Şimdi Ara

Jailbreak'li Telefonu Sıfırlamak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6s g0blin rc2 jb vardı ama telefon kapanıp açılınca jb gitti.Belki 50 kere denememe rağmen bir türlü yeniden jb olmadı bende meridian kurdum ondada işlem tamamlandı diyor fakat cydia girince atıyor en son meridiandaki seçeneklerden "meridian'ı sil" seçeneğini kullandım.Cydia ve diğer ayarlarımın silindiği yönünde bir yazı yazdı.Ben telefonu ayarlardan sürüm kaybetmeden sıfırlarsam elmada kalır mı?Bunun için bir yöntem var mıdır önerebileceğiniz?

• Evet ayarlardan sıfırlarsan elmada kalır,sonra uğraş babam uğraş.

İtunes ile sıfırlaman lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: november27

Evet ayarlardan sıfırlarsan elmada kalır,sonra uğraş babam uğraş.

İtunes ile sıfırlaman lazım
    sürüm kaybetmek istemiyorum cydia üzerinden jb silebilen 10.3.2 için uygulama yokmu?
  • BrahmanS kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok diye biliyorum

• Dun akşam ios 10.2 de cydia eresar ile telefonu sıfırladım. Tum bilgiler gidiyor bilginiz olsun. Uyumlu ise deneyebilirsiniz

• Telefona tekrar jb yapıp cydia eraser ile rahatça sıfırlayabilirsin.
  • BrahmanS kullanıcısına yanıt
    Var kardeşim, cydia eraser çalışıyor. Ancak en fazla 10.3.3 e kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilenlerin önünden yorum yapıp insanları yanlış yönlendirenler yüzünden az kalsın iphone 6 cihazımı ios 11 yükseltip telefonu öldürecektim. Biraz araştırma ile cihazımı ios 10.3.3 sürümde jb den temizledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun hocam, ucuz kurtulmuşsunuz. Her zaman tüm yazıları okumaya çalışın.

• RAFREF kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam, Apple'ın insanları koyduğu hale bakar mısınız? Sanki telefon değil saatli bomba kullanıyoruz, tüylerimizi diken diken ediyor.

• Çok haklısınız hocam, sanki tüm sürümleri imzalasa ne olur ki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RAFREF -- 8 Temmuz 2018; 12:24:38 >
    Şirket herşeyin farkında fakat birgün patlarsa çok üzülürüm, çünkü diğer firmalara bu rekabet ortamını oluşturan firme Apple'dır. İnşallah vatandaşı dinlerler de şu saçmalıkları bırakırlar.

• Haklısın hocam, her zaman rekabet için ortamda fazla şirket olması iyidir. Mesela samsung olmasaydı apple çerçevelerden vazgeçebilir miydi yada apple olmasaydı şu an akıllı telefonlar nasıl olurdu acaba?..

Evet hocam, aynı şekilde Apple'ın şirket olarak uyguladığı bazı baskılar da yine kullanıların tepkileri ile kaldırılacak, mesela iTunes uygulaması tedavülden kaldırılmaya hazırlanıyor 31 mart 2019 tarihini vermişler. Bu genel apple kullanıcısı için çok büyük bir gelişme. Bu itunes yüzünden bilgisayar almadan iPhone kullanmak isteyen etrafımda yüzlerce arkadaşım var. E herkesin bilgisayarı yok haliyle.

• Telefonunuzu yedekleyin Cydia Eraser ile sıfırlayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.