Şimdi Ara

İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Sormak İstedikleriniz (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
484
Cevap
48
Favori
18.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

İzmir ve İzmir'deki Üniversiteler Hakkında Sormak İstedikleriniz

(En Son Oy Tarihi: 18.8.2019)
Giriş
  • Katip celebi genel olarak nasil okul onun disinda dis bolumu nasil ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşar bilgisayar mühendisliği hakkında bilgi umuyorum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bunickonaltıharf, Buca hakkındaki görüşlerimi belirttim hocam. Buca Merkez dışında her yer gecekondudan bozma. Birkaç yer var toplu konut yapılan oralar nasıl bilmiyorum ( Evka 1, Buca Koop )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunickonaltıharf

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Legend

@bunickonaltıharf, Buca hakkındaki görüşlerimi belirttim hocam. Buca Merkez dışında her yer gecekondudan bozma. Birkaç yer var toplu konut yapılan oralar nasıl bilmiyorum ( Evka 1, Buca Koop )

Hocam valla izmit ile de karşılaştırınca biraz soğudum açıkçası gerçi İzmitten büyük bi yermiş ama ne bileyim gözüme kötü empoze edildi gerçi 4/4 lük bir üniversitedr yok.

Valla hocam ne diyeyim eğitim kalitesi açısından bakarsan egeden iyiyiz belki ama sosyal açıdan çok daha iyi bir üniversite ege. Buca, İzmitten büyük yer ama eğlence için bucada takılmıyorsun yani. Alsancak falan bir sürü yer var

• up
  • merhaba arkaşarlar bana yardımcı olabilir misiniz? benim mf-4 sıram 47411 geçen seni deu makine 47000 le kapatmış sizce benim bu sene deu makine ye girebilme ihtimalim nedir? şimdiden teşekktürler.
  • Katip çelebi nasıldır ( tıp için soruyorum )

• quote:

Orijinalden alıntı: iyidirsenden

merhaba arkaşarlar bana yardımcı olabilir misiniz? benim mf-4 sıram 47411 geçen seni deu makine 47000 le kapatmış sizce benim bu sene deu makine ye girebilme ihtimalim nedir? şimdiden teşekktürler.

Büyük ihtimalle kazanırsın :) Altına daha yaz ama. 60K ya kadar in. Büyük ihtimalle tutar deü
  • quote:

quote:

merhaba arkaşarlar bana yardımcı olabilir misiniz? benim mf-4 sıram 47411 geçen seni deu makine 47000 le kapatmış sizce benim bu sene deu makine ye girebilme ihtimalim nedir? şimdiden teşekktürler.

Büyük ihtimalle kazanırsın :) Altına daha yaz ama. 60K ya kadar in. Büyük ihtimalle tutar deü

inşallah diyelim de. altına yazıcak alternatif bulamadım işte bi katip çelebi var ora hakkında da pek iyi duyumlar almadım.
  • Kaliteli bir konu cidden . Ben izmirde oturuyorum ve yine hedefim buradan Ege üniv inşaat müh.
    2 senem var bakalım

• quote:

quote:

quote:

inşallah diyelim de. altına yazıcak alternatif bulamadım işte bi katip çelebi var ora hakkında da pek iyi duyumlar almadım.

Eskişehir Osmangazi ve Anadolu yaz

@No More Sorrow, teşekkür ederim

• Dokuz eylülde kulüpler aktif mi ? Basketbol takımı vs. var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suoh Mikoto

Dokuz eylülde kulüpler aktif mi ? Basketbol takımı vs. var mı acaba?

Kulüpleri bilmiyorum fakat basketbol takımı var. Her mühendislik bölümünün kendine ait takımı var
  • Dokuz Eylül Hukuk çok mu uzak merkeze? Ulaşım sıkıntılı diye okudum da. Yoksa bu da diğer tüm Ekşi Sözlük eleştirileri gibi abartma mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Conqueror

Dokuz Eylül Hukuk çok mu uzak merkeze? Ulaşım sıkıntılı diye okudum da. Yoksa bu da diğer tüm Ekşi Sözlük eleştirileri gibi abartma mı?

Abartma olarak neresini gördün çok merak ediyorum. Yaşayıp görmesem yazmam, bilmiyorum derim. Hukuk fakültesinin bulunduğu yer Dokuzçeşmeler bölgesidir ve Buca Merkez'e yakınlığı yaklaşık 10-15 dakikadır (Şirinyer). Benim ESHOT kullandığım saatler 13:00-16:00 arası. Akşam vakti daha da artar trafik oluşuyor Buca'da. Maksimum 25 dakika sürer trafik olursa o da.

Ekşi'de ne yazmışlar??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Legend -- 12 Temmuz 2014; 18:39:30 >
  • Mr.Legend kullanıcısına yanıt
    Hocam ben dokuz eylul hukuk dusunuyorum fakat kararsiz kaldim bucadaymis ve bu yil tinaztepeye tasiniyormus ve izmir hakkinda bir bilgim yok kimisi tinaztepeyi cok kotuluyor cok kararsiz kaldim timaztepe kampusu buca kampusu gerci kampus yokmus galiba nasildir barinma yurt vs

• hocam kocaeli inşaat ve dokuz eylül inşaat arasında kaldım istanbulda oturuyorm
    .kocaeli olursa her hafta sonu evde olurum.sence hangisi iyidir?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Conqueror

Dokuz Eylül Hukuk çok mu uzak merkeze? Ulaşım sıkıntılı diye okudum da. Yoksa bu da diğer tüm Ekşi Sözlük eleştirileri gibi abartma mı?

Abartma olarak neresini gördün çok merak ediyorum. Yaşayıp görmesem yazmam, bilmiyorum derim. Hukuk fakültesinin bulunduğu yer Dokuzçeşmeler bölgesidir ve Buca Merkez'e yakınlığı yaklaşık 10-15 dakikadır (Şirinyer). Benim ESHOT kullandığım saatler 13:00-16:00 arası. Akşam vakti daha da artar trafik oluşuyor Buca'da. Maksimum 25 dakika sürer trafik olursa o da.

Ekşi'de ne yazmışlar??

Hocam görmedim, okudum. Okulun binası ve konumu kötülenmiş, eziyet falan diyenler var. Ama sözlüklere has bir durum olsa gerek, hiçbir okul iyi değil o yorumlara kalsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ?blgn?

Hocam ben dokuz eylul hukuk dusunuyorum fakat kararsiz kaldim bucadaymis ve bu yil tinaztepeye tasiniyormus ve izmir hakkinda bir bilgim yok kimisi tinaztepeyi cok kotuluyor cok kararsiz kaldim timaztepe kampusu buca kampusu gerci kampus yokmus galiba nasildir barinma yurt vs

Tınaztepe'de okumaktan kimse keyif almaz bence. Fakültelere ulaşımı zor. Hukuk ya da İİBF bir tanesi kalacak şu anda bulunduğu yerde ama tam hatırlayamıyorum hangidir nedir. 4 tane yerleşkesi var DEÜ'nün. Tınaztepe, Dokuzçeşmeler, Eğitim, Balçova diye. Dokuzçeşmeler ve Eğitim baya iyi yerde. Balçova'yı pek bilmiyorum MF3 öğrencileri orada. Yurt olayı şöyle. Okul yurdu çıkarsa Evka-1 diye bir yerde o da tepede biraz . Devlet yurdu çıkarsa okulun hemen dibine bir tane yapılıyor o olur heralde. O olmazsa İnciraltında var bir tane diye biliyorum

İnciraltı çok uzak Tınaztepeye. En az 2 araba değiştirmek gerekir ki 1 saatten önce gidemezsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Legend -- 12 Temmuz 2014; 18:55:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: carsii

quote:

Orijinalden alıntı: emonetti

İzmir Katip Çelebi ve DEÜ nasıldır genel olarak ? Bu okullardan İİBF'de okuyanlar da görüp te bilgi verirse sevinirim, Katip Çelebi'de İşletme-İktisat-U.İlişkiler veya DEÜ'de tam ingilizce olmayan (sıralaması düşük olan) İşletme-İktisat bölümlerini yazmayı düşünüyorum tercih listesinde

Ben de deu 1.ögrtm iktisat ve ege i.ö arasinda kaldim cevap bekliyorum

ikinci öğretimi zamanında ben de çok düşündüm ama parası olsun ve üniversitedeki canlılığın azalması olsun bence dokuz eylül yaz dostum ikinci öğretim yazmaktan kaçıyorum ben şahsen

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.