Şimdi Ara

JAHREIN TURKNET’İ SEÇTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
15.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonholigan

Şimdi adamın evine özel fiber çekip resmen sunucu/santral kurmuşsunuz, bir bakıma bireysel bir müşteriye "kurumsal" hizmeti veriyorsunuz.
    Eminim kendisi bizim gibi günlerce destek kayıtlarıyla uğraşmak yerine özel whatsapp veya destek hattından size ulaşıyordur.

Peki ben şu anda başvurursam ne oluyor ? Türk Telekom'dan kiraladığınız altyapıyı al-sat hizmeti ile bana satıyorsunuz, benim trafiğimi kendi altyapınıza bile dahil etmiyorsunuz.
    Jahrein'i savunmuyorum ama yapılan iş zaten kurumsal.Kendisi de kurumsal bir şirket aslında.Şirketi de var yani.
    Turknet de sponsoru yani bunu bu kadar büyütmeye gerek yok.Mesela ShiftDelete.Net de de aynı şekilde hat çekildi özel olarak.Yani yaptığınız karşılaştırma saçmalık biraz.Benim evime de hat çek ozmn ne demek? sen değilde öyle söyleyenler var mesela, yani senin varsa öyle bir reklam potansiyelin sana da yapsınlar.Yani hakkaniyetli olmak gerek.Turknet Donanımhaber'e reklam veriyor mesela bunu reklam değeri olduğu için yapıyor Jahrein'in de var yani jahrein'in kitlesini elde etmeye çalışmak ile donanımhaber de yapılan reklam ile donanımhaber kitlesini elde etmek arasında şirket için değişen birşey yok.Amacı reklam.

Yani burada TT de yapar, Superonline da yapar yapıyor da.Televizyonda ünlü kişileri oynatmasıyla ne farkı var bu durumun?Yani o ünlü o zmn izleyenlerini pazarlamış mı oluyor?Sosyal Medya için yapılmış bir reklam çalışması var.Diğer şirketler de yapıyor bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 3 Eylül 2019; 14:10:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rorschach_

jahrein nin sağlıklı bağlantısı için evine kurduğunuz sistemi burada anlatır mısınız ?

https://www.youtube.com/watch?v=a5P3UPl27zg&feature=youtu.be&t=1396

Adamlar eve server kurmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3mb upload veriyorsun sonra twitch yayıncısını referans veriyorsun bu nasıl bir riyakarlıktır?

ver bakalım 3mb uploadı 80 liraya jahrein'e seni nasıl yerin dibine sokuyor yayınlarında. böyle birşey var mı? ver 10mb uploadı insanlar da yapabilsin rahat yayın.

3mb ile 4mb ile yayını piksel piksel yaparsın leş gibi yayıncı olursun.

önce adam gibi upload vereceksin sonra twitch yayıncısı ile reklam promosyon yapacaksın.
  • Şu jahoyla bir ping kapıştırsaydık.

JAHREIN TURKNET’İ SEÇTİ

JAHREIN TURKNET’İ SEÇTİ

JAHREIN TURKNET’İ SEÇTİ

• Küfürbaz gençlere kötü örnek olan iğrenç herifin teki, bu saatten sonra mevcut iss den vazgeçsem de Türknet e geçmem .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jahrein kim a.k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 3 Eylül 2019; 15:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

jahreine verdiğiniz internetten memnun olması çok doğal bizede o kalitede hizmet ver bizde memnun olalım adamın evine özel hat çekiyosun birde şikayetçi mi olacaktı
    Aynen ev vlog videosunu izleyin simetrik 100/100 mbps diyordu

• Beyler tamam vurmayın artık Türknet destek öldü Birde Jahrein'in evine sunucu kurmak nasıl bir iştir? Baya sunucu kabini, ağ cihazları filan getirip kurmuşlar. Müşterilerinizi keriz yerine mi koyuyorsunuz siz? Lafa gelince fazla maliyetli diye müşteri hizmetlerini kaldırıp, mutfak robotundan hallice bir sisteme geçin. İşinize gelince de jahrein'e fiber hat ve sunucu kabini tahsis edin, ne güzel işmiş o ya. Şu an ki mevcut müşterilerinize neden böyle bir hizmetiniz yok? Onlar bilinen bir twitch yayıncısı olmadığı için mi? Birde utanmadan bunun reklamını yapıyorsunuz.
  • Saiki kullanıcısına yanıt
    bu sinir bu kin ne bu adama karşı

• Malum iss bile sizden kat kat iyi hizmet sunuyor seviyenizi düşünün artık. Jahreinmiş hahahahaha. Çoluk çocuk mu sizin hedef kitleniz bu nasıl bir reklam anlayışı?

• her aboneye özel hat çekiyorlardı sadece 100/100 değil...
  • Bu şahıs kim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sağol kardeş ama bizim kendi beynimiz var. Jahrein kestirip kadın olsa biz de mi aynını yapacağız?
  • Aga niye herkes linç etmiş? Bu ülkede hangi iss doğru dürüst çalışıyor ki! Çoğu kişi ya anti popüler kültür kölesi yada popüler kültür kölesi he arada varsa 3 5 kişi bağımsız diyor.
    He şu kısmınıda es geçmeyelim x kişisi x markayı kullanıyorsa benim x marka almam için bir sebep değil ki!

• Jahrein kim la? İlk defa duyuyorum.

• Adamın evine server kurmanız, pingsiz bağlantı sağlamanız vs tüm yalanlarınız bir tarafa

quote:

Yine Online İşlemler üzerinden destek kaydı bırakarak, TurkNet teknik destek uzmanının daha düşük ping değerleri için hat ayarlarını optimize etmesini talep etmek mümkün.

Bu nasıl büyük bir yalandır yahu. Eleman arıyor diyor ki size vereceğimiz en düşük ping bu. Minimum 30-60 bandına razı olun diyor. Optimizasyon yaptığı falan yok. Türknet'e şikayet kaydı bırakıyorum ping yüksek düşürün diye "yapılacak bir müdahale yok kaydınız kapatılmıştır" yazıp geri çeviriyor. @turknetdestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncu_ -- 4 Eylül 2019; 2:8:3 >
  • Benim 30 gündür ping problemi kayıdı açık. Geçen gün istatistikleri bozmasın diye başka kayda yönlendirip kaydı kapadılar :D işleri güçleri üçkağıt yanı. 3 günde sorun çözmek hayal olmuş biraz...
  • Ben ev içi ağımda pingim daha fazla. :D
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Az önce seyrettim. LP, haftalık gündem programında 1ms olmaz gibi birşey demişti. Kanıtları göstersem ne der acaba.

56:05'de bahsediyor.

• Unlost'a da kablonet sponsor olmuştu.

Bi kapıştırsınlar be.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.