Şimdi Ara

iyi bir Saat Tamircisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1-2 deger verdigim Saatim var.Bunları Tamir ettirmek istiyorum.Seiko saati Tamir edebilecek bir Tamirci tavsiye edebilirmisiniz?
    Birde Gshock MR-G saatimin Titan kordonu lazım,bunu nerden bulabilirim?

• loko kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da iseniz Sirkeci de Merkez Saat - Cengiz usta var , güvenle teslim edip garantili tamir yaptırabilirsiniz. Kordon konusunda da danışabilir ya da Sirkeci'ye gittiğinizde Doğu Bank iş hanının arkasındaki handa ve civarda birçok saatçiden araştırma yapabilirsiniz.
  • tşk bir bakayım Sirkeciye o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

Merhabalar,
    1-2 deger verdigim Saatim var.Bunları Tamir ettirmek istiyorum.Seiko saati Tamir edebilecek bir Tamirci tavsiye edebilirmisiniz?

Merhabalar
    Henüz yaptırmadıysanız yardımcı olabilirim. Referans için siteme bakabilirsiniz.
    Hayırlı günler...

www.saathane.com
  • quote:

Merhabalar,
    quote:

Orijinalden alinti: loko

Merhabalar,
    1-2 deger verdigim Saatim var.Bunlari Tamir ettirmek istiyorum.Seiko saati Tamir edebilecek bir Tamirci tavsiye edebilirmisiniz?
    Birde Gshock MR-G saatimin Titan kordonu lazim,bunu nerden bulabilirim?

Merhaba
    Henüz yaptyrmadyysanyz yardymcy olabilirim. Referans için siteme de gözatabilirsiniz.
    Hayyrly günler...

www.saathane.com

• quote:

Orijinalden alıntı: saathane

quote:

Merhabalar,
    1-2 deger verdigim Saatim var.Bunlari Tamir ettirmek istiyorum.Seiko saati Tamir edebilecek bir Tamirci tavsiye edebilirmisiniz?

Merhaba
    Henüz yaptyrmadyysanyz yardymcy olabilirim. Referans için siteme de gözatabilirsiniz.
    Hayyrly günler...

www.saathane.com

yeriniz nerde?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saathane

quote:

Merhabalar,

Merhaba
    Hayyrly günler...

www.saathane.com

yeriniz nerde?

İşyerimiz Samsun'dadır. Eğer Samsun'da değilseniz ücretsiz kargo ile de gönderim yapabilirsiniz. Tamir ve bakımlarımız 2 yıl garantili olup yapılan işlemler veritabanımızda saklanmaktadır. Gönderim yapmayı düşünürseniz özelden açık adresi atabilirim. Bilginize...

• Merhaba,
    İnternetten bana ulaşılamadığı için gelen talepler sonucu bilgilendirme gerekliliği nedeniyle yazıyorum.
    Emekli olduktan sonra Merkez Saatçilikten ayrılarak kendi atölyemi açtım.

Yeni adresim sirkecide doğu Bankın bitişiğindeki Şah As Han 4. katta ve 405 numaradadır.

Atölyem TSE standartlarında ve bir teknik serviste olması gereken tüm cihazlar bulunmaktadır cihazlarımın bir kısmı çoğu serviste bile bulunmamaktadır.
  • Bu gün yetişebilir isem sizi ziyaret edeceğim. Fotoğrafta ki saatim için.

iyi bir Saat Tamircisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.