Şimdi Ara

Jailbreak yedekleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Restore edip temiz kurulum yaptiktan sonra bütün repolarim ekli halde goruyorum, yukledigim tweakler temiz kurulum yapmadan onceki gibi ayarli geliyor, sebebini itunes uzerinden yedekleme olarak goruyorum. Bu zamana kadar canimi sikmamisti fakat yukledigim bi tweakten sonra telefon cildirinca basimi agritmaya basladi bu sorun, yedeklemeyi telefona yukledikten hemen sonra telefon eski bi tweakim yuzunden kasiliyor, dokunmatik tepki vermiyor, kendince uygulamalara giriyor vsvs..

Yok mudur bu isin bi cozumu? 2000 e yakin fotografim ve bir suru de uygulamalarin icinde belgelerim var ve yedegimi kurtarmak istiyorum fakat jailbreak yaptigim anda da tweak farketmeksizin telefon sapitmaya basliyor

siz hangi yontemleri izliyorsunuz ve ben acaba nerde hata yapiyorum nasil bir yol izlemeliyim her jailbreak sonrasi yardimci olur musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorunun itunestan oldugunu dusunuyorsaniz yedeklemeden once tum tweakleri silin.

Lakin ben yedeklemeyi syncios ile yapiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: flickflick

Sorunun itunestan oldugunu dusunuyorsaniz yedeklemeden once tum tweakleri silin.

Lakin ben yedeklemeyi syncios ile yapiyorum

Hocam yedeklemeyi her restore atmadan önce yaparım, dolayısıyla yedeğimin enkaza dönüştüğünü düşünüyorum..

Syncios kullanıyorum derken hangi programını kullanıyorsunuz? sitesine girdim baktım da 3 farklı uygulaması var
  • Ryso kullanıcısına yanıt
    Syncios manager ile yedekliyorum.
    Mesela yedeklemek istedigim sey rehberim muziklerim resimlerim ve notlarim ise hepsini manuel olarak yedekliyorum, menu ikon sekillerimin ve uygulamalarimin yedeklemesini katiyyen almiyorum.
    Clean installdan sonra da rehberi, muziklerimi, resimlerimi ve notlarimi manuel olarak syncios ile geri yukluyorum.
    Ek olarak son 1 senedir itunes ile yedekleme yapmadim dediginiz copluk olayina karsi hassasiyetim oldugu icin.

• quote:

Syncios manager ile yedekliyorum.
    Mesela yedeklemek istedigim sey rehberim muziklerim resimlerim ve notlarim ise hepsini manuel olarak yedekliyorum, menu ikon sekillerimin ve uygulamalarimin yedeklemesini katiyyen almiyorum.
    Clean installdan sonra da rehberi, muziklerimi, resimlerimi ve notlarimi manuel olarak syncios ile geri yukluyorum.
    Ek olarak son 1 senedir itunes ile yedekleme yapmadim dediginiz copluk olayina karsi hassasiyetim oldugu icin.

Sağolun hocam sayenizde manuel yedek ile hayatım kurtuldu diyebilirim, 3gs den bu yana aynı yedeği kullanıyorum ve tahmin edin bugüne kadarki jailbreaklerle ne hale gelmiştir

Bu arada programla ilgili yaşadığım ufak bi sıkıntı var, uygulamaları herhangi bi klasöre yedekleyemiyorum "fail" veriyor. Böyle bir sorun yaşadınız mı?

• Ayni şekilde yıllardır neredeyse ayni yedek ve jailbreak kullanıcısıyim. 1.5-2 gblik bir alanımın artmasına rağmen nedenini bilmediğim şekilde(tweakler yüzündendir belki de) alanım yok. Yarin bunu deneyip guzel bir kurulum ve üstüne sıfırdan bir jailbreak deneyeceğim

• Ryso kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Onceki mesajda dedigim gibi uygulama da yedeklemiyorum. Restoredan sonra kullandigim 7-8 uygulama var onlari indiriyorum tekrardan, yedekten yuklemek yerine. Daha temiz oluyor gibi geliyo bana.

• quote:

Merhaba,

Onceki mesajda dedigim gibi uygulama da yedeklemiyorum. Restoredan sonra kullandigim 7-8 uygulama var onlari indiriyorum tekrardan, yedekten yuklemek yerine. Daha temiz oluyor gibi geliyo bana.

Kusura bakmayın yanlış okumuşum :)))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.