncel biss keylerde var sitede.

Biss keyleri nasıl yükleniyor toptan kanal listesi gibi mi yoksa elle tek tek mi giriliyor bilgi verebilirimisin?

teşekkürler

siteye baktım dosya indirilecek şekilde değil ben download ediliyor sanmıştım.ben tf forumdan kamaxx ın verdiği biss key dosyasını usb den attım o şekilde açıldı ntv spor ve trt hd.ama cihaza biss keyleri elle girmeyi bulamadım bilen varsa yazsın işimize yarar.

bir arkadaş sunny14200 ile jameson 3003 kendi sitesinde karşılaştırma yapmıştı ordanda incelemenin en sonunda softcam dosyası var onuda atabilirsin cihaza.ayrıca pm attım size şu an ben bu biss keyleri sorunsuz kullanıyorum.

bilgi amaçlı .key uzantılı softcam dosyalarını rardan çıkarın usb ye atın.sonra cihazda usb tranfer - program listesine gelin dosyayı yanda çıkar oradan yükleyin.sanırım bizim cihaza hivion 9696 adlı cihazın softcam dosyaları birebir uyuyormuş ancak indirip bi yerden denemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSerkanXXX -- 15 Aralık 2011; 16:34:57 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mastor1
    quote:

teşekkürler

siteye baktım dosya indirilecek şekilde değil ben download ediliyor sanmıştım.ben tf forumdan kamaxx ın verdiği biss key dosyasını usb den attım o şekilde açıldı ntv spor ve trt hd.ama cihaza biss keyleri elle girmeyi bulamadım bilen varsa yazsın işimize yarar.

bir arkadaş sunny14200 ile jameson 3003 kendi sitesinde karşılaştırma yapmıştı ordanda incelemenin en sonunda softcam dosyası var onuda atabilirsin cihaza.ayrıca pm attım size şu an ben bu biss keyleri sorunsuz kullanıyorum.

bilgi amaçlı .key uzantılı softcam dosyalarını rardan çıkarın usb ye atın.sonra cihazda usb tranfer - program listesine gelin dosyayı yanda çıkar oradan yükleyin.sanırım bizim cihaza hivion 9696 adlı cihazın softcam dosyaları birebir uyuyormuş ancak indirip bi yerden denemedim

elle key yüklemek için
    menü tuşuna basın diğer menüsü üzerindeyken 1234 tuşlarına sırasıyla basın orda gizli menü çıkıyor

• @mahho88 sağolasın öğrendiğimiz ıyı oldu bunuda
  • Şu anda serverler sorunsuz tüm kanallar açılıyor
  • http://www.bimeks.com.tr/urun/119463/jameson-js-3003-hd-pvr.aspx

226 tl cihaz %25 indirim var bu gün için sanırım.
  • BBC HD kanalında türkçe altyazı menude var görünmesine rağmen ekrana altyazı çıkmıyor, DM800 kullanırken paket aboneliğinde bu alt yazı biraz yavaş olsada çıkardı.

Jameson 3003de Altyazı göstermede bir sorun mu var sizce?

Yoksa başka bir menüden açmak mı gerekiyor?
  • 2 gün önce 263 e almıştım jameson u bimeksten.şimdi ise 232 tl ye düşmüş.açtım telefonu bimekse sağolsunlar yeni fiyat üzerinden alış verişi düzenlediler.30 tl cepte kaldı.eğer ben gibi 7 gün içerisinde iade etme hakkına ship olan var ise hemen arasınlar ve yeni fiyatlandırma yapsınlar.ayrıca cihaz genel manada iyi.yalnız ntvspor da iken altyazılarda bulanıklasma ve birbirine girme mevcut.nedendir acaba.ayrıca bana server bilgilerini girmemi sağlayacak bi babayiğit aranıyor.nasıl yapacağım bilemedim.birde ekim güncellemesinden sonra kasım da çıkmış sanırsam.hangisini yükleyelim.teşekürler.bir teşekkürde bimekse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wkend

2 gün önce 263 e almıştım jameson u bimeksten.şimdi ise 232 tl ye düşmüş.açtım telefonu bimekse sağolsunlar yeni fiyat üzerinden alış verişi düzenlediler.30 tl cepte kaldı.eğer ben gibi 7 gün içerisinde iade etme hakkına ship olan var ise hemen arasınlar ve yeni fiyatlandırma yapsınlar.ayrıca cihaz genel manada iyi.yalnız ntvspor da iken altyazılarda bulanıklasma ve birbirine girme mevcut.nedendir acaba.ayrıca bana server bilgilerini girmemi sağlayacak bi babayiğit aranıyor.nasıl yapacağım bilemedim.birde ekim güncellemesinden sonra kasım da çıkmış sanırsam.hangisini yükleyelim.teşekürler.bir teşekkürde bimekse.

en son fw yi yükleyiniz altyazılarda titreme vs. sorunu kalmıyacak görüntü kaliteside artıcktır.server ayarları 2-3 sayfa önceye bkarsanız bulabilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba,
    Jameson internete bağlanabildiğine göre cihaz üzerinden youtube vs. gibi video sitelerine de erişim var mıdır ?
    Tşk
  • Arkadaşlar merhaba,
    Jameson internete bağlanabildiğine göre cihaz üzerinden youtube vs. gibi video sitelerine de erişim var mıdır ?
    Tşk

Aynı mesajı göndermişim. Silmenin bir yolu var mıdır ?
    Tşk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batrisg -- 17 Aralık 2011; 11:17:05 >
  • HD uydu alırken neye dikkat etmeliyim en iyisi hangisi hem kalite olarak hem de fiyat olarak

hd uyduların normal uydulardan farkı nedir
    görüntü ve ses kalitesi nasıldır
    fiyatları ortalama ne kadardır
    memnun kalır mıyım?
  • ip ayalarını verdikten sonra 9nolu server nası aktif ediliyor ki 3 adet görüyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caution -- 17 Aralık 2011; 15:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batrisg

Arkadaşlar merhaba,
    Tşk

Aynı mesajı göndermişim. Silmenin bir yolu var mıdır ?
    Tşk

internet tarayıcı bulunmuyor cihazda youtube a giremezsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: GFB 06

HD uydu alırken neye dikkat etmeliyim en iyisi hangisi hem kalite olarak hem de fiyat olarak

hd uyduların normal uydulardan farkı nedir
    görüntü ve ses kalitesi nasıldır
    fiyatları ortalama ne kadardır
    memnun kalır mıyım?

hd uydu alıcıları 250 den 2 bin lere kadar var(daha pahalı da vardr benm bilmedgm) bence biraz topikleri karıştırın fikir edinin
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.