Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam harfiyen yaptım ama ext3nder uygulaması kurulmadı
  • turkiye_1634 kullanıcısına yanıt
    https://yalujailbreak.net/ext3nderelectrified/

burdaki sekmeleri tam yapmamışsınızdır diye düşünüyorum, mesela zip şeklinde değilde klasör şeklinde atın /kök kısmına
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    zipten çıkardım dosyayı kök kısmına attım sonra winscp terminal açıp sırasıyla komutları girdim son olarak respring yaptım acaba eksik olan başka birsey mi var
    Yaludan tekrar takip edin yaptıklarınızı derim :/ bi yerde hata yapıyorsunuzdur kesin dikkatli olarak tekrar bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    orda b.sayarsız anlatım var neyse hocam tekrar deneyelim teşekkürler
    Uzaktan erişim verebilirseniz yardımcı olmaya çalışayım

kırıntıları temizledim :) yapalım hocam neler gerekli b.sayarı yeni aldım net çok yavaş :(
    teamviewer bağlantısı verirseniz, telefon da pc ye bağlı ise 2-3 dk da çözeriz diyebilirim
    şuan b.sayara indiriyorum haberdar edicem vaktiniz varsa tabiki net epey yavaş çünkü kardeş
    net bu kadar yavaşsa sizin girdiğiniz komutları içe aktarması bile zaman alır, satırları kontrol edin siz komutları girdiğinizde, ilk satırı yazın onaylayın bekleyin, 2. satır 3. satır içinde ayrı ayrı dediklerimiz yapın sanmıyorum problem olacağını. ayrıca net neden bu kadar yavaş onu da anlamadım kolay gelsin size
    evde çocuk olunca net dayanmıyor :) neyse özelden devam edelim mi kardeş :)
    Can collstar full elektra yı serbest bıraktı artık gerısı sende :)

• karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Günaydıııın evet aynen öyle denemelere başlıyorum bakalım bir aksilik olmazsa :)
  • arkadaşlar cydia ile birlikte gelen ipa dosyası bu sabaha karşı yayınlandı, kurulum için gerekli talimatlara uyulması gerektiğini yazmış coolstar, henüz denemedim birazdan başlayacağım malum iş yoğunluğu da var. Jailbreak yaparken bütün sorumluluğun sizde olduğunu unutmayın lütfen. ilk sayfa da linki verdim buradan da tekrar paylaşıyorum,

1.0.1 Electra
  • özellikle güvenilir tweakleri yüklemenize dikkat etmeniz gerektiği söylenilmiş, geri dönüşünün biraz daha zor olduğu anlatılmış,

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YptWW_bBdEQ9naYAfiZ2Aj4H93Y56I4xSYI29u4q_-Y/htmlview?usp=sharing&sle=true

listemiz her zamanki gibi burada
  • Selam beyler i7+ 11.1.2 için jailbreak yapıcam ama izlemem gereken yollar nedir.Nelerin yedeğini almalıyım hangi yolu izlemeliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canozturkk kullanıcısına yanıt
    benim önerim;

temiz kurulum yapın derim, cihazı sıfırlayın ayarlardan (şuan için en temizi bu)

icloud ile rehberimi yedekliyorum sadece,

fotoğrafları 3utool tarzı programlarla yedekliyorum

başka da yedek almıyorum diyebilirim.

1.0.1 versiyonunu yüklemek için bence bugün en azından bekleyin derim, ben de şu an yüklemeye başladım temiz kurulum vs.
  • impactor ile problem yaşamamak adına;

0.9.43 versiyonunda eski sertifikalarınızı iptal edin (revoke)
    0.9.44 versiyonunda yeni ipa dosyasını telefonunuza atın
  • Daha önce topanga yüklemiş olanlar, topangayı tamamen silebilmek için tekrar yükleyip uygulamadan silmeleri gerekiyor
  • Rc versiyon ve topanga kullanan herkesin temiz bir sistem için restore etmesi gerektiği söyleniyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.