Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.429
Cevap
18
Favori
69.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    niye ya o imza muhabbetleri downgradete yok muydu sadece
  • DonhanımNaber kullanıcısına yanıt
    imzası açık olan sürümlere geçebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

imzası açık olan sürümlere geçebilirsiniz

hocam watusiyi indirdimde bu watuside akrif online listesini göremezmiyim bulamadım ayrlarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

maalesef öyle eskisi gibi stabil değil karışık biraz daha.. jailbreakme vardı eskiden yapar geçerdik en son evasi0nda vardı sanırım yana kaydırarak jailbreak

telefonu tekrar resledime electradan jb ye bastım gayet güzel yaptı sonra reset çekti ama telefon hala açılmadı çubuk dönüp duruyor arada donuyor falan ilk kez başıma geldi böyle şeyler hiç de sorunsuz kurmama rağmen, çok ilginç cidden hocam
  • henüz incelemedim bende bakacağım..
  • o problem yaratabilir, hard reset atarak cihazı açmayı deneyin, açılmazsa reiboot programını indirip telefonu bilgisayara bağlayıp recovery moda alıp rec moddan çıkartın cihazın açılmasını bekleyin, umarım sürüm kaydı yaşamazsınız
  • Oldu ki problem yaşadınız Cydia'da, cihazdaki electrayı aşağıdaki dosya ile silebilirsiniz, tekrar jb yapabilirsiniz, hatta cihazı fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurup jailbreak yapabilirsiniz.

Cihazdaki tüm tweakleri, ne yüklediyseniz silin,
    jailbreak modunda kalmalısınız bu arada,cihaz jailbreakli olmalı, (tweakleri silme işlemini eleectrayı açıp tweaks bölümünü kapatıp jailbreak butonuna tıkladığınızda tweakler otomatik olarak gidecektir)https://github.com/KirovAir/delectra/archive/master.zip
    linkteki dosyayı indirin, ve zipten çıkartın
    winscp programı yardımı ile dosyayı iOS cihazınızın root yani ilk baştaki kök klasörüne atın
    daha sonra terminal modunu açın ve "bash /unjailbreak.sh" bu komutu yazıp enterlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 28 Şubat 2018; 12:31:29 >

• snapchat in son görünümünü beğenmediyseniz snapdecent(cokepoke repo) tweakini yükleyebilirsiniz, fakat anemone ile çakışıyor tweak anemone kaldırmanız gerekiyor
  • var/lib/dpkg klasörünü upload edebilecek var mı? yanlışlıkla sildim
  • Merhabalar yine ben:(. Dünkü sorunumu çözdüm ama bugün ios 11 uyumlu hangi tweak indirsem ne ayarlara geldi ne de çalıştı. Bu sorunu yaşayan oldu mu?
  • envoytr kullanıcısına yanıt
    hata nedir ?
  • tnsl T kullanıcısına yanıt
    indirdiğiniz tweaklerle alakalıdır muhtemelen, çünkü daha güncellenmeyek bir kamyon tweak var
  • cantekim kullanıcısına yanıt
    O zaman biraz daha beklemek en iyisi
  • quote:

indirdiğiniz tweaklerle alakalıdır muhtemelen, çünkü daha güncellenmeyek bir kamyon tweak var

insanelyi reposu aktifmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • denemedim henüz
    error code (2) hatası aldım sonra internetten dpkg ile ilgili dosyaları oraya attım o da ios 10 dosyası olduğu için olmadı şimdi tüm tweakler güncellenmek istiyor ama güncellemiyor çünkü yedek alırken dpkg klasörünü yedeklemeyi unutmuşum biraz karışık bi durum ama dpkg klasörü işimi çözecek
  • envoytr kullanıcısına yanıt
    http://cache.saurik.com/debs/cydia_1.1.27_iphoneos-arm.deb

siz bunu mu indirdiniz ?
    hocam hallettim unjailbreak yapıp tekrar jb yaptım düzeldi teşekkürler
  • denediğimiz çalışan çalışmayan tweakleri ekleyelimmi ana sayfaya hem insanlara tavsiye olur.
    Hocam selam hiçbir işlem yapmayan biri olarak ilk sayfadaki yazılanları uygulamam yeterli oluyor mu?Yapmam gereken bir şey var mı?Sürüm kaybı yaşamamak ve farklı sorunlar yaşamamak için nelere dikkat etmeliyim?Cihazazım i7+ 11.1.2 hiçbir jailbreak işlemi yapmadım bu telefonumda...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.