Şimdi Ara

İyi mi yaptım kötü mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün beş kişi oturuyorduk kampüste. Sonra iki arkadaş çok bunaldım dersten kahve içelim diye Starbucks'a doğru yöneldiler. Gruptan bir arkadaşın durumu pek iyi değil. Pek iyi değil derken şehir dışından geliyor. Yurt parası, yemek parası falan filan derken çok parası kalmıyor. Biliyorum çünkü önceden bana anlatmıştı. Arkadaş tereddüt etti. Sanki gitmek istemedi de mecbur kalmış gibi geldi bizle beraber. Hatta bana yolda "Pek bilmiyorum içecekleri. Bana sen seçer misin?" dedi. Ben de "Tabii" dedim. Sonra kasada en biz kaldık ve onun adına da siparişim verip hesabı ben ödedim. O da cebinden para çıkarmıştı bile ama ona sormadım. Teşekkür etti. Sonra kahvemizi alıp oturduk. Arkadaş pek ses çıkarmadı. Derse geri döndük derken gün bitti. Şimdi acaba yanlış anladı mı diye içime dert düştü. Sanki onu küçük görmüşüm gibi. Parası vardı oysa. Niyetimi tamamen yanlış anlayıp üzülmüş olabilir diye korkuyorum. Şimdi konusunu açarsam da sanki minnet etmiş gibi olup olan biten bir şeyi hatırlatacağım. Kilit nokta şu: Eğer bana maddi durumundan bahsetmemiş olsaydı sorun olmazdı çünkü öylesine ısmarladığımı düşünürdü. Ama şimdi durumu bilip ısmarladığım için sanki ona yardım etmiş durumuna düşüyorum. Siz olsanız üzülür ya da küçük durumu düşmüş hisseder miydiniz?

• vay be

sen iyi bir adamsın patron

amma düşünmüşsün bu kadar

düşünme ve iyi bir dost olmaya devam et ciddi söylüyorum artık düşünme sakın normal devam et
    https://www.youtube.com/watch?v=S5Lwy3nVg1I
  • Kardeşim bir büyüğümden dinlemiştim yardım istemediği halde bir adama gidip bir ihtiyacın varmı bir eksiğin varmı demek edepsizliktir sen ona arkadaşça birdakine sen alırsın minvalinde aldıysan sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.