Şimdi Ara

İzleyin, İzlettirin !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galatasaraylı tüm takımdaşların izlemesi gereken video....

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Galatasaraylı tüm takımdaşların izlemesi gereken video....

Videonun başında çok teşekkür ederim diyen adamın adı ne?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eto'o bitmiş.
  • Helal olsun güzel konuşmuş. Bu Serdarcilar vs şimdi konussun.

• Özet geçin 20 dk nedir

• İyi özetlemiş galatasarayın durumunu.
  • Hocam teşekkürler paylaştığın için. Arkadaş durumu iyi dile getirmiş. Eksiği var fazlası yok.
  • En önemli noktalardan bir tanesi, bundan sonra hala önceki yönetime laf atacaklar mı. Bunu göreceğiz.

Hala daha çıkıp kulüp zor durumda enkazı aldık gibi yorumlar yapılacak mı. 3. transfer dönemini geçiriyor dedi Dursun Özbek için, bu 3 dönemde maaşları adam gibi kısamadığı gibi, çöpleri elinden adam gibi çıkaramadığı gibi, körüklemeye devam ediyor. Resmen kağıt üstünde yönetimdeler. Gram vizyon yok, misyon yok.

O imzayı o paraya attırabilmektir zaten yönetim olmak. Beşiktaş'ın yönetimi muazzam değildir bence ama en iyi noktaları parayı iyi kullanmaları, oyuncu maaşlarıdır.

Serdar Aziz, iyi bir oyuncu, Avrupaya gidemeyen Galatasaray için bu sezon iyi bir hamle ama, o sözleşme tamamen rezalet. Bir külfet daha.

Bakalım taraftar ses çıkaracak mı artık, özellikle uA. Öyle gidip paralı asker gibi takılmasınlar stadda.

• Serdar'ı sen almassan Fener ve Beşiktaş alacaktı. Ortada bir rekabet var yani. Ucuza getirmen mümkün değil.
    Adam doğru konuşuyor ama biraz da kendisiyle çelişiyor. Galatasaray'da futbolcuların aldığı maaşları sayıyor. Tarık'ın 1,3 milyon euro aldığı takımda sen aynı paraya oynar mısın ?
    Ancak çok büyük Galatasaray sevdalısı olacaksın ki oynayasın.
  • özcan35 kullanıcısına yanıt
    Ozaman ıse Serdara 2m vermek yerıne +1m alan adamları şutlamakla baslamalı. Cok acemıce yonetıyorlar.
  • Hakikaten 750 bin euro alan bir adama sen nasil 2 milyon euro verirsin??? Hadi 1 milyon ver 1milyon 200 bin ver. 3 kat maas farki mantikli degil ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

Serdar'ı sen almassan Fener ve Beşiktaş alacaktı. Ortada bir rekabet var yani. Ucuza getirmen mümkün değil.
    Adam doğru konuşuyor ama biraz da kendisiyle çelişiyor. Galatasaray'da futbolcuların aldığı maaşları sayıyor. Tarık'ın 1,3 milyon euro aldığı takımda sen aynı paraya oynar mısın ?
    Ancak çok büyük Galatasaray sevdalısı olacaksın ki oynayasın.

Bu mantikla ilerleyemessin ki. Baska bir takim alcak diye transfer yapilmaz hocam bu cok acemice bir olurdu. Serdar Aziz kim hocam? Gs serdar azizi almassa kume mi dusecek?

Senin belli bir maas skalan ve transfer politikan olmali. Alacagin oyunculara onerecegin maas onceden asagi yukari belirlenmeli.

Bjk ne onerdi bilmiyorum ama bjk gs nin onerdiginin bence cok altinda bir teklifle gitti Bursaya. Cunku bjk yonetiminde mantik su; Benim sana sunacagim teklif bu, pazarlik yapariz, ama rakamlar degismez, keyfiniz bilir. Gs nin de bunu yapmasi gerekiyor ama sanki uefadan men yiyen, mali acik veren kendileri degilmis gibi davraniyorlar.

• En sonlarda komisyonu isaret etmis sanirim

• Konuşan adam kimse diksiyon eğitimi alması lazım. 2 dakika dayanabildim
  • Bugün A Spor'da Mehmet Ayan'da Serdar Aziz'in maaşı konusunda eleştiri yaptı ve sonrasında Serdar Aziz'in menajeri aramış kendisini ve Bursaspor'dan 1 milyon 450 bin Euro aldığını söylemiş. Bu yüzden Serdar'ın 2 milyon Euro almasının garipsenmemesini söylemiş. Yani söylenildiği gibi 750 bin Euro yada 1 milyon Euro'ya falan oynamıyormuş Bursa'da.

Ha Serdar Aziz için 2 milyon Euro fazla mı değil mi, tartışılır tabi. Galatasaray bu parayı yerli bir oyuncuya verebilecek konumda mı tartışılır. Ama Bursaspor'dan 1 alırken, Galatasaray'a 3 katına transfer olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Bugün A Spor'da Mehmet Ayan'da Serdar Aziz'in maaşı konusunda eleştiri yaptı ve sonrasında Serdar Aziz'in menajeri aramış kendisini ve Bursaspor'dan 1 milyon 450 bin Euro aldığını söylemiş. Bu yüzden Serdar'ın 2 milyon Euro almasının garipsenmemesini söylemiş. Yani söylenildiği gibi 750 bin Euro yada 1 milyon Euro'ya falan oynamıyormuş Bursa'da.

Ha Serdar Aziz için 2 milyon Euro fazla mı değil mi, tartışılır tabi. Galatasaray bu parayı yerli bir oyuncuya verebilecek konumda mı tartışılır. Ama Bursaspor'dan 1 alırken, Galatasaray'a 3 katına transfer olmadı.

Burada ki vizyonluların içlerine oturdu bu transfer, Serdar Aziz bir iki maç kötü oynasın hortlar yine bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Ozaman ıse Serdara 2m vermek yerıne +1m alan adamları şutlamakla baslamalı. Cok acemıce yonetıyorlar.

Adamın kapı gibi sözleşmesi var, nereye şutluyorsun ? Tek taraflı şutlarsan adamın parasını ödemek zorundasın.
    Adam burdaki parayı bırakıp başka takımda daha ucuza oynamaya zaten gitmez. Nasıl şutlanıyor anlat bakalım ?

Anca bir takım çıkıp o oyuncuya senin verdiğin kadar maaş verip teklif sunacak ki oyuncu gidecek. Başka türlü olmaz.

Ha bir de pek rastlanmaz ama oyuncu biraz onurlu olur da ben bu takımda oynayamıyorum diye kendi gitmek isterse kurtulursun.
  • özcan35 kullanıcısına yanıt
    Adamlarla sözleşme uzatanin zaten sutlama niyeti olmazki. Ben sutlamaktan kastım yeni sözleşme imzalanmamasi ve vakti gelince sutlanmasi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.