Şimdi Ara

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi vs. Celal Bayar Üniversitesi (Tıp için)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
2
Favori
8.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  İzmir Katip Çelebi Üniversitesi vs. Celal Bayar Üniversitesi (Tıp için)

Arkadaşlar öncelikle Manisalıyım ve yazın sonunda Celal Bayar Üniversitesinin çok yakınına taşınacağız.
    Celal Bayarda okumam yakınlık bakımından gerçekten iyi olucak.
    Fakat Manisada sosyal hayat yok ve bunun da etkisiyle bende Ege Üniversitesi ve 9 Eylül Üniversitelerinden birini hedeflemiştim.
    Ama LYS'de ve öncesinde başıma gelen talihsizlikler yüzünden puanım hedefime yetmeyecek kadar düştü.

Şimdi asıl sorum sizce sıralamam Katip Çelebi Üniversitesine yeter mi?
    Yeterse de sizce yazmalı mıyım ?
    Katip Çelebi hakkında hiç bir bilgiye sahip değilim yardımcı olursanız gerçekten sevinirim.)

(Birde İzmir Üniversitesi Tam Burslu gibi bir seçeneğim var ama vakıf üniversitesi olduğu için ve hakkında bilgisiz olduğum için onu da hiç düşünmedim)

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 8520
    İzmir Üniversitesi(Tam Burslu) 9670
    Manisa Celal Bayar Üniversitesi 10200 ile kapatmış.

http://strawpoll.me/2042026

Lütfen oylayın hatta oyladıktan sonra nedenlerinizi bile yazabilirsiniz muhabbet için hep burada olacağım.

OY VERENLERİN ŞİMDİDEN ELLERİNE SAĞLIK

Edit: İzmir Üniversitesi(Tam Burslu) kesinlikle yazmamaya karar verdim.
    Binası falan dershaneden bozmaymış.
    Katip Çelebi hakkında hala kararsızım tercih listesini oluşturdum sadece Katip Çelebiyi yazsam mı yazmasam mı diye kararsız kaldım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet19071907 -- 7 Temmuz 2014; 2:22:09 >

• Benim arkadaş da senin gibi aynı ama onun Katip işi zor.
    Bak sana Katip Çelebiyle ilgili onun bulduğu bilgilerin bir kısmını aktarayım.
    Kampüs yok.
    3-4'te olan Klinik derslerinin 3'ü Tepecik, 1'i Atatürk(?) Araştırma Hastanesinde.(3 ile 1 yer değişebilir, Atatürk Araştırma Hastanesi de olmayabilir ama böyle yani, isimlere takılma sonuçta 2 hastaneye gideceksin ve aralarında mesafe varmış.)
  • natrium kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim.
    Ben zaten büyük ihtimal Manisa Celal Bayar Üniversitesi yazacağım ama sosyal hayat Manisada gerçekten yok yeni yeni oluşmaya başlıyor.
    En çok da canımı sıkan zaten bu. Yoksa sadece eğitim görecek birisi olsam hiç düşünmeden yazarım.

Birde dediklerin doğru gerçekten iki tane hastane var ikisi de arası uzak.
    Aralarında 7,4 km var.

https://www.google.com/maps/dir/Tepecik+E%C4%9Fitim+Ve+Ara%C5%9Ft%C4%B1rma+Hastanesi,+Gaziler+Cd+No:468,+Yeni%C5%9Fehir%2F%C4%B0zmir,+T%C3%BCrkiye/Atat%C3%BCrk+E%C4%9Fitim+Ve+Ara%C5%9Ft%C4%B1rma+Hastanesi,+%C4%B0zmir,+T%C3%BCrkiye/@38.4034918,27.1225304,15z/data=!4m11!4m10!1m5!1m1!1s0x14bbd887ea422985:0x22b5ad1c637eb863!2m2!1d27.163089!2d38.423226!1m3!2m2!1d27.1051448!2d38.397556

Buradan direkt yol tarifi alabilirsiniz arkadaşınız için.

• Up
  • Sabahçılar için up!
    Oy vermeyi unutmayalım lütfen!
  • Celal Bayar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    Sizce neden Katip Çelebi değil ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet19071907

Bilgiler için teşekkür ederim.
    Ben zaten büyük ihtimal Manisa Celal Bayar Üniversitesi yazacağım ama sosyal hayat Manisada gerçekten yok yeni yeni oluşmaya başlıyor.
    En çok da canımı sıkan zaten bu. Yoksa sadece eğitim görecek birisi olsam hiç düşünmeden yazarım.

Birde dediklerin doğru gerçekten iki tane hastane var ikisi de arası uzak.
    Aralarında 7,4 km var.

https://www.google.com/maps/dir/Tepecik+E%C4%9Fitim+Ve+Ara%C5%9Ft%C4%B1rma+Hastanesi,+Gaziler+Cd+No:468,+Yeni%C5%9Fehir%2F%C4%B0zmir,+T%C3%BCrkiye/Atat%C3%BCrk+E%C4%9Fitim+Ve+Ara%C5%9Ft%C4%B1rma+Hastanesi,+%C4%B0zmir,+T%C3%BCrkiye/@38.4034918,27.1225304,15z/data=!4m11!4m10!1m5!1m1!1s0x14bbd887ea422985:0x22b5ad1c637eb863!2m2!1d27.163089!2d38.423226!1m3!2m2!1d27.1051448!2d38.397556

Buradan direkt yol tarifi alabilirsiniz arkadaşınız için.

Ben Manisalıyım, bu sene içinde tünel açılacak İzmir-Manisa arası 15 dakikaya inecek, bence sosyal hayat eksiğini böyle tamamlayabilirsin. İzmir'den de gelen olacak sizin fakülteye.

• natrium kullanıcısına yanıt
    Sanırım haklısın verebileceğim en mantıklı karar Celal Bayar üniversitesi olucak.
    Artık tek sorun ehliyet almak ^^ :D
  • Hocam hem manisadaymışsını hemde okulun oraya falan taşınıyorsunuz hiç düşünmeden celal bayar yazardım yol yurt masrafı olmaz kafan rahat olur

• cocostar1 C kullanıcısına yanıt
    Tavsiye için sağol :)
    Gitmek istemiyorum ama Katip Çelebiyi sence tercih listesine yazayım mı ?
    Ya da gelir falan hiç yazmayayım mı ?
  • Katip Çelebi sana ne sosyal açıdan ne de akademik açıdan bir şey kazandırmayacak insanlar sırf İzmir diye yazıp pişman oluyorlar. Çünkü Çiğli'de ve yeni kurulmuş bir üniversite ilk 3 seneyi de sadece tıp ve diş öğrencilerinin olduğu bir binada okuyacaksın.Madem CBÜ evine yakın rahat rahat okulunu oku son sınıfta nöbet vb.. çok rahat edersin. Hem kampüs ortamı az çok vardır CBÜ'de
  • inan bana cbü, katip çelebiye fark atar ... istersen yaz pişman ol.
  • Kesinlikle celal bayar yaz.
  • Hocalarım tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim kararım %90 Celal Bayar olucak zaten.
    Tek isteğim ben tercih listesine Katip Çelebiyi gönül rahatlığı ile yazmamak. Onun için uğraşıyorum.
    Onun için siz ve sizden sonraki tüm arkadaşlar görüşlerinizi nedenlerinizle bildirirseniz bende kafam rahat tercih listesi oluştururum.

@askop Hocam özellikle fark atar dediğiniz yerleri bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Pişman oldurtacak kadar mı kötü Katip Çelebi ? :)
    @HaftaiçiBogaziçi Hocam sizin neden kesinlikle yazdığınızı da bilmek isterim :)
  • quote:

Hocalarım tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim kararım %90 Celal Bayar olucak zaten.
    Tek isteğim ben tercih listesine Katip Çelebiyi gönül rahatlığı ile yazmamak. Onun için uğraşıyorum.
    Onun için siz ve sizden sonraki tüm arkadaşlar görüşlerinizi nedenlerinizle bildirirseniz bende kafam rahat tercih listesi oluştururum.

@askop Hocam özellikle fark atar dediğiniz yerleri bildiklerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Pişman oldurtacak kadar mı kötü Katip Çelebi ? :)
    @HaftaiçiBogaziçi Hocam sizin neden kesinlikle yazdığınızı da bilmek isterim :)

Hayır.Katip çelebi üniversite bile sayılmaz.Özel tıplarıda boşver.İzmirde yaşıyorum.İzmire gelme ben kurtarmak istiyorum kendimi.Celal bayar ile katip çelebi arasında kaldıysan kesinlikle celal bayar.Eğer ailemin yanında kalmak istemiyorum diyorsan arklarında ev tutar orda kalırsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaftaiçiBogaziçi -- 4 Temmuz 2014; 21:08:13 >

• Cbü olursa evde kalacağım ev zaten yakın sürünmek istemiyorum.
    Katip Çelebi üniversite bile sayılmaz demişsin ya işte beni bu korkutuyor yazıcam gidicem dershaneden bozma bir okul.
    Ama Celal Bayar öyle değil gezmiş görmüş biri olarak tam bir üniversite (tıp için sadece)
    Cbü'nün hocaları genelde Ege ,9 Eylül ağırlıklı olduğu için eğitimi de kaliteli.

Ama sorun şu Katip Çelebiyle ilgili hiç bir bilgiye sahip değilim.
    Bir kaç kişi resim koymuş onlara baktım gerçekten dershaneden bozma gibi duruyor.
    CBÜ mü Katip Çelebi mi çok kararsız kaldım.

• quote:

Cbü olursa evde kalacağım ev zaten yakın sürünmek istemiyorum.
    Katip Çelebi üniversite bile sayılmaz demişsin ya işte beni bu korkutuyor yazıcam gidicem dershaneden bozma bir okul.
    Ama Celal Bayar öyle değil gezmiş görmüş biri olarak tam bir üniversite (tıp için sadece)
    Cbü'nün hocaları genelde Ege ,9 Eylül ağırlıklı olduğu için eğitimi de kaliteli.

Ama sorun şu Katip Çelebiyle ilgili hiç bir bilgiye sahip değilim.
    Bir kaç kişi resim koymuş onlara baktım gerçekten dershaneden bozma gibi duruyor.
    CBÜ mü Katip Çelebi mi çok kararsız kaldım.

Hocam aklında katip çelebi ile bir sorun kalmasın istersen gelirsin bakarsın.Katip çelebiye izmirden manisa 1 1-5 saat.

• Bu gidişle bir İzmir seyahati yapıp gezip dolaşmak iyi olucak sanki dediğin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet19071907 -- 4 Temmuz 2014; 19:41:17 >
  • Bende acaba katip celebiyi yazsam mi diye dusunuyordum ama vazgectim acikcasi cunku birkac ogrencinin yorumlarini okumustum bilmeden yazdik burayi barinma,ulasim sorun diyorlardi ilk ogrencileri dersleri konferans salonunda isliyorlarmis hatta acikcasi yerinde olsam celal bayari yazardim ailene yakin cunku elimde olsa aile yaninda okumak icin akdenizi yazarim ama tutmuyor maalesef

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.