Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
10
Favori
75.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eyvallah kardeşim :) mesela alsancak veya karsıyakaya ulasım kolay mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrkeysan

eyvallah kardeşim :) mesela alsancak veya karsıyakaya ulasım kolay mı?

Kolaydır. 2 vesait ile gidersin.
  • Selamlar İEÜ Yazılım Müh. kazandım. Buradan aynı yeri kazanan arkadaşlarla görüşmek isterim.
  • Ben de iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü kazandım. Okul hakkında yardımcı olabilecek, hazırlık hakkında bilgi alabileceğim biri var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lithium96

Ben de iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünü kazandım. Okul hakkında yardımcı olabilecek, hazırlık hakkında bilgi alabileceğim biri var mı acaba?

Hocam selam . bende gorsel iletisim tasarimi kazandim . ilk sene cogu dersimiz ortak olacakmis okula gittigimde oyle dediler. Endustriyel , ic mimarlik , gorsel tasarim bunlarin ilk sene ortak dersler. Hatta hocalarla felan tanistim . ingilizce altyapim saglam hazirligi gecerim diye dusunuyorum ama bellide olmaz. Umarim uni baslayinca yuz yuze tanisip kaynasma firsatimiz olur. Karsiyakadan gelecegim vapurla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorsel iletisim ve tasarimi kazandim . baska visual art cilar varsa pm atin. Yabancilik cekmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetÇakar -- 24 Temmuz 2015; 2:50:38 >
  • Radyo ve tv programciligi kazanan var mi aranizda ? Bende bu sene kazandim

• lithium96 kullanıcısına yanıt
    Ben de endüstriyel tasarım kazandım
    Desene aynı fakültedeyiz ama ilk sene hazırlık var bakalım sonra beraber okuruz artık 😂 bu arada yurtta kalacak var mı ekonominin?

• Selamlar arkadaşlar hazırlık kitap ücretleri hakkında fikri olan var mı

• arkadaşlar bende ekonomide okuyorum psikoloji 2. sınıf şuan ev arkadaşı arıyorum okula 7-8 dk yürüme mesafesi ilgilenen olursa ulaşsın banaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrvcvl45

Selamlar arkadaşlar hazırlık kitap ücretleri hakkında fikri olan var mı

Hazırlık zamanında orjinal kitapları bütün kurların 700 tl'ye almıştım 4 sene önce.

Bookstrore'a sorabilirsin.
  • Mütercim Tercümanlık okuyan var mı?
  • AhmetÇakar kullanıcısına yanıt
    hocam ben virtual artcı ( Game Developer dalında olan) olmak istiyodum ama tercih hatası ve yanlış yönlendirmeler yapıldı bana belki seneye tanısırız sınava girebilirim bu sene tekrar :D
  • up
  • İzmir Ekonomi Üniversitesine yatay geçiş yapan var mı? Ben de yatay geçiş ile bu üniversiteye gelmek istiyorum. Eğer varsa benimle irtibat kurarsa sevinirim

• Yazılım mühendisliği istiyorum eğitimi nasıl? Önerir misiniz?

• Ekonomiye gelecek varsa gelmesin bundan sonra, okul çok bozdu, tüm sınıflarda kameralar var ve ders sırasında sizi çekiyolar, yoklamalar telefonla alınıyor, bir uygulama indiriyorsunuz ve o uygulamayla bluetoothla bağlantı kurup sınıfta olduğunuzu belirtiyorsunuz, hocalar çok kolay bir şekilde devamsızlıktan sizleri bırakıyor, ve eğitim kalitesi de hiç iyi değil artık, gelmenizi kesinlikle tavsiye etmem, öğrencileri ellerinden geldiğince zorluyolar, başka okullara gidin, ekonomi bitmiş artık eski ekonomi değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmar22

Ekonomiye gelecek varsa gelmesin bundan sonra, okul çok bozdu, tüm sınıflarda kameralar var ve ders sırasında sizi çekiyolar, yoklamalar telefonla alınıyor, bir uygulama indiriyorsunuz ve o uygulamayla bluetoothla bağlantı kurup sınıfta olduğunuzu belirtiyorsunuz, hocalar çok kolay bir şekilde devamsızlıktan sizleri bırakıyor, ve eğitim kalitesi de hiç iyi değil artık, gelmenizi kesinlikle tavsiye etmem, öğrencileri ellerinden geldiğince zorluyolar, başka okullara gidin, ekonomi bitmiş artık eski ekonomi değil :)

Hocam bu sene sınava giriyorum da bilgisayar mühendisliğini düşünüyordum burslu olarak. Tanıdığım bir kaç kişi iyidir git dedi siz şimdi böyle söyleyince ben ikilemde kaldım.
  • OdunaSapOlmayanBalta kullanıcısına yanıt
    Eskiden iyiydi hocam şu ara çok bozdu, ben tavsiye etmem gitmenizi ama yine de siz bilirsiniz, en saçma derste bile kamerayla izliyolar sınıfı ve bunları yüklüyolar internete, ben de bilgisayar mühendisliği okuyorum bu arada :), araştırın sorun ama benim fikrim bu :)
  • Arkadaşlar merhaba hazırlıkta zorluyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geometry -- 14 Kasım 2016; 2:32:51 >
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.