Şimdi Ara

İyi Gün Taraftarları ve Fatih Hoca

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fatih hocam senin kredin sonsuz bu takımı yoktan var ettin ancak bazı konulardaki ısrar ve inadını lütfen bırak artık. Takıma zarar veriyor ciddi anlamda.

öncelikle iyi gün taraftarları size şunu diyorum ŞU TAKIMI TUTMAYIN ARTIK. Açılan saçma konulardan bıktık usandık. Size sadece şunu şöylemek istiyorum.

"LAN SİZİ BİZE SAYIYLA MI VERİYORLAR?

Şöyle saçma sapan konular açarak futbol konusunda "çok bilgili" Fenerbahçelileri konuşturuyorsunuz ya ne diyeyim? Adamlar pusuya yatıyor resmen transferlere laf edebilmek için. Geçen sene bile 10 maçlık seriden sonra Eskişehir'e puan kaybettik. Anlayın artık şunu Bursa ve Eskişehir deplasmanları zordur, bizim için çok daha zor."

Fatih Hoca'ya ise şu soruları sormak istiyorum:

1- Bu takımın sistemi nedir Fatih hoca, kimse nerede oynadığını bilmiyor resmen.

2- Yerin dibine soktuğumuz genç Emre'nin katkısını Amrabat denen futboldan anlamayan GÜREŞÇİ verebiliyor mu?

3- Sneijder'i adam kovalasın 90 dakika pres yapsın diye mi getirdin bu takıma?

4- Her ne kadar ne yapacağı belli olmayıp her an gol atabilecek birisi olmasına rağmen 2 aydır futbol oynamayan adamda bu kadar ısrar etmenin amacı nedir?

5- Sabri gibi süper üst düzey bir beke komple sağ kanatı emanet etmenin sebebi nedir?

6- Adam silme konusunda ise neden bu kadar inatçısın. İlk Baros, sonra Hakan'ı sildin şimdi oynatıyorsan adam resmen formun dibine vurmuş. Şimdi de Engin veya Yekta'yı oyuna koymuyorsun. Bu futbolcular süper star Aydın kadar şansı hak etmiyor mu hocam?

7- Takım ne oynadığını bilmiyor, futbolcular aynı yere koşuyor. Hoca ya tek forvet oyna ya Sneijder'i kes 4-4-2 oynayalım. Bir seçim yap artık. İleride Drogba ve Burak ne ileride basıyor ne de top tutabiliyorlar.

8- Sıra Eboue'de sanırım onu da küstür takıma.

Muslera
    Eboue Semih Dany Riera(Hakan)
    Hamit Melo(Yekta) Selçuk Emre(Riera)
    Sneijder
    Burak

Ben olsam böyle bir tercih yapardım ama ne tercih yaparsan yap hocam, futbolcular sahada ne yapacağını bilsin. Antalya da dahil belki, Burak'ın süper performaslarını çıkarsak son haftalarda, hatta sezonda 3-4 maç harici TOP OYNAYAMIYORUZ. Lütfen hocam hatalarından ders çıkar artık.

Bu arada dün zaten puan kaybedeceğimizi biliyordum. Ne zaman Bursa ile Eskişehir'i deplasmanda yenebildik ki? Sorun bu kadar kötü oynamamız yoksa dün puan kaybetmedik resmen kazandık.

• ooo taraftar belirleme kurulundan saygı değer bi üye daha,az önce başka bi konuda başka bi üyenize "çalışmalar nası gidiyor efenim?" diye sordum,sormama gerek yokmuş,konuları biraz gezmem yeterliymiş,klavyenize kuvvet sayın taraftar belirleme kurulu üyeleri,bi bakıversen ben nası bi taraftarım acaba? Oradan nası gözüküyorum nolur bi söyle hojam çok merak ediyorum?
  • hem iyi gün taraftarı hem de siz baydınız artık dır dır dır konuşuyorsunuz sürekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndacHan

hem iyi gün taraftarı hem de siz baydınız artık dır dır dır konuşuyorsunuz sürekli

Sanane kardeşim kendimce merak ettiğim soruları sordum. Seni mi gerdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quink

quote:

hem iyi gün taraftarı hem de siz baydınız artık dır dır dır konuşuyorsunuz sürekli

eleştirenlerde sizi geriyor galiba hemen taraftarlığını sorguluyorsunuz? çelişki içinde çelişki sanki insepşın
  • quote:

quote:

He zaten fatih hoca dhde takılıyo birazdan alıntılar mesajını alırsıncevaplarını
  • quote:

quote:

quote:

He zaten fatih hoca dhde takılıyo birazdan alıntılar mesajını alırsıncevaplarını

Ya sen ne zeki bir adamsın öyle, ben Fatih hoca cevaplar mı dedim? Şu forumda futbol bilgisi üst düzey üyeler ver, konuşup tartışmak istiyorum belki sanane birader?

@Bırak Zaman Aksın

Sen niye alınıyorsun yahu? Ben eleştirene bir şey mi dedim. Fatih hoca istifa, fatih gereksiz, sneijder drogba etkisiz vs. çılgınca eleştirinin dozunu kaçıranlara laf ediyorum.

• Onlar polyanacı taraftar.. Yarın sonuç kötü olunca anlarlar ama iş işten geçer.. Takımın içine ediliyor şu an ve bir kaç kişiden başka kimse ses çıkarmıyor.. Süper ligi bile kaybetme noktasındayız ama polyana gözlükleri çok kalın göstermiyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.