Şimdi Ara

iTunes Kullanımı Ve Onunla İlgili Sorular { Ana Başlık } (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.702
Cevap
6
Favori
357.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sanırım 5 bilgisayara kadar desteği vardı o yüzden aynı anda kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar 1 2 gün önce ipod nano 8 gb aldım.İçine müzik atmayı beceremedim.yardım edebilecek biri var mı?
  • arkadaşlar 160gb classic kullanıyorum. yaklaşık 2 ay oldu.
    ancak, itunes a bağladığımda fabrika ayarlarına döndür diyor. bu sefer de içindeki tüm parçalar gidiyor.
    ikinci kez böyle bir şey oluyor. fabrika ayarlarına döndürmeden bu işi halledemezmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Arkadaşlar 1 2 gün önce ipod nano 8 gb aldım.İçine müzik atmayı beceremedim.yardım edebilecek biri var mı?

iPod'a girin iTunes'den. Music sekmesinde "Manually manage music and videos" seçeneğini işaretleyin. Daha sonra itunesin sol bölümünden + tuşuna basarak playist ekleyin. İçine müziklerinizi aktarın. Daha sonra ipoda taşıyın. Umarım yardımcı olmuşumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Arkadaşlar 1 2 gün önce ipod nano 8 gb aldım.İçine müzik atmayı beceremedim.yardım edebilecek biri var mı?

iPod'a girin iTunes'den. Music sekmesinde "Manually manage music and videos" seçeneğini işaretleyin. Daha sonra itunesin sol bölümünden + tuşuna basarak playist ekleyin. İçine müziklerinizi aktarın. Daha sonra ipoda taşıyın. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Birazdan denerim teşekkür ettim.Tek bir dosyada mı gözüküyor yoksa farklı farklı dosyaya ayırabiliyor muyum(Arşiv geniş olacağı için aradığım şarkıyı bulmakta zorlanırım)?

Not:Son olarak şarj yarı doluyken şarkı atmak için bilgisayara bağlasam ipodun bataryasına zarar verir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZGSRĞL -- 21 Mayıs 2011; 0:44:29 >

• ipod touch 4 ilk aldığımda arkadaşımın bilgisayarından aktifleştireceğim 5 bilgisayar hakkımdan biri gider mi? Gitmemesi için ne yapmam gerek?
  • Ya arkadaşlar ben ipod shuffle 2 gb 5. nesil usb takınca sarj oluyor ama itunes ve bilgisayarda görmüyor ipod çalışıyor.masaüstü ve laptop dene dim ikisindede olmadı yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşşekkürler..(kablo ipod orjinal kablosu değil ondan olabilirmi.ama şarj oluyor.)
  • arkadaşlar iphone veya ipod nano ya manuel olarak şarkı atabiliyorum. Ayarlardan manuel i seçip direk müzik klasörüne atıyorum. Peki resim nasıl atacam. Resim klasörü gözükmediği için ancak klasörü sekronize edip atabiliyorum. Manuel olmayınca haliyle klasörün içeriği değişirse hepsi gidiyor...
  • Sansa clip ile ipod shuffle arasında kaldım bir türlü karar veremedim, aslında shuffle ihtiyacımı tam karşılıyor ama bu itunes kafamı çok karıştırdı, daha önce apple'ın herhangi bir ürününü kullanmadım.
    şimdi sorun şu.
    itunes aracılığıyla shuffle'a şarkı atarken her bir şarkı için para ödüyor muyuz? Hatta genel olarak itunes kullanımında ödenmesi gereken meblağlar nelerdir?
  • iTunes'ü kapattığım zaman 5 sn içinde tekrar kendiliğinden açılıyor. Bu sorun aylardır var ve artık sinirimi bozmaya başladı. Aynı problemi yaşayan ya da çözümünü bilen birileri var mı? Her ikisi de olabilir :)
  • itunes kullanmadan mp3 atamaz mıyız?
  • iphone 4 kullanıoyrum. başka pc ye geçtim. eski pc formatlandı satıldı . bu yeni pc ye bağladım . itunese giriyorum . telefonun içindeki appslerden baktıgımda orda gozukuyor uygulamalar. ama normal telefondan direk kendım baktıgımda içinde uygulamalar yok. itunes programının normal app yerınden bakıorum ordada app ler yok tabi pc değiştigi için. ben telefonun ıcınde gozuken fakat telden direk bakınca gozukmeyen app leri itunese geri kazandırabılırmıyım?
  • tam olarak konuya detaylı olarak bakma fırsatım olmadı bu yüzden büyük ihtimal bu soruyu soran olmuştur, affınıza sığınarak tekrar dile getiriyorum sorulduysa;

şimdi elimde 1'er adet iPod ve iPhone3G var ikisinde de aynı iTunes hesabımı kullanıyorum, iPod'a ücretli satın aldığım a uygulamasını iPhone3G'ye aktarmak istiyorum.bunun sırrı nedir acaba, bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

teşekkürler, kolay gelsin.
  • tam olarak konuya detaylı olarak bakma fırsatım olmadı bu yüzden büyük ihtimal bu soruyu soran olmuştur, affınıza sığınarak tekrar dile getiriyorum sorulduysa;

şimdi elimde 1'er adet iPod ve iPhone3G var ikisinde de aynı iTunes hesabımı kullanıyorum, iPod'a ücretli satın aldığım a uygulamasını iPhone3G'ye aktarmak istiyorum.bunun sırrı nedir acaba, bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

teşekkürler, kolay gelsin.
  • iyi günler arkadaslar. ben apple nin sitesinden indirdim.itunes ama kredi kardı kısmına kadar geldim. ama burada none yazmıyor. nasıl yapabilirim. acıklarsaniz sevinirim.
  • Amerikan Store'ye girmeniz gerekiyor. Ordanda ücretsiz bir içeriği almaya kalkacaksınız ve öyle kayıt olacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaymaz

iphone 4 kullanıoyrum. başka pc ye geçtim. eski pc formatlandı satıldı . bu yeni pc ye bağladım . itunese giriyorum . telefonun içindeki appslerden baktıgımda orda gozukuyor uygulamalar. ama normal telefondan direk kendım baktıgımda içinde uygulamalar yok. itunes programının normal app yerınden bakıorum ordada app ler yok tabi pc değiştigi için. ben telefonun ıcınde gozuken fakat telden direk bakınca gozukmeyen app leri itunese geri kazandırabılırmıyım?

Sync ile iş bitecektir. Cihaz JB li mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rutrut06

Sansa clip ile ipod shuffle arasında kaldım bir türlü karar veremedim, aslında shuffle ihtiyacımı tam karşılıyor ama bu itunes kafamı çok karıştırdı, daha önce apple'ın herhangi bir ürününü kullanmadım.
    şimdi sorun şu.
    itunes aracılığıyla shuffle'a şarkı atarken her bir şarkı için para ödüyor muyuz? Hatta genel olarak itunes kullanımında ödenmesi gereken meblağlar nelerdir?

Asla ama asla şarkı yüklemekiçin para ödemezsiniz. iTunes kullanımı için para da ödenmiyor. Sadece App almak ve şarkı indirmek için para ödersiniz ama sizin Shuffle zaten app almaz.
  • Benim 2. nesil bir iPodum var ve video atamıyorum. Converter'im var videoları çevirebiliyorum. Hatta Library bölmesindeki Movies kısmına da geliyorlar ama yatay sütünda Videos diye bir bölme yok. Ne yapabilirim?
  • ya bende touch'a müzik atmaya calısıyorum ama müzikleri atıyorum ama ipod'ta görünmüyor " İçerik yok " diye msj veriyor. bilen arkadaşlar yazabilir mi
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.