Şimdi Ara

James Bond geri döndü: No Time to Die filminden aksiyon dolu fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • James Bond geri döndü: No Time to Die filminden aksiyon dolu fragman

Sinema dünyasının en popüler karakterlerinden birisi olan James Bond, 25. filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Bond hayranlarının uzun bir süredir merakla beklediği No Time to Die filminin ilk fragmanı nihayet bugün paylaşıldı. İki dakika 35 saniye uzunluğundaki fragmanda filmin birçok detayını ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz.

James Bond bildiğiniz gibi serinin bir önceki filmi olan Spectre'de emekliye ayrılmıştı. Yeni filmde Bond'un Jamaika'da emekli hayatı yaşadığını görüyoruz. Ancak James Bond'un bu huzur dolu hayatı pek de uzun sürmüyor. Eski bir arkadaşından yardım çağrısı alan Bond, kendini yine tehlikeli düşmanlarla mücadele ederken bulacak.

Yayınlanan fragmanda Rami Malek tarafından canlandırılan yeni filmin kötü adamı Safin'i ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz. Ayrıca Christoph Waltz'ın Blofeld karakteri de No Time to Die filmi için geri dönüyor.

Cary Fukunaga tarafından yönetilen No Time to Die'ın oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler şöyle: Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Ana de Armas, Naomie Harris, Rory Kinnear, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch ve Billy Magnussen.

Daniel Craig'in James Bond karakterine son kez hayat verdiği No Time to Die, ülkemizde 3 Nisan 2020'de vizyona girecek.

Kaynak:

• Rami Malek pek yakışmamış gibi.

• sonunda adam gibi film izlicez

• kadro çok iyi

• Bu adam, bu filme cok yakisiyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tabi ki; kişisel bakış ve tercih meselesi ama, JAMES BOND filmleri bana hiç bir zaman ilgi çekici gelmedi. Ayrıca JAMES BOND filmlerini.. birbirinin aynı farklı yerlerde meydana gelen olaylar silsilesi olarak görüyorum.

• baş karakter olan "Daniel Craig" bu film seriside en çok rol alan erkek oyuncu olarak da bir ödülü hak ediyor bence
  • Daniel Craig için izleyeceğim.

• James Bond geri döndü: No Time to Die filminden aksiyon dolu fragman

Lea hazretlerini niye fasülyeden saydınız?
  • Yönetmen koltuğunda Sam Mendez olmadığı belli, yine de izlenecek tabi.

• pierce brosnan filmlerinin verdiği tadı veremiyor malesef

• Bohemian Rhapsody de muhteşem bir oyunculuk sergileyerek "En İyi Aktör" Oskar'ını alan
    Rami Malek adamdan sayılmıyor mu ki, oynayan oyuncular arasında ismini yazmamışsınız?

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Bir önceki paragrafta ismi.

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Bir önceki paragrafta ismi.
    Şimdi gördüm. Zaten "DİĞER" Oyuncular diye yazmışsınız. Gözümden kaçmış. Çok teşekkürler..
  • rami malek seyirci çekecektir bu filme.
  • güzel görünüyor
  • İçten yanmalı çanta var mı ?
  • James Bond flimler SOny Pictures yapımı değil miydi ? NEden Universal ve MGM diyor ?

• Aston Martin'in farlarından çıkan silah..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Onceki filmlerin konularinda da belirtmistim yillar once bana kalirsa Daniel Craig bu rol icin dogmus. Onun oynadigi filmler gercekten farkli boyutlarda.Merakla bekliyorum vizyona girmesini.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.