Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anemone yükledim ama açınca rocketbootsrap veya anemone yi yeniden yükleyin hatası veriyor. bikaç kere silip yükledim ama sonuç aynı, nası düzeltiriz bilen var mı beyler?
  • suanda yaptım bi sorun yok gibi. uzun süre once kullanmıstım,stabil bi sürüm bekliyodum. sorun olursa tabiki danısırım. tesekkür ederim.
    bide hazır sizi yakalamısken kullandıgınız uygulamanın bol oldugu kullanıslı repolar varsa tavsiye alabilirim.
  • Demand it! kullanıcısına yanıt
    Tolqa_1907 kullanıcısına yanıt
    anemone'u hangi repodan yüklediniz ve versiyon kaç acaba ?

quote:

suanda yaptım bi sorun yok gibi. uzun süre once kullanmıstım,stabil bi sürüm bekliyodum. sorun olursa tabiki danısırım. tesekkür ederim.
    bide hazır sizi yakalamısken kullandıgınız uygulamanın bol oldugu kullanıslı repolar varsa tavsiye alabilirim.

daha henüz tüm uygulamalar güncellenmedi, önümüzdeki hafta çoğunlukla bitmiş olur diye düşünüyorum, repolar ilk sayfa da var, tabi ne kullanmak istediğinize göre şekilleniyor kullanacağınız repolar. Örnek olarak ben dizayna çok fazla dokunmuyorum diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 3 Mart 2018; 11:16:51 >
  • hocam şimdi hemen bi sorun cıktı :)
    aglayan bi emojinin altında
    springboard ran into a problem and is now in safe mode.
    electra/tweak loader did not cause this problem,but rather has protected you from it.
    ıf this does not usually happen,please respring to go back to normal mode. ıf that doesn't work,
    please uninstall one of your tweaks

altındada restart springboard yazıyo basıyorum restart yapıyo aynı ekran geliyo sorun ne acaba ?
  • Tolqa_1907 kullanıcısına yanıt
    en son yüklediğiniz tweakte sorun çıkartıyor bu nedenle springboard çöktü uyarısı veriyor, son yüklediğiniz tweak i silip tekrar dener misiniz ? ayrıca tweakleri mümkün olduğunca tek tek yükleyin. Birleşik yüklenen tweakler var, onlardan bahsetmiyorum sadece a tweak i ile b tweakini birlikte yüklemeyin mümkün oldukça
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    anemona bigboss reposundan versiyon 2.1.7-1
    rocket rpetrich reposundan versiyon 1.0.6 beta 1
  • Bu arada LockPlus Pro güncellendi, kilit ekranı artık değiştirilebilir durumda fakat ücret 10 $

Geliştirici :https://twitter.com/JunesIphone/status/969711371913904128

Repo:http://junesiphone.com/supersecret/
    Anemone güncellendi kiiimo reposu 2.1.7-3 direk bunu kurabilirsiniz diğerini silip
  • bide telefonu acıp kapatınca tekrar electra ya tıklayıp jailbreak mi yapmak gerekiyo? ngxplay diye bi uygulama indirdim onun yanında baska seylerde vardı :S
  • Tolqa_1907 kullanıcısına yanıt
    Evet untethered tethered mevzusu bu, her açıp kapattığınızda tekrar yapmanız gerek, o yüzden respring yapmanız daha hızlı ve işinizi görür. ngxplay sanırım henüz desteklenmiyor, başka bir konuda konuşuyorlardı, benim aracım desteklemediği için deneme şansım olmadı açıkcası
  • sildim suan duzeldi. suan yapmam gereken sadece tweak yüklemek dimi herhangi bi ayar vs gerektirmiyo?
    sizide ugrastırdım tesekkur ederim ...
    kiiimoo reposu eklenmiyor hocam
    ilk sayfada ki adrese bitane o fazla yazmışsınız hocam ekledim deniyorum şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demand it! -- 3 Mart 2018; 11:40:32 >
    aynen düzeltiyorum hemen
  • Audio Recorder son sürüm yükledim aktif ettiğim halde birini aradıgımda kaydetme simgesi gelmiyor kaydetmiyor sorun ne acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncelleme geldi ondan olabilir mi acaba ? limneos reposunda audiorecorder2 den bahsediyoruz dimi ? ayrıca ücretli tweakdi bu yanlış hatırlamıyorsam satın almışmıydınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

güncelleme geldi ondan olabilir mi acaba ? limneos reposunda audiorecorder2 den bahsediyoruz dimi ? ayrıca ücretli tweakdi bu yanlış hatırlamıyorsam satın almışmıydınız ?

Cracklı vesiyonu cıktı hocam bazı kullancılar kullanıo ama bende aktif olmuyor . aktif et diom ama arayınca kaydetme secenegı yok

• ben tweaklerin crackli versiyonlarına güvenmiyorum açıkcası o yüzden para verebiliyorum bu tarz uygulamalara en azından adam destek veriyor diye düşünüyorum, çalışır umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

ben tweaklerin crackli versiyonlarına güvenmiyorum açıkcası o yüzden para verebiliyorum bu tarz uygulamalara en azından adam destek veriyor diye düşünüyorum, çalışır umarım

Şimdi cydia da ücretli uygulamaya tıklayınca şuan satın alınamıyor diye kırmızı uyarı cıkıyor neden?

Eskiden cydown vardı ücretlileri ücretsiz otomatik indirirdik şuan güncel değil galiba fikriniz varmı

• Saurik paşa açmadı henüz ios11 için cydia satın alımlarını, geliştiricilerin paypal hesaplarından satın alabilirsiniz, cydown kullanmadım açıkcası ve güncellendiğini de duymadım
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.