Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Electra beta 11-3 kullanıyor hala güncel yani, ayrıca tweak installer da güncelleme gelebiliyor indirdikten sonra tekrar kontrol edebilirsiniz
  • www.cydiaupdates.org eklendi, güncel tweaklere ulaşabilmek adına paylaşıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 24 Şubat 2018; 9:19:37 >
  • Tweak: CCX

Deb:http://www.mediafire.com/file/d4kdd3x6e0ao0wx/Tweaks.CCX.zip

iOS11 kontrol merkezini iOS10 kontrol merkezi yapar, bazı butonlar çalışmıyor şu an ama geliştiricisi sorunu çözeceğini yazmış sayfasında.

https://www.youtube.com/watch?v=UGS5uaCeUl0

özellikle (iphone x öncesi cihazlar) fluidty gibi iphone x kilit ekranını açma tweakini kullananlar için küçük bugları engeliyor denebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

www.cydiaupdates.org eklendi, güncel tweaklere ulaşabilmek adına paylaşıyorum

burdaki tweaklerin ios 11 destekleyip desteklemediğini nasıl öğreniriz? Mesela bazı tweak isimleri girdim 2018 de güncellenmiş ama ios 11 destekli oldugu yazmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Burdaki dedikleriniz hangileri mesela, ben güncel olanları paylaşmaya çalışıyorum aslında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Electra final versiyon önümüzdeki hafta yayınlayacağını söylüyor coolstar -_-
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    Neyse haftayı beklıyim hocam acıklamayı bende gördüm en kararlı sürüm olacak demiş. Cydia ile geliyor bakalım ne olcak

• https://www.cydiaupdates.org/pack/57530/

rocketbootstrap güncellendi, buda demek oluyor ki rocketbootstrap bağlılığı olan tweakler da çalışacak demek -_-
  • impactor ile yüklediğiniz programlar oyunlar veya tutuapp appvalley ipastore vs aracılığı ile yüklediğiniz program oyun vs 7 gün sonra iptal oluyor veya güncelleme geldikçe iptal ediliyor cydia extender ile bu uygulamaların süresini uzatabiliyosunuz, bu da demek oluyor ki electra da uzatılabilcek

Extender

dosyayı winscp ile /kök klasöre atın ardından şu komutları çalıştırın,

cd /Ext3nder-electrified
    chmod +x ./install.sh
    ./install.sh

bu ipa dosyası normal Electra beta sürümleri için kullanılabilir, RC versiyonlar için olanı paylaşmıyorum sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.

Extender'ı silmek için

rm -rf /Extender.app
    rm /bootstrap/SBInject/Ext3nder_SpringBoard.dylib
    rm /bootstrap/SBInject/Ext3nder_SpringBoard.plist
    rm -rf /Library/Switches/Ext3nderSwitch.bundle

daha sonra /kök'ten klasörü silebilirsiniz

• Can buralar haftaya şenlenir umarım, paylaşımların güzel emeğine sağlık.

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim saurik 10.3.x sürümünde cydia mağazadan satın alma olanağını sundu, geliyor 11'e doğru :) coolstar saurik iş ortalığı -_-
  • Baska form sitesinde host dosyasina ( 127.0.0.1 ocsp.apple.com ) girildiginde sertifika suresinde iptal olma durumu olmuyor deniyor

• turkiye_1634 kullanıcısına yanıt
    host dosyasına müdahalenin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıckası, daha önce denemiştim ama sonuç aldım mı almadım mı hatırlamıyorum
  • quote:

host dosyasına müdahalenin çok sağlıklı olduğunu düşünmüyorum açıckası, daha önce denemiştim ama sonuç aldım mı almadım mı hatırlamıyorum

Haklisin dostum gerci kullananlar sıkıntı yaşanmadığını dile getiriyor ama host dosyasi olunca risk

hocam ext3ender sen kurdun mu şimdi kurmayı düşünüyorum senden bilgi alayım dedim
    Kurdum kurdum ama inceleyemedim henüz, çalışıyor ama. Maç bitsin bakacağım :)

• quote:

Kurdum kurdum ama inceleyemedim henüz, çalışıyor ama. Maç bitsin bakacağım :)

kardeş son olarak zip dosyasından Ext3nder-electrified uygulaması çıkıyor bunu tam olarak nereye atıyoruz
    /kök yani en baştaki ana klasöre atmalısınız. Direk klasörü zipten çıkartıp klasör halinde atın, sonra komutlarla yükleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 25 Şubat 2018; 19:13:5 >
    teşekkür ettim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.