Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adnanoktarrr

Arkadaslar Watusi tweaki calısıyormu uyumlumu

Watusi güncellendi çalışıyor
  • YA BU TWEAKLER AKTİF OLMUYOR AYARLARDA GÖRÜNMÜYOR ÇOK BASİT Bİ TWEAK DENEDİM NE YAPMAK LAZIM
  • hadebabam H kullanıcısına yanıt
    bigboss reposundan anemone temasını ve bununla beraber rocketbootstrap indirin rpetrich reposundan, bu ikisi yüklediğinizde anemone geliyor mu bir bakın, geliyorsa sizin indirdiğiniz tweaklerde problem var demektir
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    ya zaten tek olan var zeppelin modymi den yükledim sende olan bi taneyi söyle bi denim kafayı yiyecem görünmüyor daha tek tweak kurdum hani sorunun ne olduğunu anlasam herşey normal bi paslaşırsan sevinirim
  • hadebabam H kullanıcısına yanıt
    audiorecorder 2 limneos reposu
    bioprotectx limneos reposu
    inapp hackyouriphone reposu
    fakelocation denedim az önce bigboss reposu

sadece inapp in ayarlarda ikonu yok
    Eyvallah inşallah yeni pc ile yaparım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

quote:

Orijinalden alıntı: menesozun

quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

Evet tekrar electradan jailbreak butonuna tıklamanız lazım, o nedenle electrayı silmeyin :)

Yalniz electrayi acip jailbreake basincada kapaniyo electra

Tekrar kurulum yapın isterseniz v1.0.2 sürümünü

sağolun hocam deneyeceğim yalnız baya saçma olmuş
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    impactor ile ilgili ufak tefek sorunlar oluyor da kronik hatalar yok hepsi çözümlenebilir dediğim gibi akşam müsait olursam eğer yardımcı olmaya çalışırım
  • maalesef öyle eskisi gibi stabil değil karışık biraz daha.. jailbreakme vardı eskiden yapar geçerdik en son evasi0nda vardı sanırım yana kaydırarak jailbreak
  • can hocam yine ben dün çıldırıp kafayı yiyen :D uzun uzun uğraşlarım sonucu electra rc 1.2 nin çalıştığını gördüm ve stabil cydia hiç hata vermiyor hepsi bembeyaz yazılar paket yüklenirken. Bir sorum olcaktı acaba rc 1.2 yle dursa bir şey olur mu?
  • 9.3.3 jb deyim ben.

tweakler falan oturmaya başlasın geçeceğim 11 e.

11.1.2 sürümüne istediğim zaman güncelleyebiliyorum değil mi ?
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    rc1.2 dediğiniz ipayı nerden indirdiniz acaba :/ umarım resmi olan ipayı indirmişsinizdir 1.0.2 olan versiyonu :/ diğer versiyon problemli çünkü
  • DonhanımNaber kullanıcısına yanıt
    çok geç kaldınıııııızz maalesef şu an sadece 11.2.5 ve 11.2.6 imzaları açık jailbreak sürümüne güncelleyemezsiniz :/ 9.3.3 de kalın bence
    1.0.2 çalışmıyor kaçak dedikleri sürümü indirdim çalıştı
  • topanga sorunu kalkana kadar da bunda durucam sanırım
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    şimdi şöyle, 1.0.2 sürümü çalışıyor ve kaçak dedikleri sürümü yüklenmemesi gerektiğini coolstar çok söyledi :/ problem olur diye düşünüyorum ve açıkcası bundan sonrası için size yardım edebilir miyim bilmiyorum problem o -_-
    yollarımız ayrıldı diyorsunuz see you again :D bizi kabul etmedi electra bakalım kaç saat dayanacağız :D
  • hocam sizin demenizle gözüm korktu ve son çözümü denedim oldu vallahi oldu bunu konuya alın dosyayı indirsinler içinde instructions var ordan dediklerini yapsınlar

https://www.reddit.com/r/jailbreak/comments/80qzxu/discussion_method_on_how_to_completely_erase/

topanga hatası alanlar için
  • Topanga hatasını giderdim mutluyum vallahi
  • JuelzII kullanıcısına yanıt
    hangi yol ile giderdiniz ?

Bu arada Cydia'nın 10. yaşını kutluyoruz
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.