Şimdi Ara

İZMİRLİ ARKADAŞLAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Pazar günü DGS sınavım var ama nasıl gideceğimi bilmiyorum baktım eshot hatları kapatmış değiştirmiş ondan dolayı henüz yeni bir bilgide yok bilen varsa eski bilgiden ziyade şuan ki bilgiyi benim ile paylaşabilir mi hangi otobüs numaraları gidiyor?
    Konaktan ve Çankayadan binebilirim.

9 Eylül Üni. Yabancı Diller Yüksekokulu, Dokuzçeşmeler kampüsü gireceğim yerdir cevaplarınızı beklemekteyim iyi forumlar saygılar.

• Hilal metroda inip, Izban'a aktarma yapabilirsin hocam. Şirinyer durağında ineceksin. Sonra orada çoğu otobüs istediğin yerden geçiyor, kime sorsan gösterir. Başarılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konaktan 104 e bin 45 dk sonra kapısının önünde inersin. Veya 304 e bin 25 dk sonra bi alt sokağında inersin. Metro izban otobüs uzun iş hiç o topa girme.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın da dediği gibi 304 en mantıklı ve kısa olanı. 2-3 dakikalık yürüme mesafesinde iniyorsun. Bindikten sonra söylersen orada indirirler zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • brder erken kalk valla kapıda kalın..

olmadı taksiye rica et abi böyle böyle diye sonra ödersin parasını belki müslüman birine denk gelirsin..
  • ben senin yerinde olsam yarın giderdim geceden kalırdım.. belli olmaz bir yanlış otobüs yanlış adres sınavın yanar.. sonra bekle dur..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.