Şimdi Ara

silinebilir.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
1.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajinco -- 28 Haziran 2021; 3:46:52 >

• istanbulda oturuyorum ama böyle bir iş gerçekten işime yarar. uyar diyorsanız.
  • İzmir Konak'tayım,son sınıf öğrencisiyim yani resmi olarak 15 haziranda mezunum uyar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sekobro

istanbulda oturuyorum ama böyle bir iş gerçekten işime yarar. uyar diyorsanız.

dostum mail yoluyla ulaşırsan görüşebiliriz. alternatifleri değerlendireceğiz.
  • Bucada oturuyorum uyar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Essentiel

İzmir Konak'tayım,son sınıf öğrencisiyim yani resmi olarak 15 haziranda mezunum uyar mı?

Eğitim durumu yada konumu önemli değil.Bilgisayardan veri girişi yapabilen herkes'e kapımız açık fakat işin part time olduğunu belirteyim.Yani ek iş gibi düşünün.
  • Mail yolladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okank. -- 24 Mayıs 2013; 16:24:45 >
  • Üniversite mezunuyum manisada ikamet ediyorum ek iş olarak düşünüyorum izmirde karşıyaka da 3 - 4 ay sonra ev tutacağım cv'yi birkaç güne gönderirim askerden yeni çıktığım için geziyorum da cv kısaca şu şekilde 3 sene odeon turda rehberlik yaptım bir süre yurt dışında(amerika) bir kurumsal markette gece yöneticiliği yaptım 2 sene alkan plastikde satış danışmanı olarak çalışıp askere geldim.Yeterli ise işe talibim =)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM attım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.