Şimdi Ara

iyi deneme :P

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızmassanız sizle bişe paylaşmak istedim

iyi deneme :P

• zuhaha
  • O bendim

Şaka be ne adamlar var yahu

• Böyle yaptıkları zaman gerçekten soyulanlara yardım olmuyor.Yalancı çoban vak'asına dönüyor durum.Gerçekten soyulduğum halde bugün kimse yardım etmedi.Parada kasamıyorum üstsüz başsız silahsız.Zarla zorla bi silah aldık şimdi adam etmeye çalşıyom adamı.Fena bişey soyulmak.
  • Saçma
  • Bilmiyorsunki adam yalanmı sçylüyor gerçekmi ondn fazla güvenemiyor sun
  • ahaha böyLeLerine cevap vermiyceksin verirsen o cevap verdiğin charı bırakmak zorunda kalırsın :D her onLine oLduğunda ; AGA 5K PİLİS !
  • yau bu forumdakıler o kdr korkulcak kısıler mı bzn baslıklarda kısmayın fln yasıo takıl kafana gore
  • quote:

yau bu forumdakıler o kdr korkulcak kısıler mı bzn baslıklarda kısmayın fln yasıo takıl kafana gore

+1
  • bu topii acmandakı amac ne
  • ya soyulan adam sen değil misin?. mesajı yazanda sensin. kendini tıklamışsın üstte ismin yazıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim356000

quote:

yau bu forumdakıler o kdr korkulcak kısıler mı bzn baslıklarda kısmayın fln yasıo takıl kafana gore

+1

Benim bi üstüme bak anlarsın nedenini
  • iyi numara kobra55

ama ben gerçekten soyulana bile para vermiyorum..

tekrar hackenmiyeceği ne mağlum?
  • o kadar ismi kapatıyım die ugrasmıssın , ama chat window dakini kapamamısın , kobra55
  • bide mesaj yazınca kafanın üstünden gitmesini beklemişsin ama kaçmaz be kardeşim çok gördük böyleleri. kasaya koyuyo her şeyi. diyo soyuldum, ertesi gün full set var elinde
  • bişey deneyip kurnazlık yapmaya çalışmış arkadaş sonrada buraya koymuşbide chatteki ismini we ekranın üstündekini kapasan daha ii olcakmış
    başarılarının devamını istiyoz denemeye devam et bol bol ss koy

• artık buraya 2 ay uğramaz hehe
  • bence bu charıda arkadaş kasmadı. soyulduğu için esas kasan adam vermiştir öylesine

lv42 olmuş adam böyle saçma şey yapmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: TR_GeNeRic1

bence bu charıda arkadaş kasmadı. soyulduğu için esas kasan adam vermiştir öylesine

lv42 olmuş adam böyle saçma şey yapmaz

bencedebari az daha ss koysada gülsek gece gece

• knightçıydım bi aralar yeni geldim silkroada nbr belki doğrudur ama suçlamayın hemen
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.