Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    electrayı atarken herhangi bir problem yok. ekrana electra geliyor ve normalde jailbreak already yazan yerde version error yazıyor. cihaz jailbreaklı değil
  • atakanki kullanıcısına yanıt
    Cihaz jailbreakli ise kily yi atıp devam edin, tekrar jb yapmanıza gerek yok, ama openssh ve substitude kurulu olduğundan emin olun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam iphone 8 plus icin surum uygunsa jb var midir?

• cantekim kullanıcısına yanıt
    hocam cihaz jb lı değil. sanırım olmayacak herşeyi denedim. yazdıklarınızı harfiyyen yapıyorum. karıştırmadığım yabancı forum da kalmadı. acaba benim yazılımdan dolayı mı diye düşünmeye başladım.
    şu anda 11.0 beta kullanıyorum, 11.3 çıktı malum. peki ben ipsw den 11.2.1 indirsem bu buna güncelleme yapabilir miyim yoksa 11.3 e mi güncelleyebilirim?. telde 11.3 güncelleme uyarısı var!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakanki -- 29 Mart 2018; 17:28:43 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt
    konu başliğindaki sürümlerdeysen var
    beta sürüm olduğundan olabilir hiç deneyimlemedim açıkacası, fakat sizin shsh kaydınız yok ise ki yoktur 11.1.2 jailbreak yapma şansınız yok
  • I am paris kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon numarami forumla paylasmadigim icin ozelden mesaj atamiyorum. Televizyonunuzu bilir kisi inceleyecek sorunun neyden kaynaklandigina dair rapor tutacak. Ardindan kurula bildirecek ve eyet kararini aciklayacak. Bu islemler 5 ay kadar surer. Televizyonu evinizde incelerler tahminimce. İnternet uzerinden degilde gidip sahsen basvuru yapsaydiniz daha kisa surede bu duruma gelebilirdiniz bilirkisinin cok daha kisa sure once incelemesi gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

beta sürüm olduğundan olabilir hiç deneyimlemedim açıkacası, fakat sizin shsh kaydınız yok ise ki yoktur 11.1.2 jailbreak yapma şansınız yok

kstore güncellenmedi demi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    shsh kaydı yok. şuan benim jb yapmam için ne yapmam gerekir? şu anki sürüm haricinde..acil jb yapmam lazım dermişim
  • hayır güncellenmedi diye biliyorum appcake güncellendi ama uygulamalarda problem vardı 3-4 gün önce düzelmiştir belki
    hahah yani betanın jailbreak olma mevzusunu dediğim gibi hiç bilmiyorum, şu an kayıt yok ise 11.1.2 ye falan da dönemezsiniz, zor durum biraz :/
  • İlk defa untether olmayan bir surumde jailbreak yaptim. Telefon reboot ettikten sonra electra uygulmasini acip tekrar jailbreak yapmak mi gerekiyor? Cydia sekmezini falan tekrar secmek mi gerek? Yoksa bilgisayara falan baglayip baska bir yol mu izlemek gerek?

• mck94 kullanıcısına yanıt
    evet her reboottan sonra electra ile tekrar jailbreak yapmak gerekiyor, herhangi bişey yapmanıza gerek yok ilk defa jailbreak yaparken cydia yı yüklüyor sadece. impactor ile electrayı telefona attığınız için 7 gün süre veriyor size, bunu extender ile telefondan uzatabilirsiniz, ama her açılış kapanışta jailbreak yapmak gerek electra uygulaması ile
    Bahsettiginiz tweak ext3nder sanirim. Simdi kurdum, herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu peki? İcinden girip electrayi her 6 gunde bir resign mi etmem gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mck94 -- 31 Mart 2018; 13:48:18 >
  • mck94 kullanıcısına yanıt
    ben herhangi bir şey değiştirmeden kullanıyorum sadece id ve password kısmını girin sonra tekrar imzalayın uygulamayı
  • Arkadaşlar,
    Neden Tethered jb çıkmıyor artık .
    Kapat aç tekrar uğraş artık hiç çıkmayacak mı?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    sanırım 64 bit cihazlar çıktığından beri untethered mevzusu kapandı, yeni yeni bi dalgalanmalar var.. aslında tethered de sorun yok tek tık ile jb yapılabiliyor, ki bence bu daha sağlıklı diğer türlü jb siz sistemi kullandırtmıyordu sanırım tam hatırlayamıyorum 3gs dönemini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 31 Mart 2018; 17:19:26 >
  • Haystack ios 11 kontrol merkezini, ios10 kontrol merkezine çevirmek için, gayet kullanışlı olmuş ioscreatix reposunda 2.5$

electra beta 11.3 download linki verir misiniz nette bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.