Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.587
Cevap
10
Favori
75.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aso2

Üniversitede tabi gelin bizden alın der ama kimse almıyormuş yani atıyorum sınıf 20 kişiyse 3 tane adam alıyor galıba benim konuştuduğum arkadaşım öyle dedi bu sene geçti o hazırlığı, pazartesi halledersin fotokopi olayını kasma bu kadar ayrıca ilk günden kitapla gelsende ne alay konusu olcan boşver milleti

Bu arada bölümün ne,benim %50 Medya iletişim

iyidehttp://phoenix.ieu.edu.tr/yonetim/duyuru/dosya.php?lng=tr&id=3915 burdaki duyuruları okuyunca nedemek istediğimi anlıycaksınız.adamlar direk fatura istiyolar bizden.bana kalsa bende gider dışardan daha ucuza alırım ama adamlar eşeği sağlam kazığa bağlamışlar.

lojistik yönetimi %100 paralı malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

quote:

Orijinalden alıntı: bolt

Önder KAYMAZ
    Melike DEMİRBAĞ KAPLAN
    Semra TUNALI
    İLKER DAŞTAN
    Güvenç ARSLAN
    Gülüm Uğur RAHMAN
    Fikret TÜRKMEN

Bu hocalar hakkında iyi kötü fikir sahibi olan ?

Melike demirbağ kaplan, biraz farklıdır, ama onu iyi yapanda bu farkıdır :)

hoba gizem oluştu şimdi bende
    onu değiştiremem artık istesem de ama nasıl bi farklılık merak ettim şimdi asıl sınav-not yönünden iyi olsun da kafi :D

• quote:

quote:

quote:

Önder KAYMAZ
    Melike DEMİRBAĞ KAPLAN
    Semra TUNALI
    İLKER DAŞTAN
    Güvenç ARSLAN
    Gülüm Uğur RAHMAN
    Fikret TÜRKMEN

onu değiştiremem artık istesem de ama nasıl bi farklılık merak ettim şimdi asıl sınav-not yönünden iyi olsun da kafi :D

Yeri geldiğinde küfürlü konuşur, yeri geldiğinde hiç acımaz lafı tam gediğine oturtur, öyle yalakalıklar yapıp etrafında dolaşanlara kulak asmaz. Delikanlı kadın dedikleri cinstendir lafı sözü birdir. Ayrıca okulumuzun ilk doktora mezunu olduğu için tüm yönetim sever kendisini :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Önder KAYMAZ
    Melike DEMİRBAĞ KAPLAN
    Semra TUNALI
    İLKER DAŞTAN
    Güvenç ARSLAN
    Gülüm Uğur RAHMAN
    Fikret TÜRKMEN

Yeri geldiğinde küfürlü konuşur, yeri geldiğinde hiç acımaz lafı tam gediğine oturtur, öyle yalakalıklar yapıp etrafında dolaşanlara kulak asmaz. Delikanlı kadın dedikleri cinstendir lafı sözü birdir. Ayrıca okulumuzun ilk doktora mezunu olduğu için tüm yönetim sever kendisini :)

Anladım sağol baya açık oldu iibf'dendin sanırım sen de belki bilirsin gül ertan vardı econdan onun stile benzettim biraz onun gibiyse işimiz var bi adım bile atmazdı merhaba der anlatır cıkardı iletişim 0'dı böyle olunca da verimli olmuyordu kalkıp gidip bişey sormak kıza açılmak gibi stres yaratıyodu öncesinde :D gözüm korktu acıkcası biraz. cıvıklığa izin verenlere tercih ederim yine de ama bakalım artık yaşayıp göreceğiz hayırlısı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Önder KAYMAZ
    Melike DEMİRBAĞ KAPLAN
    Semra TUNALI
    İLKER DAŞTAN
    Güvenç ARSLAN
    Gülüm Uğur RAHMAN
    Fikret TÜRKMEN

Anladım sağol baya açık oldu iibf'dendin sanırım sen de belki bilirsin gül ertan vardı econdan onun stile benzettim biraz onun gibiyse işimiz var bi adım bile atmazdı merhaba der anlatır cıkardı iletişim 0'dı böyle olunca da verimli olmuyordu kalkıp gidip bişey sormak kıza açılmak gibi stres yaratıyodu öncesinde :D gözüm korktu acıkcası biraz. cıvıklığa izin verenlere tercih ederim yine de ama bakalım artık yaşayıp göreceğiz hayırlısı

Yok herzaman gidip soru sorabilirsin rahatsız olmaz, yardımcı olur herzaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: drakin

quote:

Üniversitede tabi gelin bizden alın der ama kimse almıyormuş yani atıyorum sınıf 20 kişiyse 3 tane adam alıyor galıba benim konuştuduğum arkadaşım öyle dedi bu sene geçti o hazırlığı, pazartesi halledersin fotokopi olayını kasma bu kadar ayrıca ilk günden kitapla gelsende ne alay konusu olcan boşver milleti

Bu arada bölümün ne,benim %50 Medya iletişim

iyidehttp://phoenix.ieu.edu.tr/yonetim/duyuru/dosya.php?lng=tr&id=3915 burdaki duyuruları okuyunca nedemek istediğimi anlıycaksınız.adamlar direk fatura istiyolar bizden.bana kalsa bende gider dışardan daha ucuza alırım ama adamlar eşeği sağlam kazığa bağlamışlar.

lojistik yönetimi %100 paralı malesef

ayak yapiyor onlar ben hayatta kitap almam Turk kolejinde okudum 3 sene orda bile almadim direk korsan C kurundayim bu arada beyler olmadi bi zirve yapalim okulda guzel olur

• Korsan kitapları nerden bulcaz.
  • Üniversitenin oralarda otopark varmış orada bi sokakta kırtarsiyeden fotokopiyi hallediyomuşun
    Bende detaylı pazartesi öğrenecem tam olarak nerde diye sormayın
  • okulun arkasında büyük bir tane apartman var oranın altında kırtasiye olcaktı oradan bahsediyoruz sanırım.ozaman kitap almıyormuyuz şimdi ? salıya kadar kitapsız giderim ondan sonra tıpış tıpış orjinal alırım gibime geliyo ama :D...
  • İyi ki bu sene hazırlığı a kurundan başlayıp bitirmiş arkadaşım var. Bütün kitaplar varmış onda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Révoltant -- 24 Eylül 2011; 18:02:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

İyi ki bu sene hazırlığı a kurundan başlayıp bitirmiş arkadaşım var. Bütün kitaplar varmış onda

Kitaplar değişmiş galiba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Révoltant

İyi ki bu sene hazırlığı a kurundan başlayıp bitirmiş arkadaşım var. Bütün kitaplar varmış onda

Kitaplar değişmiş galiba

Umarım değişmemiştir. Yoksa boş yere masraf çıkıcak
  • Mehmet KUNTALP
    Khalid Javed SIDDIQUI
    Murat AŞKAR
    Coşkun ATAY
    Zarife Ekim SEVİNDİ
    Beyza SÜMER
    Raşit TOPÇU
    Neslihan DEMİRTAŞ

bu hocaları tanıyan varmı 2. sınıfım birinin bile adını duymadım. Özellikle hum103 hocası neslihan nasıl yine hum dan kalmak istemiyorum
  • Bence orj kitap o kadar pahalı olmaz maksimum 400 diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Bence orj kitap o kadar pahalı olmaz maksimum 400 diye tahmin ediyorum.

400 de az değil.. her kurda kitap değişcek birde gelde ayıkla pirincin taşını.
  • yarın büyük gün herkeze hayırlı olması dileği ile.allah hepimize zihin açıklığı versin ihtiyacımız fazlasıyla olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

yarın büyük gün herkeze hayırlı olması dileği ile.allah hepimize zihin açıklığı versin ihtiyacımız fazlasıyla olcak

Amin.
  • Başak ÇİFTCİOĞLU
    Celal küçüker
    Işık Gürleyen
    Ahmet YÜCEKÖK
    İbrahim SAYLAN sizce değiştirmem gereken bir hoca var mı ve uluslararası ilişkiler için kitabı okulun aşağısındaki kırtasiyede bulabilirmiyim?
  • Bu arada kitap fiyatı 648 Tl. Lojistik toplantısı vardı bugün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 26 Eylül 2011; 16:57:25 >
  • Arkadaşlar çoğu kişi üniversitenin arkasındaki kırtasiyeden fotokopi çektirecek(Arkadaşlarımı ve çevreyi gözlemleyerek söylüyorum)heralda hocalar genel olarak orjinal alın demişler ama onlar öneriyor sadece az parada değil yani bide kur kurda vermiyolar toptan olduğu için ben yarın sabah fotokopi çektirecem
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.