Şimdi Ara

Itunes Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce sorulmuştur mutlaka ama bulamadım tekrardan soruyorsam kusura bakmayın. Bilgisayara format attım, itunes kurdum. Telefonu bağladım hesabımla Authorize yaptım. Daha sonra telefonumu yedekledim ve Transfer to purchase'i seçtim ve telefondaki bütün uygulamaları bilgisayara aktardım. Sorun burdan sonra başlıyor. Gerek uygulamalar olsun gerekse müzikler olsun üst menüden o sekmelere geldiğimde gözükmüyor. Eğer telefonu sync yaparsam büyük ihtimalle hepsi silinecek. Çünkü sync müzik dediğimde yada sync apps dediğimde telefonun boş hafızası artıyor ve ugulamaları sayfalardan kaldırılmış olarak gösteriyor. Bu sorun karşısında ne yapabilirim. Daha önceden karşılaşan arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa minnettar olurum

• Yok mu bu sorunun çaresi?
  • Sync apps diyince silinmez o konuda rahat olun. Zaten uygulamalar bilgisayarınızda var, size uygulamaları seçme hakkı tanıyacak. Müzik konusuna gelince eğer müzikleri attığınız arşiv bilgisayarda sabit olarak duruyorsa onda da sorun yaşamazsınız. Sign in yaptığınıza ve authorize this computer ile hesabınızı girdiğinize emin olun.
  • Teşekkürler dediğiniz gibi yaptım oldu. Fakat itunes'un müzikleri silecek olması kötü, tekrar ayarlamak gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schumii -- 1 Ağustos 2011; 1:49:04 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.