Şimdi Ara

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.830
Cevap
127
Favori
192.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Arkadaşlar, installous dan app indirildiğinde çıkan şu beyaz zımbırtılardan kurtulmanın yolu nedir.?
    Deli etti beni 2 gündür. ne yaptıysam çözüm olmadı. yardımcı olurmusunuz..

respring yapınca düzeliyor başkada yolu varmıdır bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: underdog

quote:

Orijinalden alıntı: dJ_bLoW

Arkadaşlar, installous dan app indirildiğinde çıkan şu beyaz zımbırtılardan kurtulmanın yolu nedir.?
    Deli etti beni 2 gündür. ne yaptıysam çözüm olmadı. yardımcı olurmusunuz..

respring yapınca düzeliyor başkada yolu varmıdır bilmiyorum...

Ya onu biliyorum. kapatıp açınca kayboluyorlar. ama indirdiğim bir uygulama olursa ortaya çıkıyor. eski sürümde böyle değildi.
    var bi sorun ama çözemedim..

bu sorunu düzelten biri varsa yazabilirmi arkadaşlar..
  • Takip. Teşekkürler
  • aynen takip ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaltun

quote:

Orijinalden alıntı: cheRnogod

IphoneDelivery uygulamasını sevmedim. Bildirim sesi değişmiyo.Kilit ekranındayken bildirim geldiğinde çarpı işaretiyle kapanmıyo. ios4'teki gibi sadece tik koyma özelliğide yok. Programı sildim şebeke gitti gelmedi bi tonda ona uğraştım. Buglar düzelirse yüklerim ilerde şimdilik idare ediyorum. Remove Background'un Sbsettings toogle'ıda sıkıntılı. Sbsettings'i notification center'a ekleyip Remove BG yapınca telefon safe moda geçiyor. Onun yerine multicleaner yükleyim activator ile entegre ettim. O gayet stabil çalışıyo.

iphonedelivery için ayarlar--> mesajlar--> teslim makbuzları menüsünden bütün ayarlarını yapabilirsiniz.

iphone deliverynin en sorunsuz sürümü 0.5.1-7 'dir.problemsiz kullanıyorum.
    ayrıca remove bg yerine WeeKillBackround programını da kullanabilirsiniz.bildirim ekranına geliyor.tek tıkla tüm programlar kapanıyor.

Hay ağzınıza saglık hocam emojilerden ve bildirim ekranına düşen raporlardan kurtuldum yahu araştıracaktım unutmusum. Neyse teşekkürler

• Arkadaslar cydia dan bi kaç sey yuklerken telefonun en üstüne saatin yanına ay ve gün geldi bunu nasıl iptal edebiliriz acaba

JAILBREAK SONRASI MUTLAKA YÜKLENMESİ GEREKENLER IOS 6-7-8 √√√

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arz talep meselesi

Arkadaslar cydia dan bi kaç sey yuklerken telefonun en üstüne saatin yanına ay ve gün geldi bunu nasıl iptal edebiliriz acaba

sanırım sbsettings ayrlarından olmuş... düzeltmek için sbsettings>more>sbsettings optiosn> statusbar date ve 24hour time format yazan yerleri pasif et çık respring olur cihaz düzelir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ayaz1987

quote:

Orijinalden alıntı: arz talep meselesi

Arkadaslar cydia dan bi kaç sey yuklerken telefonun en üstüne saatin yanına ay ve gün geldi bunu nasıl iptal edebiliriz acaba

sanırım sbsettings ayrlarından olmuş... düzeltmek için sbsettings>more>sbsettings optiosn> statusbar date ve 24hour time format yazan yerleri pasif et çık respring olur cihaz düzelir...

Teşekkürler hallettim çok sagolun

• RecognizeMe adlı uygulama, Jailbreak’li iPhone’lar için yüz ile oturum açma özelliği sunuyor.
    Programın resim galerisine birkaç fotoğrafınızı ekledikten sonra bir geçiş parolası veya yüz tanıma sistemi ile kilidi açmanız isteniyor. Uygulama, telefonun gerçeksahibinin siz olup olmadığını anlamak için yüzünüzü birkaç kez tarıyor. Güvenlik seviyesini düşürdüğünüzde ise size benzer olan kişiler de giriş yapabiliyorlar.İp4 varken denemiştim ancak şimdi İP4S olunca haliyle deneyemiyorum.Denemekte fayda var Jb cıksın İP4S için ilk uygulayacağım uygulamadır...

http://www.youtube.com/watch?v=m-3vsVRh_rg

http://www.youtube.com/watch?v=u3dUCSvcffU&feature=player_embedded

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOBROUTRO -- 30 Aralık 2011; 9:24:00 >

• fakelocation tarzi calisan.bir program varmi. locationholic vardi deneme surumunden sonra para istemeye basladi.
  • Takip
  • arkadaşlar Sbsettings şarjı resmen sömürüyor. Tahminen söylüyorum sarj ömrünü neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Ben kaldırmak zorunda kaldım. Eğer yüklemeyi düşünenler varsa bunu dikkate alsınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_mercure

arkadaşlar Sbsettings şarjı resmen sömürüyor. Tahminen söylüyorum sarj ömrünü neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Ben kaldırmak zorunda kaldım. Eğer yüklemeyi düşünenler varsa bunu dikkate alsınlar

Benim pile hiç bir sömürüsü yok sizin cihazda başka bir şey sorun çıkarmış sanırım.
  • Biraz arastirdim ama bulamadim. Safari ilk acildiginda okuma listesinin acilmasini engelleyen bit tweak var midir? Cok sinirimi bozuyor hizli hizli bir seye bakmak isterken birden okuma listesinin acilmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: realcem

quote:

arkadaşlar Sbsettings şarjı resmen sömürüyor. Tahminen söylüyorum sarj ömrünü neredeyse yarı yarıya düşürüyor. Ben kaldırmak zorunda kaldım. Eğer yüklemeyi düşünenler varsa bunu dikkate alsınlar

Benim pile hiç bir sömürüsü yok sizin cihazda başka bir şey sorun çıkarmış sanırım.

sizce ne başka ne gibi bişi sorun yaratmış olabilir? tavsiyeniz nedir? 3g sürekli kapalı ve ışık %50 de
  • quote:

quote:

quote:

sizce ne başka ne gibi bişi sorun yaratmış olabilir? tavsiyeniz nedir? 3g sürekli kapalı ve ışık %50 de

Tüm yüklediğiniz şeyleri yazın, Jailbreak yapmadan önceki pil durumunu yazın.

• İprotect-QuickDo-İntallous başka bişi yüklemedim.Jb den önce normal kullanımla 2 gün kadar gidiyordu şarjım
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOBROUTRO

RecognizeMe adlı uygulama, Jailbreak’li iPhone’lar için yüz ile oturum açma özelliği sunuyor.
    Programın resim galerisine birkaç fotoğrafınızı ekledikten sonra bir geçiş parolası veya yüz tanıma sistemi ile kilidi açmanız isteniyor. Uygulama, telefonun gerçeksahibinin siz olup olmadığını anlamak için yüzünüzü birkaç kez tarıyor. Güvenlik seviyesini düşürdüğünüzde ise size benzer olan kişiler de giriş yapabiliyorlar.İp4 varken denemiştim ancak şimdi İP4S olunca haliyle deneyemiyorum.Denemekte fayda var Jb cıksın İP4S için ilk uygulayacağım uygulamadır...

http://www.youtube.com/watch?v=m-3vsVRh_rg

http://www.youtube.com/watch?v=u3dUCSvcffU&feature=player_embedded

Baslangicta yuzu taramasi biraz uzunmu suruyor?

• quote:

İprotect-QuickDo-İntallous başka bişi yüklemedim.Jb den önce normal kullanımla 2 gün kadar gidiyordu şarjım

Size şöyle söyleyeyim benim telefonum ilk aldığım günden beri pili hiç iki gün gitmedi (tabiki 3310 gibi hiç kullanmadım sürekli internet mesaj oyun müzik yoğun kullandım) sabahdan akşama kadar dayanıyor, bu konudaki neredeyse her şey yüklü ve pil durumum jailbreak'ten öncekiyle aynı ve şuan daha yoğun kullanıyorum kesinlikle cihazınızda sorun var yada yüklediğiniz bir şey sorunlu.
  • quote:

quote:

İprotect-QuickDo-İntallous başka bişi yüklemedim.Jb den önce normal kullanımla 2 gün kadar gidiyordu şarjım

Size şöyle söyleyeyim benim telefonum ilk aldığım günden beri pili hiç iki gün gitmedi (tabiki 3310 gibi hiç kullanmadım sürekli internet mesaj oyun müzik yoğun kullandım) sabahdan akşama kadar dayanıyor, bu konudaki neredeyse her şey yüklü ve pil durumum jailbreak'ten öncekiyle aynı ve şuan daha yoğun kullanıyorum kesinlikle cihazınızda sorun var yada yüklediğiniz bir şey sorunlu.

Sildim ve bir süre böyle kullanacağım, bakalım fark edecekmi? fark etmezse tekrar yüklerim. Ayrıca gayet sorunsuz restore ve jb yaptım, yüklemeden bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Sonuç hakkında buradan bilgi veririm. Bu arada sbsettings in şarjı etkilediği önceki zamanalrda da bahse konu olmuştu. Umarım ben yanılıyorumdur.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.