Şimdi Ara

Jack Jones mont 999TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.112
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Jack Jones mont 999TL

Gri ve açık gri renkleri var, tüm bedenler yok S, M XL, 2XL bedenleri var sanırım satıcının Jack Jones olmasına dikkat edin, 999 TL kuponlar geçerli değil

Jack & Jones Kapüşonlu Puffer Mont- Brady 12212233 Dark Grey Melange 1.539,00 TL yerine 999,00 TLhttps://www.n11.com/urun/jack-jones-kapusonlu-puffer-mont-brady-12212233-dark-grey-melange-45338332?magaza=jack-jones

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jagenhagar -- 11 Kasım 2023; 15:17:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Mont çok kısa malesef, beli bile kapatmıyor. Biraz uzun olsaydı değerlendirilebilirdi.

Jack Jones mont 999TL
  • Takım elbisenin üstüne kaban değil de bu tarz kalın sırıtmayan hangi mont olabilir? İşte mecbur takım giyiyorum, kışın üşüyorum 😔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece açık gri de S kalmış. Manken boyuna göre değerlendirmemek lazım bence, tabi çok uzunsaniz kısa kalabilir.

Bence JJ bu fiyat inanilmaz, iki tane mont almamış olsaydım alacaktım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Takıma kaban gider ama spor gözükmek istiyorsan kapşonun kenarları yün çıkıntılı lufian dan bak bi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mami61off kullanıcısına yanıt

Yok spor görünmek istemiyorum, üşümemek istyorum sadece. Yün kabanım var ama yine de yetmiyor, üşütüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.