Şimdi Ara

İZMİT'TE kaliteli ingilizce kursu önerisi olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
45.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • izmit'te genel ingilizce kursuna gitmeyi düşünüyorum.seviyem pre-intermediate bunu sene sonuna intermediate -upper intermediate arası bir seviyeye getirmek istiyorum.amerikan kültür,ingiliz kültür ve english time aklımdaki yerler.hangisini önerirsiniz.başka önerileriniz de varsa yazabilirsiniz.

• up!
  • güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknife

up!

.
  • English Time'ı öneririm kendimde gidiyorum intermediate seviyesindeyim şu an.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lizard1

English Time'ı öneririm kendimde gidiyorum intermediate seviyesindeyim şu an.

English Time'a gitmedim dersin işlenişi ve kur ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
    Edit:a1 seviyesinden başlayacağım 4 kur almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-voltage -- 23 Eylül 2011; 11:23:25 >
  • quote:

quote:

English Time'a gitmedim dersin işlenişi ve kur ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?

dersin işlenişi çok güzel.Tüm hocalar yabancı bi kitap var gramer ve reading kısımlarını ordan işliyoruz,Haftaiçi 4 saat gitmiştim türkçe konuşulmuyor zaten hocalarda anlamıyor.

Fiyat olarak bende 4 kur aldım kur başına 1.400 fiyat veriyorlar ama kampanya peşin ödeme derken 4 kuru 3 bin liraya aldım
  • quote:

quote:

quote:

dersin işlenişi çok güzel.Tüm hocalar yabancı bi kitap var gramer ve reading kısımlarını ordan işliyoruz,Haftaiçi 4 saat gitmiştim türkçe konuşulmuyor zaten hocalarda anlamıyor.

Fiyat olarak bende 4 kur aldım kur başına 1.400 fiyat veriyorlar ama kampanya peşin ödeme derken 4 kuru 3 bin liraya aldım

hangi seviyeden sonra yabancı hocalar girmeye başlıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi high-voltage -- 24 Eylül 2011; 22:58:56 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

level 1'den 6'ya kadar tüm levellarda yabancı hoca var diye biliyorum.Bir levelda 2 hoca geliyor.Belki level 1'e haftada 2 gün Türk hoca gelebilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

level 1'den 6'ya kadar tüm levellarda yabancı hoca var diye biliyorum.Bir levelda 2 hoca geliyor.Belki level 1'e haftada 2 gün Türk hoca gelebilir.

bilgiler için teşekkürler.

• İzmit English time o kadar berbattı ki bıraktım 1. sınıfa giderken
    Su an son sınıftayım kendi kendime öğrendim İngilizceyi
  • komek :D
  • yukarı diyelim
  • Easy Speak var, adından da anlaşılabileceği gibi konuşturmaya yönelik bi sistemi var grammar e boğmuyor insanı. Belirli günlerde belirli saatlerde şu derse geleceksin diye bişey yok ders kaçırmıyosun, geniş zaman veriyolar her kur için. Pearson ın materyallerini kullanıyorlar, öğretmenler de on numara. İngilizce konuşucam diyene tavsiye edilir.
  • high-voltage kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden eğitmenle canlı kaliteli İngilizce öğrenmek için tavsiye edebileceğim tek yer dildebir.com. Çok kısa sürede konuşmayı öğretiyorlar. Farklı ve insana dili çok sevdiren bir yöntemleri var. Ayrıca kaynak sıkıntısı da çekmiyor, derslerinizin tekrarını panelinizden 7/24 izleyebiliyorsunuz. Kesinlikle düşünün derim.
  • yıl 2014 oldu. ben de english time ı düşünüyorum şu sıralar. ne dersiniz? b1 seviyesindeyim, 4 kur alacağım.
  • Easy Speak Diğer eğitim kurumlarından daha farklı olarak..

1- Seviyenize göre hergün alternatif ders saatleri arasından size uygun saatlerde ders programınızı kendiniz belirleyebilme.
    2- Ders kaçırma problemi olmadan gelemeyeceğiniz günler telefonla dersi iptal edip gününü değiştirebilme.
    3- Uzun zamanlı gelememe durumlarında konu olarak nerde kaldıysanız döndüğünüzde aynı noktadan devam edebilme.
    4- Randevu sistemi sayesinde 1 kişi bile olsanız dersiniz devam eder.
    5- Ortalama 5-6 kişilik sınıflarda seviyenize uygun koşullarda dil standartlarının üzerinde bir eğitimi alma.

Ayrıntılar için: 0 (262) 323 33 03
    www.easyspeak.com.tr
    info@easyspeak.com.tr
     İZMİT'TE kaliteli ingilizce kursu önerisi olan var mı?

• Arkadaşlar Kocaeli'deki Easy Speak hakkında gitmiş görmüş orda öğrenim görmüş.... Bİri varsa yorumunu alabilir miyim?
  • *-*UZMAN*-* kullanıcısına yanıt
    İzmitte bulunan sanırsam 7-8 ingilizce kursuna ayrı ayrı gidip uzunca her biriyle görüştüm.Tüm günümü buna ayırdım ve en son Easy Speak 'in en iyisi oldugu kanısına vardım.Muhtemelen 2-3 güne yazılıcam.
  • easy speak ten ingilizce kur almak isteyen varsa kurlarımı devredebilirim uygun fıyata yaz okulu ve işim gereği gidemiyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.