Şimdi Ara

İzmir Depreminin ardından atılan NEFRET TWEETLERİ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
13.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaximillianFoe

Nefretten ziyade saygısızlıklar var böyle;

Ne alakası var.Adam canlı yayın yaparken anı yaşıyor ve gülüyor. Nasıl bir anlayışınız var hakikatten.

• Treth kullanıcısına yanıt

Ulan ne parodisi adamların kendi videoları var

• quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

Ulan ne parodisi adamların kendi videoları var

Ulan bazıları böyle durumlardan mağduriyet çıkarmak için fake hesaplarla yapıyor bunu milyon örneği var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siyasal islamın cesur hale getirdiği insancıklar bunlar. Her zaman aramızdalardı ama artık daha cesur ve nefretlerini kaçınmıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ruh sağlığınız için sosyal medyadan uzak durun. Bir iş yapıyorsanız kullanın sadece. Net olarak söylüyorum bu tür durumlarda çevreme baktığımda sosyal medya ile sıkı fıkı olanlar çok agresif oluyor.

• İzmir Depreminin ardından atılan NEFRET TWEETLERİ!

Genelleme yapmalarını bir kenara bırakalım.

Alkol de, abdest, namaz de niye akılları hep bel altında bunların.

Bastırılmış duyguları nedense hemen ortaya çıkıyor İzmir Depreminin ardından atılan NEFRET TWEETLERİ! 

• Insan yaşamayan yerlerde de deprem oluyor, yer yüzünde insan yokken de deprem oluyordu. O zaman kimler cezalandırılıyordu?Biri bu geri zekalılara bunu anlatmalı.

• kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

Doğru söylüyorsun. Geçenlerde ıntagram ve twitterden bunların söylemlerini ve yazılarını okudum. Ve hepsi ile münakaşaya girdim. Baktım tartışmanın sonunda elim ayağım titriyor. 1 hafta dengesiz ve agresif biri oldum. Ki sakin ve durgun biri idim.Bunlar yüzünden huyum değişmeye başladı. Mecbur kalmadıkça yazıları okumuyorum. Sosya medya insanı devamlı agresif, karamsar ve melankolik yapıya sokuyor. Onu da geç maalesef ülkemizde bu tarz insanlar o kadar çok çoğaldı ki özellikle yeni kuşak ve yeni nesil yada 30-35 yaşından önceki kuşak tamamen siyasal islam ve dini ideolojik ile beyinleri yıkanıyorlar.

• İnsanları böyle yaparak din'den soğuttukları için günaha girdiklerinin bile haberleri yok çoğu kişi bunları görüp nefret ediyor bunlar sanıyor ki din için birşeyler yapıyoruz aslında kendi kuyularını kazıyorlar haberleri yok öbür dünya'da cayır cayır yanerken göreceğim ben sizleri hakkım helal değildir sizin gibilere inşallah hem bu dünyada hem ahirette yanarsınız...

• bunu yapanlar birak Türk olmayi, birak müslüman olmayi INSAN degil bunlar!!!

acik ve net...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 1 Kasım 2020; 9:2:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Navi

Insan yaşamayan yerlerde de deprem oluyor, yer yüzünde insan yokken de deprem oluyordu. O zaman kimler cezalandırılıyordu?Biri bu geri zekalılara bunu anlatmalı.

Anlatanları; dinsiz, ateist olarak gördükleri için, onlara söz geçirmek imkansız.bırak cehaletlerinde boğulsunlar.

• deprem unutulsa da arap seviciliğine kaldığımız yerden devam etsek diye bekleyen yüzlerce kişi ve kurum vardır başta diyanet olmak üzere.

• Treth kullanıcısına yanıt

Ulan sen sakat mısın ? atılan twitlerden değil video çekip izmirden depremden bahseden sığırlardan bahsediyorum. atılan twitler umrunda bile değil

• Tornado of Souls kullanıcısına yanıt

Bırakalım bırakalım ama susmuyorlar ki. Eskiden cahil sessiz kalırdı, bilmediği konulara girmezdi. Şimdi her konuda fikirleri var ve çok da iddialılar.

• Gavur izmir denir ama dün tv de izliyorum hepsi salavat getiriyor şahadet okuyor. Bizim müslüman ların aklına gelmez. Haram yemek hak hukuk tanımamak saygısızlıkta üstümüze yok. Allah ülkemize bir daha yaşatmasın böyle acı. Ama yasatmayacak tedbirleride alalım. Yanındaki bina yıkılmamıs bina 9kat olmus bu nedir arkadas. Canlar gidiyor bu binalarda.

• Malum partinin seçmeni hepsi

Ayrıca Elazığ da deprem olunca oteller kiralar uçmuştu

*gevur* İzmire oteller bedava şuan

Fark ortada

• Cahil, kindar ve varlığıyla ülkesine en ufak katkısı olmayan insanların boş yorumlarına takılmamak gerek. Zinanın başkentiymiş. Van'da, Elazığ'da, Malatya'da vs illerde deprem oldu. Zina ile dinle ne alakası var. Ülke kalkınmasının önündeki en büyük engeller bu tarz insanlar ve zihniyet yapıları. Can kaybını arttıran en büyük sorun "binalaşma". Müteahhitlerin depreme dayanıklı binalar yapmaması.

• Allah Türkü korusun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Depremlerin zinayla sapıklıklarla alakası olsaydı Hacı hoca ve mollaların bol olduğu yerlere Meteor düşmesi gerekirdi.En ala sapıklıklar onlarda.
    Müslümanız kılız tüyüz diyorlar malum sitelerde videoları eksik olmuyor.

• Deprem zina nedeniyle değil hırsızlık nedeniyle afete dönüşür. Bina yaparken malzemeden çalınırsa deprem afete yol açar. Depremin kendisi afet değildir. Sonuçları afettir. Dinciler, Allah'a iftira atmaktan vazgeçmeli...

Alıntı : Cemil Kılıç

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.