Şimdi Ara

İyi Oyun (2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cenk liseyi bitirmiş bir çocuktur. Evin yükünü omuzlayan annesine yardım etmeye çalışan Cenk, yarı zamanlı çalıştığı internet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Bir gün yeni kurulan bir takımın menajeri tarafından keşfedilince kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulur. Profesyonel sanal oyun dünyasının içerisine girince takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte büyük turnuvayı kazanmak için çabalar.

İyi Oyun (2018)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bu tarz fimler son zammanlarda çok arttı dikkat ettiniz mi. gençleri bilgisayar oyunlarına mı özendirmeye çalışıyorlar. enes batur çıkardılar onda da sosyal medya bağımlılığı özendirildi.
  • Bomboş bir film izlemedim ve izlemeyeceğim.E spor denilen şey zaten saçma oturup e spor müsabakası izlemek de daha da saçma bunun filminin çekilmesi ise daha daha da saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan bizim sinema sektörünü niye 10 yaşında ki çocukların ilgi alanları yönetiyor

yeter be , bıktım şu saçma filmlerin bu ülkede aşırı fazla tutmasından
  • youtube da dolanırken buna denk geldim . Normalde izlemem de nedense izledim.Videonun sonunda filmden söz ettiler. Dedim tırt bir film ama ne bileyim kamera açıları falan kaliteli gibi geldi. Ahım şahım bir şey demiyorum ama çok da boş durmuyor renkler olsun kamera açıları olsun ... senaryo da fena değilse izlenilebilir. Oyunculuk tırt olur ama muhtemelen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.