Şimdi Ara

İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Miralay Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
41
Favori
97.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bornova inönü mah 816 sk geçen pazar fiberlerin çekildiği binalara siyah kutuların koyulduğunu gördüm bunlar ne zaman aktif olabilir. 815 ve 815/1 kablolama devam edecek mi ?

@TurkNetDestek

• ccandan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çalışmalar mahalle genelinde yapılmaktadır. Her sokak için kutulama süreci tamamlandıktan sonra aktivasyon verilir. Net tarih maalesef iletemiyorum.
  • Merhaba izmir gaziosmanpaşa mahallesi 5438 sokak gigafiber yada fiber çalışması yapılacak mı ?Tuna mahallesi ve yeşilovaya kadar geldi biz 2 bölgenin tam arasındayız bize ne zaman gelicek gigafiber gelinde milleti sömüren diger firmalardan kurtarın bizi artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mburha M kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bilgi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • ccandan kullanıcısına yanıt
    Kasımda yapıldı hala aktif değil çok umutlanmayın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • _denizbas _ kullanıcısına yanıt

Ergene'de olsa ne olur ki? Ağustos'tan beri aktivasyon bekliyoruz. 1 yıl olacak.

• onurhan1903 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile tam adresinizi PM üzerinden paylaşır mısınız? Mevcut aboneliğiniz varsa müşteri numaranızı da iletmenizi rica ederim.
  • ragnarok35 R kullanıcısına yanıt

geçen hafta farkettim aktif olmadığı belli yaşayan hanelere kablo çekilmemiş inşaat halindeki binaya kablo çekilmiş kim yönetiyor bunları kim karar veriyor gerçekten ilginç inşaatin girişinde fiber var bizim apartman dolu fiber yok ilginç bir yönetim anlayışı beklicez yapacak bir şeyimiz yok

• Konak / Akın Simav Mh. / Mithatpaşa Cd. için planlama var mı ?

• surfer kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlı bölgeler listesi bizde bulunmuyor. Site üzerinden adresinizi talep olarak iletebilirsiniz. Proje ekiplerimiz gelen taleplere göre değerlendirme yaparak bölgeleri planlamaya dahil etmektedir. Eğere adresiniz için bir çalışma planı varsa sorgu sayfasından bilgilendirme yapılıyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim yanıtınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • surfer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, sağlıklı günler dilerim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Sayın Türknet, Mebusa arkadaşımızın sorunuyla ilgili ekipleriniz görüşüp, teknik ekibiniz yönlendi mi? Beyana göre arkadaşımız müşteri hizmetleriyle yazışamadığını engellendiğini ifade ediyor. Türknet gibi sektörün lider firmasının kurumsal kimliğine uygun olmayan bir tutum. Türknet olarak her zaman abonenin yanında olmanız gerekmezmi? Sorun çözülemiyor veya çözüm süreci uzun sürecekse aboneyi bilgilendirseniz abonede ona göre kendine yol haritası belirlese.  

• merhaba kolay gelsin İzmir Bayraklı Muhittin erener mah. bir yatırım varmı alt yapı gelicekmi acaba? @turknetdestek

• Kuşadası var mı?

• Merhabalar, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.
  • malesef izmir çok ağır gidiyor

• istanbul kağıthane de son durum nedir? sultan selim mahallesinde 3 senedir çivi çakılmıyor.. çeliktepe ve gültepe de binalara kutu koyulmaya devam ediliyormuş..

• kickboxer_18 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama ya da çalışma bölgeleri iletilmediği için size bu konuda bilgi veremiyorum.
  • Merhaba sevgili forumdaşlar ve @TurkNetDestek ,

Yeni taşındığım binanın altyapı sorgulamasında GigaFiber çıkıyor, çağrı merkezi üzerinden abonelik başvurusunda bulundum. Ertesi gün aranıp binamda kutu bulunmadığı, 8 iş günü içerisinde kutulama yapılıp öncelikli olarak kuruluma sağlanacağı bilgisini aldım. Acaba bu süreç nasıl işliyor, kutu olup uzunca süre aktivasyon bekleyen kişiler olduğunu bu konudan biliyorum. Gerçekten 8+3 iş gününde bağlantı sağlanacak mı? Benzer bir durumla karşılaşmış olanlar var mı? Bulunduğum sokak ve çevresinde neredeyse her binada kutu mevcut (yan bina dahil), altyapı getiren firma özellikle benim binama kutu getirmeyi tercih etmemiş olmalı 

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.