Şimdi Ara

İZLEDİĞİNİZ EN İYİ YABANCI DİZİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
10
Favori
67.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Chuck

Dexter

Fringe

Breaking Bad

Prison Break

Lost

Person Of İnterest

DN:imdb en iyi şov listesine bakarsanız 2003 den sonra en iyi 100 dizilerin çoğu bunlardır şiddetle tavsiye ederim.
    Tabii popüler ve kalitesi belli olan herkez tarafından bu üsttekiler bir de o kadar popüler olmayanlar var mesela: 24 vb.
  • Game of thrones

kesinlikle
  • Breaking Bad-The Wire-Oz
  • Fringe, Teen Wolf, Heroes
  • 1. supernatural
    2. game of thrones
    3. person of interes
    4. family guy
  • Dexter
  • çok dizi izlediğim söylenemez ama prison break harikaydı.
  • Simdilik How I Met Your Mother
  • Herkesin beğenisine saygı suyarım ama hala devam eden, özellikle 1-2 sezon oynamış dizileri burada "en iyi" dizi yazmayı abes bulduğumu da belirtmek isterim.

Ben de çok dizi izledim; başı, ortası, sonu dikkate alındığında öyle komple "en iyi" denecek, efsane olmuş az sayıda dizi vardır. Mesela Battlestar Galactica, mesela OZ.

Yoksa "hoşumuza giden" dizileri sayacaksak ben de 20 tane dizi yazarım.
  • 1) Rosalinda

2) Marimar

3) Maria Mercedes

• The Walking Dead, Prison Break dizileri iyidir.Ayrıca Grimm dizisini de öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yonkou

Breaking Bad-The Wire-Oz

bb ve oz u baslayamayı düsünüyorum.
  • Breaking Bad
  • Prison Break, Breaking Bad ve Game of Thrones arasında kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Prison Break, Breaking Bad ve Game of Thrones arasında kararsız kaldım.

Prison Break dan başla derim, Breaking Bad devam ediyor zaten game of thrones izlemedigim icin bilemeyecem.
  • Benim için yeri hiçbir zaman kaybolmayacak ;

İZLEDİĞİNİZ EN İYİ YABANCI DİZİ

Not: En iyi dizi diye soruluyor 20 tane dizi yazan var.
  • Modern Family ve American Horror Story
    Bir de yarıda kesilmesine rağmen Kyle XY diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Prison Break, Breaking Bad ve Game of Thrones arasında kararsız kaldım.

Prison Break dan başla derim, Breaking Bad devam ediyor zaten game of thrones izlemedigim icin bilemeyecem.

Yok yanlış anladınız, başlığa göre yorum yaptım ben. İzlediğiniz en iyi dizi hangisi diye sormuş arkadaş, ben de bu üçü izlediğim en iyi diziler, hangisinin daha iyi olduğuna karar veremiyorum demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xLordRealx -- 31 Ağustos 2012; 13:29:23 >
  • Lost.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The OZ..

Hep forumda yorumlarını okurdum, bu diziyi izlemeyenlere acıyorum diyenleri görürdüm. Neymiş bu dizi ya diyip başladım, 3 bölüm izledim ve kapadım. Çok sıkılmıştım. Zaten bölümleri de atlaya atlaya izledim. Aradan çok uzun bir zaman geçti. En sevdiğim dizi prison breakti ve temmuzda yine forumda oz ile ilgili yorumları gördüm. Son bir şans daha vereyim dedim. Başladım ve şuan 5. sezondayım. Keşke bitmese diyorum, keşke daha da uzasa. Çok farklı bir dizi oz, ana karakterlere, yan karakterlere, yeni karakterlere, eski karakterlere acımayan bir dizi. Aslında ana karakter yok dizi de. Her mahkum ana karakter, siz onlardan birisini seçiyorsunuz, belki de bir kaçını. Ve başka bir izleyenin hangi karakteri tuttuğunu düşünüp onunla tartışmak istiyorsunuz. Ben beecher, ryan, cyril ve groves'i çok sevdim mesela, genelde adebisi, said, hill'in sevilmesine karşın. Ama aslında o diziyi izlerken kendinizi tutuyorsunuz. Sizi yansıtan karakterleri seçiyorsunuz. Tabi ki beecher gibi değilim ama o adamın çıldırışlarını içimde yaşadığım zamanlar oldu. Diziyi izlerken sanki siz o hapishanedeymişsiniz gibi bir his oluşuyor. Bütün olanları izliyorsunuz ama müdahale edemiyorsunuz. Şuan bende bu diziyi izlememiş olanlara acıyorum. Ve şiddetle öneriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodrin -- 31 Ağustos 2012; 18:03:11 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.