Şimdi Ara

J sedan ve LPG

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • J kasa sedan Astra'ya LPG uyumu nasıldır.
    Kullanan bilen var ise.
    Fiyat performans araç gibi gözüküyor.
    Bu konuda fikir verecek arkadaşlar varsa.
    1.6 benzinli için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de araştırıyorum, kullanan kişiler Landi Renzo marka sistemle olumlu sonuc aldıklarını söylüyolar. Ancak şu var yeni astra kasımda tr deymiş. Yani şu an astra almaktan soğudum 😗

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel manada uyumlu astra forumlarına da bakarsanız görürsnz, tek handikap magnezyum subaplar onlarda ortalama 100bin km civarı sorun yasatabilir ve yenileme maliyeti 1500lira.Yaptgnz kara bakınca birsey değil

Ayrıca astra sedan üretime devam edecek, yani min 1.5 yıl sonra falan yeni sedan gelir.Opel hep önce hb getiriyor, 1.5-2 yıl sonrada sedan gelir

• Astra j kasa aracım var di
    1.6 180 hp olanı
    Lpg olarak landirenzo omegas taktırdım ve benzin ile lpg arası 200 km hıza kadar tekil bir kullanıcının fark edebileceği herhangi bir durum ortaya çıkmadı.yakıt olarak ta makul seviyelere geldi taktıracak olanlar mutlaka landirenzo ile görüşün derim bir de yağlama olayını boşverin hiçbir mantığı yok bence

• Astra Sedan 1.6 benzinli araç kullanıyorum. Ekim başında aldım, aracı şu anda 3500 km'de, yıllık ortalama 7000 km yol yapıyorum. O nedenle LPG düşünmüyorum. Aracımı da 5 sene sonunda satıp tekrar sıfır araç alacağım.
  • AERN A kullanıcısına yanıt
    aracın çekişinden memnunmusunuz sollarken bayırda felan bide kaç bg@AERN

• pisten22 P kullanıcısına yanıt
    1.6 benzinli, 115 bg aracım. Çekişi yokuşlarda biraz zayıf diyebilirim. Çabuk hızlanmıyor. Ama gidişi güzel. Aile arabası diyebilirim. Araştırdım, 55-60 bin TL civarında 0 km alınabilecek bir araçtı. Benim ihtiyacıma yeterince cevap verebiliyor. Güvenlik açısından, yol tutuşu açısından beğeniyorum.
  • iyi günler
    aracınızın oem lpg markası olan landirenzo ile dönüşüm yaptırabilirsiniz yağlama sistemli ve motor garantili olarak lpg dönüşümü yapılmaktadır %50 civarında yakıt tasarrufu sağlayabilir çekiş performans kaybı yaşamazsınız iyi bir işçilik ile uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz iyi bir araçtır tavsiye ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.