Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (707. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.750
Cevap
178
Favori
1.302.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cantekim

işte bu tarz problemleri ben de yaşadım fakat burda önemli bir nokta var,

electra yayınlanmadan önce cihazı normal jb siz halde kullanıyorsunuz, bir süre sonra jb yapıyorsunuz bu jb nin stabil olduğunu düşünmüyorum. sorunu bizzat ben yaşadım deneyimlediğim için söylüyorum. he şu da var tabi sıfır cihaza da jb yapıldığında problem çıkabiliyor.

haricinde çok fazla görünümle oynamak istemiyorum, bu tarz problemler genelde onlarla alakalı oluyor yavaşlama kasma vs.

tavsiyem direk 0 cihaz kurun yani 0 cihaz değil tabi ama eskisinden daha stabil olduğu bir gerçek.

Alıntıları Göster
    Hocam, electra ilk çıktığında bende yapmıştım. Cydia yok iken. Ancak şu karakter sıkıntısı vardı, telefonu kitliyordu. O problem den dolayı sıfırlamak zorunda kalmıştım.
    O zamanlar Jb'yi manuel kullanmamıza rağmen bir kasma yoktu. Ayrıca görünümle alakalı çok fazla tweak indirdiğimi sanmıyorum. Tweakları kapatıp sade Jb ile kullanıyorum yine kasıyor.
    O zaman ne anlamı kaldı jb'yi kullanmanın tweak kullanamayacaksam. Eskiden 20 üzerinde tweak olurdu cihaz banamısın demezdi Şimdi 3-4 tane tweak kuruyorsun resmen 90 yaşındaymış gibi hissetiriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Hocam, electra ilk çıktığında bende yapmıştım. Cydia yok iken. Ancak şu karakter sıkıntısı vardı, telefonu kitliyordu. O problem den dolayı sıfırlamak zorunda kalmıştım.
    O zamanlar Jb'yi manuel kullanmamıza rağmen bir kasma yoktu. Ayrıca görünümle alakalı çok fazla tweak indirdiğimi sanmıyorum. Tweakları kapatıp sade Jb ile kullanıyorum yine kasıyor.
    O zaman ne anlamı kaldı jb'yi kullanmanın tweak kullanamayacaksam. Eskiden 20 üzerinde tweak olurdu cihaz banamısın demezdi Şimdi 3-4 tane tweak kuruyorsun resmen 90 yaşındaymış gibi hissetiriyor

Alıntıları Göster
    1. si aslında manuel kullanım dediğiniz olay daha stabildi, neyin nereye kopyalanacağını bildiğiniz sürece işin içinden çıkabilirdiniz ama şu an cydianın nereye ne attığını bilemiyorsunuz problem de burdan kaynaklanıyor, arada ki o ufak kopukluk nelere sebebiyet verebiliyor.
    2. si işte tweakleri nerden nasıl yüklediğiniz de önemli. örnek vereyim yaşadığım problem, yaklaşık iphone 4 den bu yana jailbreak kullanıyorum, ios 11 jailbreak de ekim kasım gibiydi snaırmı kullanmaya başladığım tarih,o zamandan bu zamana herhangi bir problem yoktu son 2-3 günde telefkon çaldığında ilk önce ses geliyor daha sonra görüntü geliyor. dün bu sorundan dolayı rollectra kullandım denedim hemde nasıl nedir diye, sorunu çözdü, fakat aynı tweakleri kurdum aynı yerden kurdum. en nihayetinde bahsedilen herşey bir kod ve bu somut olmadığı için ulaşılabilir olmadığı için görmemiz düzeltmemiz biraz zorlaşıyor.

ne mantığı var tweak kullanamaycaksam diyorsunuz, tabiki haklısınız yani kullanımı kolaylaştırmak için jb yapıyoruz ama problem şurda neyi nerden nasıl yüklediğimiz önemli. bu arada cihazınız neydi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

1. si aslında manuel kullanım dediğiniz olay daha stabildi, neyin nereye kopyalanacağını bildiğiniz sürece işin içinden çıkabilirdiniz ama şu an cydianın nereye ne attığını bilemiyorsunuz problem de burdan kaynaklanıyor, arada ki o ufak kopukluk nelere sebebiyet verebiliyor.
    2. si işte tweakleri nerden nasıl yüklediğiniz de önemli. örnek vereyim yaşadığım problem, yaklaşık iphone 4 den bu yana jailbreak kullanıyorum, ios 11 jailbreak de ekim kasım gibiydi snaırmı kullanmaya başladığım tarih,o zamandan bu zamana herhangi bir problem yoktu son 2-3 günde telefkon çaldığında ilk önce ses geliyor daha sonra görüntü geliyor. dün bu sorundan dolayı rollectra kullandım denedim hemde nasıl nedir diye, sorunu çözdü, fakat aynı tweakleri kurdum aynı yerden kurdum. en nihayetinde bahsedilen herşey bir kod ve bu somut olmadığı için ulaşılabilir olmadığı için görmemiz düzeltmemiz biraz zorlaşıyor.

ne mantığı var tweak kullanamaycaksam diyorsunuz, tabiki haklısınız yani kullanımı kolaylaştırmak için jb yapıyoruz ama problem şurda neyi nerden nasıl yüklediğimiz önemli. bu arada cihazınız neydi ?

Alıntıları Göster
    Hocam cihaz iphone 7 plus

Neyi nerden indiriyorsunuz derken? Hocam genelde xarold reposundan indiriyorum veya hackyouriphone thebigboss da ücret kabul edilmiyor uyarısı çıkıyor. Dediğim gibi kullandığım tweakler belli fazla birşey de değil icleaner ve filza var ekstra olarak
    #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ru1ns -- 18 Temmuz 2018; 18:31:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ru1ns R kullanıcısına yanıt
    İşte problem de tam burada başlıyor aslında Bigboss aslında ücreti kabul ediyor fakat Saurik iOS11 için satın alımları açmadı o nedenle satın alınamıyor, Ama onunda çaresi var makecydiabuyagain adlı tweak bu işlemi yaptırıyor. Bunların haricinde cracklenmiş tweakler problem yaratabiliyor maalesef. Örnek xarold da herşey var evet kabul ediyorum ama crackli tweakler de çok. Haricinde çakışan tweakler olabilir, bunların haricinde ki sanırım tek problem de kodlayanla alakalıdır eğer repo sahibi dosyaları değiştirmediyse.

Siz bence temiz temiz kurun cihazı

dikte ile yazmıştım değişik şeyler yazmış kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 19 Temmuz 2018; 8:24:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Temiz nasıl kuracam hocam? Birde bugün durduk yerde siri açıldı üstüne tubidy de müzik çaldı. Korkutuyor cihaza biri mi girdi acaba

• quote:

Temiz nasıl kuracam hocam? Birde bugün durduk yerde siri açıldı üstüne tubidy de müzik çaldı. Korkutuyor cihaza biri mi girdi acaba
    hahahah 11.3.1 deydiniz siz sanırım semirestore 11 / rollectra kullanın, herşeyi sıfırlıyor tertemiz cihaz açıyor en azından eskisinden temiz, yedeklerinizi alın

https://forum.donanimhaber.com/jailbreak-ios-11-0-11-4-beta1-2-3-electra-sorunlar-cozumler-oneriler--131347205-86#133905306

ilk sayfada anlattım kolay gelsin

• Tweak; BioProtect X

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Tweak; BioProtect X

Ödeme olarak paypal istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -RAMMSTEIN-

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hangi repo hocam

• Selam dostlar,

iPhone 8 kullanıyorum ve 11.4 versiyon. Bugün güncelleme uyarısı geldi 11.4.1 için, henüz güncellemedim. Ve bu cihaza daha önce jb uygulamadım. Jb stabil midir, yapsam sıkıntı olur mu ?

• hDundar kullanıcısına yanıt
    11.4 için jb yok

• ipadde kullnaınıgın tweeakler neler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon geldiğinde reddetme butonu ekleyen uygulama var mı arkadaşlar? Eskiden cou vardı ama artık uyumlu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunebakan44

Telefon geldiğinde reddetme butonu ekleyen uygulama var mı arkadaşlar? Eskiden cou vardı ama artık uyumlu değil.
    Forcebuttons
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bende kullandım da problem yaşamamıştım pek ayarlarla alakalı olabilir,

ilerde tekrar yaşarsanız dediklerimi unutmayın :)
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    FloatingDock tavsiye ederim. Kasma yok.

• İnstagram açılıyor beyaz ekranda kalıyor. Bi kaç kere arka plandan kapatıp geri açtığımda normal iekilde açılıyor. Acaba hangi tweak etkiliyor bulamadım o kadar sil yükle yaptım bu sorunla karşılaşan varmı

• Bu güncellemeleri attıktan sonra telefon kendini boot etti ve jb gitti. Şimdi yine jb yapmak için çile çekiyorum. 2-3 sorum var. Tweakler geri gelir mi yapınca? 2. Sorum ise mp yapmamıştım şimdi mp olarak yapsam bir sıkıntı yaşar mıyım? 3. Sorum ise root şifresini değiştirmiştim, tekrar jb yapınca root şifresini değiştirmem gerekir mi?

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası yeniden başlattığı için benimde gitti jb, eskisinin üzerine bende mp sürümü ile yaptım eski kaldığı yerden devam etti tek fark 360 gün imzamız oldu, root şifresi değiştirmenize gerek yok eski değiştirdiğiniz kalıyor.

• 
Sayfa: önceki 705706707708709
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.