Şimdi Ara

Jackass ! the Movie

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar MTV de yayınlanan Jackass diye bi program var adamlar yapılmayan şeyleri yapıyolar felan.. çok ilginç şeyler. bu programın yeni farkında vardım bende bi vcd si var ancak sanırım bunun çoğu bölümlerini felan biriktirenler vardır. elinde Jackass vcd si divx olan varsa benle irtibata geçsin pls ;)
    Not: Bendeki vcd araba kiralama bölümüyle başlıyo, kas uyarıcısıyla devam ediyo elinde bu vcd olan varsa bende var :(

• yardımına yine ben koşuyorum :D ... elimde divxi var, sevgiler..
    ancak benimki de seninkinden bundan başka da movie olarak çıkmadı
  • rahatsız kişiler onlar!! ibret ve eğlence için seyredilmeli.. bi şekilde arşivi oluşturulmalı! :)
  • yaww araştırmalarıma göre sadece bir filmi var zaten. ama belki mtv deki diziden cd ye çeken vardır diye bekliyom Cozb :)
    evdede mtv yokki anasını satiim :)
  • sana mail attim ama cevap vernmedin istemis oldugun cdler bende var tamami 9cd ayrica jackass the movie diye ayrica uzun metrajli filmi var o ayri
  • pubicon özel den msj attım sana. teşekkürler yardımın için..
  • elimde 3 season jackass episodeları mevcut bulunmakdadır.hala edinmediysen [pm] atabilirsin bana. herbiri 230mb. [mpg] formatında. ilk iki season 8 er bölüm üçüncü season 9 bölüm.
  • yani hiç izlemedim ama nasıl dayanıyosunuz bunları izlemeye(öğğğk bi yerde okumuştum bunların maceralarını midem kalktı yani)
  • burdaki olayı kavrayamamışın sen.irençlik değil eğlendiren mevzu
    ***that's the most idiotic thing that has ever been done.
    sadece irençlikler değil salaklıklar yapıyorlar.dozu kaçmış eşek şakaları, t-ye almalar, acıya dayanabilirlik sınırları, pisliğe dayanabilirlik sınırları vb.

mianus kasabası mevzuna hala gülerim aklıma geldikçe...
  • heh eğlenceli olduğunu biliyorumda ben yinede almiim...
  • Amerikada comedy central diye bir kanalda yaklasik hergun yayinlaniyor, herifler yapacak cilginlik bulamiyorlar artik, lagimda yüzmeler, kafaüstü atlamalar, ana caddeye oyuncak bebek arabasiyla girip bebegi bir arabanin altina atmalar, falan cok komik ve bir o kadarda ilgincler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.