Şimdi Ara

İzmir Ekonomi Üniversitesini Kazananlar (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.588
Cevap
10
Favori
75.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

arkadaşlar çoğu kişi üniversitenin arkasındaki kırtasiyeden fotokopi çektirecek(Arkadaşlarımı ve çevreyi gözlemleyerek söylüyorum )heralda hocalar genel olarak orjinal alın demişler ama onlar öneriyor sadece az parada değil yani bide kur kurda vermiyolar toptan olduğu için ben yarın sabah fotokopi çektirecem

burdan butun hazırlık okuyacak arkadşlara sesleniyorum gönül rahatlıyla okulun aşağısındaki kırtasiyeden 40 50 tl kitablarınızı alın ilk haftalarda orjinal kitap için baskı yapıyorlar orjina kitapdan cıkan numarayla ödev verce z not alcaksınız cezası var vs.. her türlü şeyi söylüyorlar kanmayın hepsi hikaye bnde gecen yıl hazırlıkdaydım ordan bilyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: expeliamus

quote:

arkadaşlar çoğu kişi üniversitenin arkasındaki kırtasiyeden fotokopi çektirecek(Arkadaşlarımı ve çevreyi gözlemleyerek söylüyorum )heralda hocalar genel olarak orjinal alın demişler ama onlar öneriyor sadece az parada değil yani bide kur kurda vermiyolar toptan olduğu için ben yarın sabah fotokopi çektirecem

burdan butun hazırlık okuyacak arkadşlara sesleniyorum gönül rahatlıyla okulun aşağısındaki kırtasiyeden 40 50 tl kitablarınızı alın ilk haftalarda orjinal kitap için baskı yapıyorlar orjina kitapdan cıkan numarayla ödev verce z not alcaksınız cezası var vs.. her türlü şeyi söylüyorlar kanmayın hepsi hikaye bnde gecen yıl hazırlıkdaydım ordan bilyorum

valla bize ceza meza onu bile demediler.ödevleride zaten workbook ve skill book denilen kitapdan veriolar.bugün ekonomik kırtasiyenin yanındaki kırtasiyeye adımı yazdırdım yarın fotokopi olarak kitaplar hazır olcak 16 tl dedi 3ünede.fakat ayriyette bir grammer kitabı var kırmızı renkde bugün hoca gösterdi onu nerden alabiliriz acaba ?

• Ben orj aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drakin

quote:

quote:

valla bize ceza meza onu bile demediler.ödevleride zaten workbook ve skill book denilen kitapdan veriolar.bugün ekonomik kırtasiyenin yanındaki kırtasiyeye adımı yazdırdım yarın fotokopi olarak kitaplar hazır olcak 16 tl dedi 3ünede.fakat ayriyette bir grammer kitabı var kırmızı renkde bugün hoca gösterdi onu nerden alabiliriz acaba ?

course book ve onun workbook u ve writing kitabı dışında (eğer ust seviyedeysen reading içinde ayrı kitap da oluyor )derslerde başka kitap kullanılmıyor bizim dönemde de grammer kitabı istenmişti ama o sadece evde takıldığın yerleri bakmak yada ödev verildiğinde yapmak içindi bn hiç okula götürmedim bile ordan ders işlenmiyor çünkü almayan bir çok arkadaşlarım bile oldu kitabın adını verseydin daha fazla yardımcı olabilirdim

• arkadaşlar bu arada bugün öğrendiğime göre 2011 girişli arkadaşlar da dahil olmak üzere okul artık bilgisayar vermeyecekmiş bilginize
  • quote:

quote:

quote:

quote:

course book ve onun workbook u ve writing kitabı dışında (eğer ust seviyedeysen reading içinde ayrı kitap da oluyor )derslerde başka kitap kullanılmıyor bizim dönemde de grammer kitabı istenmişti ama o sadece evde takıldığın yerleri bakmak yada ödev verildiğinde yapmak içindi bn hiç okula götürmedim bile ordan ders işlenmiyor çünkü almayan bir çok arkadaşlarım bile oldu kitabın adını verseydin daha fazla yardımcı olabilirdim

writing book dediğiniz sanırım skillbook.grammer kitabını zaten çalışma için koymuşlar.yarın öğrenip burdan yazarım yararlanmak isteyenlerde gider alırlar.

• bu arada 2011 girişlilere laptop verilmicek diye bir duyum aldım.facebook 2011 girişliler sayfasında bir kaç arkadaç bilgi işleme ve öğrenci işlerine sormuşlar kimi verilcek kimi verilmicek demişler
  • bolt gülüm hoca iyidir. ama her dersi sonuna kadar işler. öğretmeye çalışan hocalardandır.

Pirtav raşit hoca on numara adamdır. iyi denk gelmişsin. neslihan hoca büyük sıkıntı, değiştir derim ben. beyza hocadan ders almadım ama alanlardan duyduklarım iyi değil.

expeliamus ibrahim hoca iyi ama sınavları biraz zor.

özellikle medya ve iletişim okuyan veya okuyacak olan varsa sorularını cevaplayabilirim.
  • @yavkar@fb
    yorum için sağol özellikle raşit hocayı değiştirme şansım yoktu içimi rahatlattın, neslihan hocayıda değiştircem zaten yanlışıkla yan sınıftaki bayram ali soner in sınıfına girmişim o gayet iyiydi çoğu kişide tanıyor zaten çok iyi dediler. beyza hocanında dün girdim dersine benim hoşuma gitti zaten seve seve değiştirme şansım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pirtav

@yavkar@fb
    yorum için sağol özellikle raşit hocayı değiştirme şansım yoktu içimi rahatlattın, neslihan hocayıda değiştircem zaten yanlışıkla yan sınıftaki bayram ali soner in sınıfına girmişim o gayet iyiydi çoğu kişide tanıyor zaten çok iyi dediler. beyza hocanında dün girdim dersine benim hoşuma gitti zaten seve seve değiştirme şansım yok

Özgür Gürsoy ve Burcu Eğilmez için garanti veririm.Süperdirler.Bayram Ali Soner hoca da çok iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogy1

quote:

Orijinalden alıntı: Pirtav

@yavkar@fb

Özgür Gürsoy ve Burcu Eğilmez için garanti veririm.Süperdirler.Bayram Ali Soner hoca da çok iyidir.

bende defneden aldım oda iyiydi. nazım irem alan varsa add drop da her türlü kaçsın

• Hazırlığı bitiren lisansa başlayanlara birkaç sorum olacak .

1. Dersler başladığından bu yana her gün hocalar gözümüzü korkutuyor yok 370 küsür kişi kaldı şöyle zor böyle zor diye bu da benim moralimi bozuyor . Ben burslu olarak girdim ve daha ilk hafta olmasına rağmen her gün rahat 1 2 saat ingilizceye bakıyorum. O ödev sayfası var ya sol tarafında haftalık konular diğer tarafında ödevler diye onları fln da bitirdim hep + ingilizce kitap da aldım okuyorum . Ama hala içimde bir korku var en başta speaking benim speaking berbat konuşamıyorum heyecanlanıyorum.
    Sizce bu kadar zor mu ? Geçenler nasıl geçtiniz bu arada kurum B.

2. Lisansa geçince devam zorunluluğu ne kadar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zallas003

Hazırlığı bitiren lisansa başlayanlara birkaç sorum olacak .

1. Dersler başladığından bu yana her gün hocalar gözümüzü korkutuyor yok 370 küsür kişi kaldı şöyle zor böyle zor diye bu da benim moralimi bozuyor . Ben burslu olarak girdim ve daha ilk hafta olmasına rağmen her gün rahat 1 2 saat ingilizceye bakıyorum. O ödev sayfası var ya sol tarafında haftalık konular diğer tarafında ödevler diye onları fln da bitirdim hep + ingilizce kitap da aldım okuyorum . Ama hala içimde bir korku var en başta speaking benim speaking berbat konuşamıyorum heyecanlanıyorum.
    Sizce bu kadar zor mu ? Geçenler nasıl geçtiniz bu arada kurum B.

2. Lisansa geçince devam zorunluluğu ne kadar ?

Alınan 1000 küsür kişiden 370i yabancı dil özürlüyse bu senin sorunun değil :) merak etme derslerine adam gibi git, özellikle reading listening derslerini kaçırma, reading skillerini geliştirirsen sırtın yere gelmez :) zamanında bize de öyle diyolardı şimdi bakıyorum 5. seneme girmişim hazırlık dahil kaldığım ders yok :)

lisansta devam zorunluluğu %70, ortalama 4 hafta derse gelmezsen kalırsın demek oluyo buda :)

• Benimde sınavlar hakkında bir sorum var şimdi biz 3 tane sınıf olcak bunlar %30 luk kısım bide gateway var %70 kısım bunların hangileri speaking hangisi writing?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aso2

Benimde sınavlar hakkında bir sorum var şimdi biz 3 tane sınıf olcak bunlar %30 luk kısım bide gateway var %70 kısım bunların hangileri speaking hangisi writing?

10 ekimde olucağımız ilk sınav A1 diye geçiyodu sanırım veya ssmant gibi bişeydi speaking üzerine
  • Bilgisayar verilmicekmiş artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Bilgisayar verilmicekmiş artık.

evet malesef. ayrıca yarında firuz u protesto amacı ile birşey almıyoruz cumaya kadar devam edicek.bu süre içinde hop's çayları 1 liradan 50 kuruşa çekmiş bilginiz olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Bilgisayar verilmicekmiş artık.

evet malesef. ayrıca yarında firuz u protesto amacı ile birşey almıyoruz cumaya kadar devam edicek.bu süre içinde hop's çayları 1 liradan 50 kuruşa çekmiş bilginiz olsun.

Evet 1 hafta kahvaltı yapamıcaz.
  • bir şey sorucam okulda vizeler haftasonnu mu yapılıyor
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.