Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (680. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar daha yeni güncelleme geldi cyda yı çökettti :( ne yapma. gerekir ? tweakler gitti repoların hepsi duruo ama içleri boş

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 27 Şubat 2018; 15:22:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

arkadaşlar böyle bir hata gelmeye başladı hiç birşey görünmüyor çözümü olan varmı
  • Arkadaslar apt kurunca böle oldu nanayı yedik kurmayın sakın bendede çöktü

• quote:

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Arkadaslar apt kurunca böle oldu nanayı yedik kurmayın sakın bendede çöktü

bu şekilmi oldu
  • APT 0.7 hatası için burada anlattım sorunun çözümünü kullanabilirsiniz,
    https://forum.donanimhaber.com/jailbreak-ios-11-0-11-1-2-electra-cydia-ile-sorunlar-cozumler-oneriler-sadece-ios11--131347205

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 27 Şubat 2018; 15:35:32 >
  • pumperking P kullanıcısına yanıt
    Soccer starı da dener misiniz size zahmet
  • "ALINTIDIR"

Sorunu hallettim, fakat bilgisayardan. çözümü anlatıyorum.

1) WinSCP programını indirin, kurun ve açın.
    2) Gelen yere Host name olarak wifi'den öğrendiğiniz ip adresini yazın. ID ve Pass yerine root ve alpine yazın. ardından oturum açın.
    3) /private/var/root klasörüne ilk linkteki dosyayı atın.
    4) commands sekmesinden open terminal'e tıklayın ''dpkg -i apt7-lib_0.7.25.3-15_iphoneos-arm.deb'' yazın ve execute diyin.

BUNU YAPIN DÜZELİYOR
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk dosya dediğiniz hangi dosyaa

• arkadaşlar jbyi yaptıktan sonra tweakleri cydia'dan mı indiriyoruz pcden mi anlamadım ben orasını
  • Yokmu şuan cydiadan yükleme yapan tweakler paylaşılda deneme yapardık

• hadebabam H kullanıcısına yanıt
    uyumlu tweakler kuruluyor onda sorun yok 1-2 güne çoğu tweak güncellenir
  • Bir tweak yükledim sonrasında telefon kilit ekranında takıldığı için pasif duruma geçsin diye restart attım ancak hala duruyordu telefona format atmak zorunda kaldım.

11.2.5 yüklendi sonuç olarak ne zaman çıkar acaba?

EDİT: iphone etkinleştirilemedi de takılıyordu hiç kimse düzeltemedi ben de sonuç olarak restore ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 27 Şubat 2018; 22:47:25 >
  • goblin ile 10.3.3 e jb yaptım 2-3 tweak yükledim destekleyenlerden, dosya sistemi hazırlanıyor yazıyor cydia ya giremiyorum daha çözümü nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanerArslann

goblin ile 10.3.3 e jb yaptım 2-3 tweak yükledim destekleyenlerden, dosya sistemi hazırlanıyor yazıyor cydia ya giremiyorum daha çözümü nedir

aynı sorun bende de var hocam. ne olduğunu anlayamadan hiçbi değişiklik de yapmadan aynı sorunla karşılaştım. tweak ler aktif respring de yapmama rağmen açılmıyor cydia
  • Bu akşam tesadüfen denk gelen 11.1.2 ürümü 8 plus ile denemelere başlayacağım tekrardan. iPhone X'ile denemelerimde bir çok tweak'in uyumsuz olduğunu gördüm. Beta sürümündeyken çalışan bazı tweak'ler CYDİA ile çalışmıyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sserdark

quote:

Orijinalden alıntı: CanerArslann

goblin ile 10.3.3 e jb yaptım 2-3 tweak yükledim destekleyenlerden, dosya sistemi hazırlanıyor yazıyor cydia ya giremiyorum daha çözümü nedir

aynı sorun bende de var hocam. ne olduğunu anlayamadan hiçbi değişiklik de yapmadan aynı sorunla karşılaştım. tweak ler aktif respring de yapmama rağmen açılmıyor cydia

Goblin in içinde "i" yanı info yeri var orada re-install Cydia yi aktif edip jailbreak deyip tabi telefonu kapatıp açtıktan sonra diyebiliyorsunuz. Ben bunu 3-4 defa denedim ancak açıldı. Sorun sanırım xcon tweakinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Uzun süredir hiçbir sıkıntı sorun olmadan 10.3.2 sürümünde g0blin RC2 jailbreak kullanmaktayım. Cydia'yı açtığımda güncelleme var uyarısı çıkıyor güncellemeyi yapmalımıyım ? APT güncellemesi galiba bu güncelleme

• xaqok kullanıcısına yanıt
    Ben yaptım problem yaşamadım

• Arkadaşlar merhaba. BioProtect 2.3.3 sürümüyle licence istemeye başladı. BioProtect tarzı ücretsiz bir tweak varmıdır ?

• 
Sayfa: önceki 678679680681682
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.