Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9.1 mini 1 var jb kurma imkanım yok mu şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayar Kolu kullanıcısına yanıt
    Cihazınız 64 bit destekli değilse yok.

• Su an net olarak bir veya iki acik mevcut. Muhtemelen bir tanesi jb icin guvenli degil. Eski safari acigi gibi. Onun uzerinden jb yapmak tlf yi hadef haline getiriyordur. Diger acigi ise ne zaman vereceklerine karar veremiyorlar bence. 9.3.3 icin versek ios 10 u kaybedicez diyorlardir.

Muhtemelen 9.3.3 icin acigi feda edecekler. Cunku ios 10 un stabil olmasina aylar var. Bu kadar sure beklerlerse baska bir grup cikip acigi leak edebilir veya apple satabilir. Bu da ayri bir risk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 5 Temmuz 2016; 15:57:38 >
  • Gecen ay jb cikarticaz diyen yunan takimi yine basladi az kaldi demeye bu seferde Cydia benzeri bir arac yapicaz diyorlar

• Talha.talha T kullanıcısına yanıt
    Onların hükmü kalmadı.10 hazirana kadar ömür biçtilerkendilerine hala konuşuyorlar. Hesapların kapanacaktı sözde. Panguya laf atmışlar. Pangu birşey çıkaracağım demedi ki

• 9.3.3 final bugünde yayınlanmadı apple inatlaşıyor çıksada jb hareketlense

• 6s plus tan sıkılmaya başladım bende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • taş gibi jb li 9.0.2 iphone um garantiden değiştiğinden beri jb'i unuttum neyse yine ipawind satın aldım da bari instagram,snapchat,whatsapp,twitter,youtube falan tweak li kullanıyorum.uygulamaları da ücretsiz kuruyorum az da olsa işimi görüyor.ama nerde o virtual home un ,bioprotect in yerini tutacak uygulama.çık artık be.jb yok diye sırf ios 10 betayı kullanıyorum çıktığından beri
  • Emir kullanıcısına yanıt
    Su ipawind ne oliyor tam olarak whatsapp instagram ve twitterda neler yapiyor aciklayabilir misin tam olarak ve ucreti nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: AllahDiyenWifi

Su ipawind ne oliyor tam olarak whatsapp instagram ve twitterda neler yapiyor aciklayabilir misin tam olarak ve ucreti nedir

hocam uygulamalara ek özellik getiriyor,mesela twitter da 140 karakterden fazla twit,instagramda resim kaydetme,snapchat te resim kaydetme ya da süre sınırını ayarlama,spotify premium bir de paralı uygulamları ücretsiz indirebiliyorsun.45-50 lira bir şeydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEANKingston

Twitter' da 140 karakterden fazla normalde yokki.

İste bu tweak le oluyo

• Belli bir karakterden sonrasını link haline getiriyor ve linke tıklayınca görülebiliyor. Saçma yani 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Emir

quote:

Orijinalden alıntı: AllahDiyenWifi

hocam uygulamalara ek özellik getiriyor,mesela twitter da 140 karakterden fazla twit,instagramda resim kaydetme,snapchat te resim kaydetme ya da süre sınırını ayarlama,spotify premium bir de paralı uygulamları ücretsiz indirebiliyorsun.45-50 lira bir şeydi

whatsapp'a artısı nedir hocam biliyormusunuz ?
  • Her cuma çoşardı bura en üstte olurdu, artık millette umut bile kalmadı

• Whatsapp da touch id kilit,son gorulme zamani,sinirsiz resim gonderme,tam ekran resim koyma gibi seyler hocam

• Arkadaşlar ben biraz bu konulara uzağım ama öğreniyorum yavaş yavaş. İOS 9.3.2 jailbreak çıkmadı halen sanırım ? Peki Telefonu eski ios sürümüne geçirmek istiyorum ama geçirilemeyeceği söyleniyor var mıdır bunun bir yolu ?
  • micozb kullanıcısına yanıt
    Malesef yok

Teşekkür ederim hocam. 9.3.2 Jailbreak de mevcut değil doğru mudur ?
  • micozb kullanıcısına yanıt
    Henuz yok Sabirsizlikla butun forum bekliyoruz cikmasini :)

Çok teşekkür ederim hocam cevaplar için :)
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.