Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
127
Favori
192.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

quote:

Orijinalden alıntı: realcem

quote:

Bite sms e bakiyorum i hacks repodaki eski versiyonu anlasilan versiyon 3 ve 4 diyor cunku. Ayrica deneme surumu mu degil mi anlayamadim.

Sinful iphone reposunda da var bir tane, ama onda da intelliscreenx i de yukluyor o deneme surumu mu degil mi bilemiyorum.

Deneyen var mi?

http://ihacksrepo.com'dan kurdum sorunsuz sürüm 6.1

Tamamdir yukledim sag olun. Peki gene rename gibi programlar sayesinde bitesms in simgesini ve de adini degistirmek mumkun mu? Ben eskiden bitesms ikonunu normal mesajlar ikonu yapmistim ve rename diye bir programla da adini Mesajlar yapmistim.

winterboard ile simgeleri değiştirebiliyorsun yada üstte bir arkadaş şöylede yapılabiliyor dedi ''Winterboard olmadan ifiles ile yapilabiliyor. MobileSMS icindeki iconlari alip BiteSMS klasorune yapistirmak yeterli..''

• Bunları kurmadan olmuyor.SBSettings yerine BBSettings'i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaw

lockdown pro yükledim safe moda giriyo sürekli arkadaslar ne yapmam lazım

Insanelyi den iProtect'i yükleyebilirsiniz. Aynı işi görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Bunları kurmadan olmuyor.SBSettings yerine BBSettings'i öneririm.

Altta notum var görmediniz sanırım BBSettings donma yapıyor algılamasıda geç SBSettings daha performanslı o yüzden SBSettings şuan için daha performanslı ama yinede tercih kullanıcıların kendisinde
  • quote:

quote:

Bunları kurmadan olmuyor.SBSettings yerine BBSettings'i öneririm.

Altta notum var görmediniz sanırım BBSettings donma yapıyor algılamasıda geç SBSettings daha performanslı o yüzden SBSettings şuan için daha performanslı ama yinede tercih kullanıcıların kendisinde

Öyle yapayım o zaman.Tekrar kullanayım,test edeyim.
    Teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bite sms e bakiyorum i hacks repodaki eski versiyonu anlasilan versiyon 3 ve 4 diyor cunku. Ayrica deneme surumu mu degil mi anlayamadim.

Sinful iphone reposunda da var bir tane, ama onda da intelliscreenx i de yukluyor o deneme surumu mu degil mi bilemiyorum.

Deneyen var mi?

http://ihacksrepo.com'dan kurdum sorunsuz sürüm 6.1

Tamamdir yukledim sag olun. Peki gene rename gibi programlar sayesinde bitesms in simgesini ve de adini degistirmek mumkun mu? Ben eskiden bitesms ikonunu normal mesajlar ikonu yapmistim ve rename diye bir programla da adini Mesajlar yapmistim.

winterboard ile simgeleri değiştirebiliyorsun yada üstte bir arkadaş şöylede yapılabiliyor dedi ''Winterboard olmadan ifiles ile yapilabiliyor. MobileSMS icindeki iconlari alip BiteSMS klasorune yapistirmak yeterli..''

Bite sms in ayarlarinda ikon degistirme varmis degistirdim, rename ile de adini degistirecegim sonra.

• Birde bu SBSettings'e eklenen tüm uygulamaları kapatma tuşu vardı.Basıldığı zaman açık uygulamaları kapatıyordu.Onu sonradan ekliyorduk sanırım,ismi aklıma gelmiyor şuan.Bilen varmıdır ?
  • quote:

Birde bu SBSettings'e eklenen tüm uygulamaları kapatma tuşu vardı.Basıldığı zaman açık uygulamaları kapatıyordu.Onu sonradan ekliyorduk sanırım,ismi aklıma gelmiyor şuan.Bilen varmıdır ?

remove background sbsettings gibi bişeydi herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayaz1987

quote:

Birde bu SBSettings'e eklenen tüm uygulamaları kapatma tuşu vardı.Basıldığı zaman açık uygulamaları kapatıyordu.Onu sonradan ekliyorduk sanırım,ismi aklıma gelmiyor şuan.Bilen varmıdır ?

remove background sbsettings gibi bişeydi herhalde :)

Evet buydu,yükledim.Sağolasın dostum.
  • Realcem öncelikli, DOBROUTRO ve diğer emeği geçen arkadaşlar ellerinize sağlık, good job

Çok iyi olmuş eyvallah zamanı geldiğinde kullanırız,
  • quote:

Orijinalden alıntı: copperdevil

Realcem öncelikli, DOBROUTRO ve diğer emeği geçen arkadaşlar ellerinize sağlık, good job

Çok iyi olmuş eyvallah zamanı geldiğinde kullanırız,

Rica ederiz araştrıdıkça burada paylaşırız bunlar İP4 varken denediğim Tweaklar İP4S içinde cıksın bakalım yenıden sağlıklı bir düzenleme olacak...
  • Cok aciklayici bi anlatim emegine saglik. Bu tarz konulara siklikla rastliyoruz ama en sade en aciklayicisi bu olmus konuyu surekli guncellemeni beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBROUTRO

Arkadaşlar Jb olayı ve cydıa yenıden hareketlendiği için Cydıa dan Tweak ve program yüklemek isteyenlere yardımcı olmak amacıyla aşagıda bazı porgram ve tweaklar yenıden sizlerle paylaşmak istedim... Eski konularada eklemıştım ancak güncel oladığı için buradan yeniden paylaşmayı uygun gördüm...

REPOLAR

-Biteyourapple
    -Hackulo.us
    -Hackyouriphone
    -İhacksRepo
    -İnsanelyi
    -iphonecake
    -modmyi
    -sinfull
    -xsellize
    -yourcydiarepo
    -cydia.zodttd.com/repo/cydia

TWEAKS

Action menu: (İnsanelyi)= İstediğimiz bir yerde bi yazının üstüne tıklayarak Kopyala yapıştır vs gibi şeylerin çıkmasını sağlar.

Activator: (Bigboss)=Kısayol atama programı çok kullanışlı tavsiye.

Afc2add: (Modmyi)=Pc'den winscp,ifunbox vb. uygulamalarla cihazı kontrol etmek için gerekli.

Appcake+: (İnsanelyi)=Crackli Oyunlar,programlar indirmeye yarayan program.

Appsync for 4.0+: (Hackulo.us)=Crackli oyunları pc'den atmaya yarayan program.Crackli uygulama ve programları yüklemek için lazım.

Barrel 2: (insanelyi)=Menüde efektli geçiş sağlar

Bytafont: (modmyi)=Cihazın fontunu yani yazı şeklini değiştirir.

Cydelete: (bigboss)= Cydia'dan indirilenleri aynı itunesden yüklenenler gibi üstüne basıp çarpıya basarak silmeye yarar.

Cytask: (insanelyi)= Cydia'ya multitask özelliği kazandırır.

Dock: (insanelyi)= Yeni bir dock çok kullanışlı tavsiye.

Fake carrier: (bigboss)= Operator isim yerini değiştirme.

Homescreen Settings: (İnsanleyi)= Cydia'dan yüklediğiniz herşeyin simgesini menüye ekler.

Iconharvester: (insanelyi)= Çeşitli iconları bulundurur içerisinde.

İconoclasm: (xsellize)= Menüde iconların yerlerini çeşitli şekilde değiştirir.

Infınıdock: (insanelyi)= Dock'a istediğimiz kadar uygulama koyma.Sağ-sol yaparak menü gibi kullanabiliriz.

ınfınıfolders: (insanelyi)= Klasörün içine istenilen kadar apps'e atmaya yarar.

ınstallous 4: (insanelyi)=Meşhur crackli oyun,uygulama vb. indirmeye yarayan program.

iap cracker: (insanelyi)= Uygulama içi özellikleri satın almaya yarar.

ifile: (insanelyi)= Cihazın sistem dosyalarına erişmeyi sağlar.

iwipe: (insanelyi)= Sildiğimiz programlardan arta kalanları temizler ve hafızada boş yer açar.

Liveclock: (bigboss)= Hareketli saat uygulaması.

MobileTerminal: (İnsanelyi)= .deb'li uygulamaları yüklemek için

Multicleaner: (İnsanelyi== Arkaplanda kalan tüm uygulamaları temizler.Activator ile ayarları yapıldımı dadından yenmez

OpenSSH= Cihazı pc'den kontrol etmek için gerekli olanlardan.

Sbsettings-(Bigboss)= Bilmeyen yoktur. Kesinlikle Tavsiye.

Usb Drive= (Modmyi) İstediğimiz kadar yer ayırıyoruz programda ve flash bellek olarak kullanabiliyoruz pc'de.

Winterboard= (Modmyi) Temaları kullanmak için gerekli.

Yourtube3= Youtube'dan video indirmek için

Gridlock: (Biteyourapple) İstenilen şekilde icon düzenleme-

Sleepfx 1.0: (İnsaneylfi)= Uyku moduna alırken güzel efektler ile kapanıyor. 1.1 sürümünü indirmeyin sorunlu. 1.0 Sürümünü verdiğim repodan indirin.

Quicklock 2: (MOdmyi) İconla Tuş Kilidi-

MultiİconMover: (Bigboss) Toplu Uygulama Taşıma-

Lock Down Pro: (Bigboss) Şifreleme Programı-

Overboard: (Biteyourapple) – 11 sayfa kurallani kaldiriyor ve sayfalara daha hizli ulasmanizi sagliyor.

Move2Unlock: (BiteyourApple) kilit ekranındaki saat ve kilidi aç yazılarını kaldırmak için ve kilit açmak için daha görsel ve hiç kasılmadan çalışan bir uygulama

DeleteMail= (xsellize) TOplu mail silme=

Wraparound= (Biteyourapple)= anasayfanızdan sağa doğru diğer sayfalarınıza gittiğinizde,tam tersini yaparak tekrar anasayfaya dönmek yerine sağa ve sola sayfaları değiştirebiliyorsunuz.

CameraLock PlusİhacksRepo)= Tuş kilidi yanına camera eklentisi

Flashlock:Modmyi= Aynı şekilde flash eklentisi

Insaomnia: (İnsanelyi) kilit ekranındayken wifi aktif kalmasını sağlıyor

Folderenhancer: (BiteyourApple) Telefondaki klasorlere sınırsız item atmanın yanında bu klasorleri dock'a koymanıza ve klasor icine klasor koymanıza yarıyor.

Mewseek= (BiteyourAppe) Uygulama itunes'i kullanmadan ipod kütüphanesine mp3 dosyaları eklemenizi sağlıyor.

SpringRotator for 4.x (Sbrotator Diye Aratın) = (BiteyourApple) Menüyü yan yatırma. NOt:Benim sürüm 4.3.5 olduğu için 4.x indirdim 3.x olanlar 3.x olanı indirsin.

İretiner gui: (Bigboss)Cihazda yüklü olan appslerin iconlarını retina ekran uyumlu yapar

Mobilenotifier: (BiteyourApple) ios 5 bildirim özelliği

Fbphotosave: (insanelyi) Face'den fotoğrafları indirmenize yarar

İgotya: (insanelyi) Telefonunuzun ön kamerasını kullanarak,programı aktif edip üst üste 2.kez yanlış parola girince sanki sıfır iphone almış gibi tüm uygulamalar gizlenir ve telefon güvenli mod'da açılır. Özellikle telefonu arkadaşlarınız kurcalamak isteyince verin eline yanlış söyleyin şifreyi 2kez girince sanki telef

Kaynağı degistirir mısın kardesim. Bu paylaşım benim. Ayrıca aldığın yerin linkini de pmden bekliyorum.

• Altta yazılı İkaynak diye size aitse orijınalını buraya koyun olsun bıtsın benım demedım
  • Kaynak eklendı vede bir daha size ait bır yazı olursa lütfen noterden onaylatın bana ait olan bu yazı başkası tarafından alınıp kaynak olarak gösterılemez kullanılamaz telif haklarım saklıdır diye...
  • quote:

Altta yazılı İkaynak diye size aitse orijınalını buraya koyun olsun bıtsın benım demedım

Koyduğunuz yazı zaten orijinali tek kelime degisiklik yok. Paylaşım ikaynaga ait değil. Pmden belirttim ikaynakta ki konunun linkini bekliyorum. Buda konunun asıl linki paylaştığım site:
    http://www.iphoneyardim.net/showthread.php?t=35817
  • quote:

Kaynak eklendı vede bir daha size ait bır yazı olursa lütfen noterden onaylatın bana ait olan bu yazı başkası tarafından alınıp kaynak olarak gösterılemez kullanılamaz telif haklarım saklıdır diye...

Kardesim sakin celallenme hemen sana burda birsey diyen yok. Sadece kaynağın linkini sordum senlik birsey yok yani tamam. Ayrıca iphoneyardim.net adres ancak kaynağa nick yazarsan sadece sevinirim sitelere ait bı calışma değil şahsıma ait bı calışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cehili -- 29 Aralık 2011; 15:15:51 >
  • Hocam scrollingboard ı unutmuşsun benim için vazgeçilmez hem bunu yükleyince otomatik olarak klasörlerin içini sınırsız appla doldurabiliyorsunuz ayriyetten app yüklemeye gerek yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shadowyy

JB yaptiktan sonra bu konuyu takip ederek tavsiye edilen repolari ve programlari yukledim,installous4 ile yukledigim her programdan sonra menuye adSheet,ayarla, ios diagnostics ve frield test isimli dort beyaz ikon geliyor,kapatip acinca duzeliyor.nedir durum arkadaslar basit birseydir diye konu acmadim umarim restore gerektirmez,simdiden tesekkurler

Yükledigin bir tanesi uyumsuz sanirim oyüzden yapiyor yükledigin herseyi yazabilirmisin versiyonun 5.01 sanirim.

hocam sbsetting activator installous4 ve appsync 5.0 yukledim sonrasinda ufak bi iki uygulama attim ama her sefer beyaz ikonlar geldi bende temiz bi restore sonrasi tekrar jb yaptim suan bi sorun yok,ilginiz icin tesekkur ederim

• Jailbreakten sonra multitask gestures kullanabilen var mı? Varsa repo ve teeak ismi yazabilirmi ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.