Şimdi Ara

Jailbreak yapmaya değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Jailbreak yapmaya değer mi? Telefonu yeni aldım çevremde Jailbreak kullanan kimse yok. Çok sorun yaşarmıyım? iPhone 4S 16GB sahibiyim. Bilgilendirirseniz sevinirim...

• daha once ios cihazlarindan birini kullanmadiysaniz bir sure jailbreak olmadan kullanmakta fayda var,hem cihaza alismis olursunuz hemde jb yaptiginizda aradaki farki daha iyi anlarsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değmez
  • Değer.
  • Os x, iOS tarzi sistemlere yabanci oldugumdan aldigim haliyle kullaniyorum cihazi, ilerde cozdugum zaman yeterli gelmezse yapmayi dusunuyorum.
  • Ben bu konuyu forumda 3 günde bir görmekten gercekten cok sıkıldım.. değmez kardesim yapma jb .
  • Apstore'u kullanmak zorundasın yani yaptırmakta zorundasın paran çoksa bilemem tabi değer
  • her türlü JB olmalıdır, paranın hakkını vereceğine inandığın app'leri para verir alırsın (örnek : whatsapp, hipstamatic), ama ıvır zıvıra habire 1-2 dolar vere vere adamın iflahı kesilir.
    haaa ama orijinal kullanmanın da çok rahatlıkları var, o da ayrı bişi tabi.

sonuçta meşhur atalarımın meşhur sözüne geliyor olay : Ne kaa ekmek, o kaa köfte !!!

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasturna

Arkadaşlar Jailbreak yapmaya değer mi? Telefonu yeni aldım çevremde Jailbreak kullanan kimse yok. Çok sorun yaşarmıyım? iPhone 4S 16GB sahibiyim. Bilgilendirirseniz sevinirim...

jb yapmayacaksan iphone u niye aldın ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi druen -- 16 Mart 2012; 17:06:34 >
  • Ben kac senedir JB'siz kullanıyorum ve memnunum. Sonuçta tercih meselesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowyy

daha once ios cihazlarindan birini kullanmadiysaniz bir sure jailbreak olmadan kullanmakta fayda var,hem cihaza alismis olursunuz hemde jb yaptiginizda aradaki farki daha iyi anlarsiniz.

Arkadaşa katılıyorum ;)
    Yorumlarınız için teşekkürler...
  • quote:

Arkadaşlar Jailbreak yapmaya değer mi? Telefonu yeni aldım çevremde Jailbreak kullanan kimse yok. Çok sorun yaşarmıyım? iPhone 4S 16GB sahibiyim. Bilgilendirirseniz sevinirim...

değmez kardeş değmez..
    paralı uygulamaların ücretsizleride oluyor yada paralı kadar güzel benzeri oyunlar oluyor ücreti düşen uygulamaları takip et yapma şarjı felan bozuyormuş bide yavaşlatıyormuş.
  • sırf cydia tweakları için bence değer
  • yıldızsiz bir geceye benzer jailbreaksiz bir iphone
    tirnak etten ayrılmaz, ios da jb den ayrilmaz
    ios yürütüyorsa JB koşturur..
    v.b

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyceyx -- 16 Mart 2012; 18:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

quote:

değmez kardeş değmez..
    paralı uygulamaların ücretsizleride oluyor yada paralı kadar güzel benzeri oyunlar oluyor ücreti düşen uygulamaları takip et yapma şarjı felan bozuyormuş bide yavaşlatıyormuş.

Yavaslama %5 i gecmiyor. 5.1 de tethered jb cok stabil ve hizli tavsiye ederim jarj % 10 az gidiyor oda intelliscreenx kurulu ondan ama buna deger...
  • Deger mi derken?

Deneyerek kaybedecek neyiniz var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb1907fb1907

quote:

değmez kardeş değmez..

Yok yok öyle bir bozuluyorki telefon açılmıyor.Jailbreak'e laf atıyorsunuz ama zamanında ios 5.0.1 için pil iyileştirmesi yaması çıkmıştı.Apple tarafından değil :)
  • Ben yaptım bir kere. İki saat sonra geri döndüm. Tamamen psikolojik biliyorum ama sanki tüm orijinaliği kayboldu gibi geldi bana iphone'un. Sbsettings kurmuştum örneğin, düğme tasarımları bile amatörce basit basit şeyler gibi geldi. Uzun dönem kullansaydım belki fikrim değişirdi ama o an için sevemedim.

Düşündüğümde de ihtiyaç yönünden baktığımda zamanla ücretli olup sonradan ücretsiz olan veya hep ücretsiz olan uygulamalarla her ihtiyacımı görebiliyorum. Telefon bir sürü uygulama ve oyun ile dolu ve hiçbirine daha para vermedim.

O yüzden şimdilik jb'siz devam ediyorum. İleride belki yeni bir heyecan olsun diye tekrar jb yapmayı deneyebilirim.

• bence jailbreaksiz iphone iphone değildir .jailbreak olmadan ne iphonenun ne ipodun nede ipadin tadı tam alınamaz
  • Apple storeden istediğimi para ile alırım diyorsan JB yapma ama ben Uygulamalara para vermek istemiyorum diyorsan yap + dahada kişiselleştir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.