Şimdi Ara

İzmir Fen Lisesi'mi-Buca Fen Lisesi'mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
4.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,bu sene liseye gidicem,hedef belirlemek istiyorum.Puan konusunda sıkıntı yaşamam sanırım,derslerim gayet iyi.İFL'de öğretmenler hakkında kötü şeyler duyuyorum,çoğu yaşlıymış ve ilgili değillermiş(3 kişi aynı şeyi söyledi).Buca Fen Lisesi hakkında forumda bi konu vardı,lise hakkında olumlu bilgiler edindim,hocalarda gayet iyiymiş.Ama birde İFL kalitesi var.Ne yapsam bilemedim siz ne yapardınız?

Not:Yatılı değil.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    2000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001
  • Şimdi burada dalga geçilecek çocukla, gelecekte patronunuz olunca görürüz sizi.
    2001, 2000 li değilim,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanzas

Şimdi burada dalga geçilecek çocukla, gelecekte patronunuz olunca görürüz sizi.
    2001, 2000 li değilim,

Fake hesabıda gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burası yeri değil kardeşim..dalga geçerler

2001

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hz.Simyacı -- 23 Ekim 2014; 21:22:47 >
  • yatılı değilse ifldeki yatılılar çok önüne geçecektir bucada durum nasıl bilmiyorum
  • hanzas kullanıcısına yanıt
    benim patronum olana kadar ben emekli olurum

• Fen liselerinin çoğu aynı,
    Kaliteli bi özel liseye git önerim,
    İlla fen lisesi dersen de istediğine git.
  • Biz liseye girerken kız oranını hesaplardık çocuğun hesapladıklarına bak.

Alsancak Atatürk Lisesi'ne git, "her" yönden iyidir. Fen lisesini falan boşver yakarsın devreleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göbek deliği pamukçuğu -- 23 Ekim 2014; 21:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bks35

2000

Duyan görende üniversiteli zannedicek,adam gibi soru sorduk.Ha birde 2001'liyim,matematiğinde kişiliğin kadar sıkıntılı...

donanımhaber forum
    okul değiştirme » Sayfa 1 - 1
    http://forum.donanimhaber.com/m_94282959/f_//tm.htm#94282959

• quote:

Orijinalden alıntı: Aesthetic.

Biz liseye girerken kız oranını hesaplardık çocuğun hesapladıklarına bak.

Alsancak Atatürk Lisesi'ne git, "her" yönden iyidir. Fen lisesini falan boşver yakarsın devreleri.

Buda ayrı bi sıkıntım,cidden çokmu sıkı bu Fen Liseleri.Tamam bende çalışırım,derslerim iyi ama öyle aşırı bir çalışma stilim yok.Atatürk hakkındada kötü şeyler var BAL'da olabilir kafam karışık.
  • Halil Kale mezunuyum, zamanında 1-2 puanla kaçırmıştım iflyi. ifl den çok fazla tanıdığım var. %100 olarak diyebilirimki hiç düşünme izmir fene git. Sadece ismi yeter. Ayrıca bir ifl mezunu olarak çok fazla bağlantın olur. Bu tarz köklü okulların mezunları gelecekte birbirini kollarlar.

İfl belki bir Galatasaray Lisesi değil ama, galatasaray liseliler kavramını düşün. Benzeri izmir fen tarzı okullarda da geçerli.
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    oooo delikanlı.gözlerine bi baktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bks35 -- 23 Ekim 2014; 21:49:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

Halil Kale mezunuyum, zamanında 1-2 puanla kaçırmıştım iflyi. ifl den çok fazla tanıdığım var. %100 olarak diyebilirimki hiç düşünme izmir fene git. Sadece ismi yeter. Ayrıca bir ifl mezunu olarak çok fazla bağlantın olur. Bu tarz köklü okulların mezunları gelecekte birbirini kollarlar.

İfl belki bir Galatasaray Lisesi değil ama, galatasaray liseliler kavramını düşün. Benzeri izmir fen tarzı okullarda da geçerli.

Hocam birkaç kişiyle konuştum.Öğretmenler kötü yaşlı falan diyor,elemana pek inanamadım açıkcası saçma konuştu biraz ama.Senin bir bilgin varmı?
  • Bende bu sene Alsancak Atatürk'ü kazandım,istediğin varsa sorabilirsin.1 Aylık tecrübemi aktarabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fucuklu Sumurta

quote:

Orijinalden alıntı: hanzas

Şimdi burada dalga geçilecek çocukla, gelecekte patronunuz olunca görürüz sizi.
    2001, 2000 li değilim,

Fake hesabıda gelmiş

Trolün tekisin o yüzden diyorum bu forumda bir çok kişi lisemi biliyor. Izmirde oturmuyorum
    Bile. Ancak ısınız kendinizden küçükleri ezmek muhtemelen eml de falan okuyorsundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LivingEdge

Bende bu sene Alsancak Atatürk'ü kazandım,istediğin varsa sorabilirsin.1 Aylık tecrübemi aktarabilirim

Sağol hocam sorayım sana;

Öğretmenler yerden yere vuruluyor doğrumu?
    Ortam nasıl :)
  • Fen lisesine gidersen robota dönebilir, yaratıcılığını kaybedebilir ve en önemlisi kişiliğini kaybedebilirsin. Atatürk'e git.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Orijinalden alıntı: CThirty

Halil Kale mezunuyum, zamanında 1-2 puanla kaçırmıştım iflyi. ifl den çok fazla tanıdığım var. %100 olarak diyebilirimki hiç düşünme izmir fene git. Sadece ismi yeter. Ayrıca bir ifl mezunu olarak çok fazla bağlantın olur. Bu tarz köklü okulların mezunları gelecekte birbirini kollarlar.

Hocam birkaç kişiyle konuştum.Öğretmenler kötü yaşlı falan diyor,elemana pek inanamadım açıkcası saçma konuştu biraz ama.Senin bir bilgin varmı?

Bizim zamanımızda da çok iyi değildi. Fen lisesi diyince millet sanıyorki en iyi öğretmenler, en iyi imkanlar vs. Hiç alakası yok kardeşim. Fen liselerini fen lisesi yapan içindeki çocukların kalitesidir. O ortamdan gaz alıp çalışırsın ve başarılı olursun, çevrendeki çoğunlukta başarılıdır. Tamamen şans öğretmen işi, bir sınıfa giren fizikci efsaneyken diğerine giren çok kötü öğretebiliyor bunu sakın baz alma.

Kendimden örnek veriyim, hocalarımızın yarısı gerçekten çok çok iyidi, yarısı da açıkcası işe yaramazdı. Ama o yatılı okul ortamında efsane çalışıtğımız için çok başarılı olduk. 66 kişi mezun olduk, 60 kişi ilk 10.000e girdi. Ben en iyi 16. dım sanırım okulda ve öss derecem 1700 dü. Bu kesinlikle hocalar sayesinde olmadı, çevrem sayesinde oldu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.