Şimdi Ara

İzmirde cam filmi için tavsiye edebileceğiniz yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmirde son zamanlarda cam filmi yaptırmış veya bu işi yapan sağlam bir dükkan bilen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Aracıma cam filmi yaptırmak istiyorum fakat ziebart ve sonax ın fiyatları çok yüksek geldi.
    Dedikleri gibi kaliteli olabilir fakat bence gereksiz ve inanıyorum daha uygun fiyata yapan yerler vardır.

Zaten yalnızca arka iki kapı için düşünüyorum. Ön kapılardaki camlar ve aracın önü ile arkası sıkıntı olabilir, rezistans ve polisle uğraşmak istemem

şimdiden teşekkürler

• Cam filmi serbest oldu dıye hatırlıyorum gecen haberlerde cıkmamıs mıydı? 3. sanayide 1001 mi 2001 mi ne var oto aksesuar cam fılmı vs. yapılıyor. arkadasım 2 kere bende 1 kere yaptırdım memnun kaldım. Gercı 1 yıl gecmeden arabayı sattım ama yınede adamlar guzel yaptı. sahıbınde mavi 2016 honda civic vardı hala varmı bılmıyorum.
    ayrıca arka cama da yaptır. arka kapı camları fılmlı arka cam fılmsız oldumu kotu durur..Rezıstansla ılgılı sorun yasıcagını %90 sanmam.
  • Ben cruze aracımı sıfır olarak Egem opel bayinden aldım..Alırken cam filmini onlara yaptırdım 2013 martta..tek kelimeyle mükemmel yapmışlar bunca sene wn ufak bir sorun oluşturmadı..4 Camıda çok koyu olmayanından yaptırmıştım bugüne dek trafik polisiylede bir sorun yaşamadım..
    ..eğer başka bir araç alacak olsamda filim yaptırmam gerekirse ilk onlara sorardım açıkcası..Arayın kendilerini bir fiyat alın ama bence yaptırmışken ön cam hariç hepsine yaptırın çok koyu olmayanından.
  • Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Polisle sorun yaşamayacağıma emin olsam aslında dediğimiz gibi yalnızca iki cam ile sınırlı kalmam.
    O halde hem fiyat bilgisi için hem de konu ile ilgili ayrıntılı bilgi için arayıp bir konuşayım.
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Sanayide güzel yapan var ben geçen çarşamba yaptırdım biraz baloncuk kalır demesine rağmen bir tane bile kalmadı markasıda lumar

• üçyolda alarmon var ön cam dahil 250 tl den iki araç yaptırdım, llumar kullanılıyor, işçilik iyi...
  • Güncel.

3. Sanayide 2001 oto var. Berbat. Yaptırdım. 2 günde çizik kabarıklık oldu. Götürdüm tekrar yaptırttım. Yine berbat.

Şimdi yeni bi araç aldım. Varmı güzel tavsiyesi olan.

• drrad D kullanıcısına yanıt
    3.sanayi 411sk. Palaoğlu aksesuar tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19ugur12 -- 10 Ağustos 2017; 21:31:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19ugur12

3.sanayi 411sk. Palaoğlu aksesuar tavsiye ederim
    Geçen hafta bende Palaoğluna gittim. Memnun kaldım. Gayet özenli çalışıyor. içine sinmeyen olmuştu söktü attı yeniden film çekti. Misafirperverde bi arkadaş genç. Haftaya Götürecem yeniden kendisi söyledi gel bi kontrol edelim olmamış yeri olan olursa yaparız dedi. Gerçekten dürüst bi esnaf.
  • Merhaba cam filmi yaptirmayi dusunuyorum. Bütcem max 300 tl. Önerebilceginiz marka ve yer var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekojan -- 23 Mayıs 2019; 22:47:44 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.