Şimdi Ara

İtunes Karttan Fazla Para Çekmesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen akşam kendim cihazım için 1 adet zil sesi indirdim.

Daha sonra eşimin telefonu içinde ayın zil sesini aynı apple kimliği ile girip tekrar satın aldım.

Toplamda 1,29 liralık müziği 2 cihaza indirdim ve toplamda 2,58 lira ödemem gerekir iken itunesin kredi kartımdan çektiği para aşağıdaki gibidir.

İtunes den satın alma geçmişime baktığımda ise sadece 1 tane 1,29 liralık alım görünüyor.

Bu konuyu apple a telefonda bildirdiğimde garip bir şekilde beni arayan bayan bu konuda hiç bir bilgi veremiyordu ve kendisinin de babasının kredi kartını kullandığını kardeşinin kendi hesabını kullandığını falan bahsetti. Ne alaka anlamadım kapattım sonra.

Bu konuda bir fikriniz var mı acaba

İtunes Karttan Fazla Para Çekmesi? İtunes Karttan Fazla Para Çekmesi?

• Up

Yok mu bilgisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çeker merak etmeyin. Apple bu konuda cidden rahat farklı bir sistemleri var bazen 3 haftayı bulabiliyor aldığınız şeyin parasını karttan alması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagdassun

Çeker merak etmeyin. Apple bu konuda cidden rahat farklı bir sistemleri var bazen 3 haftayı bulabiliyor aldığınız şeyin parasını karttan alması.

Hocam çekti de fazla para çekti karttan bu adamlar.
  • İade etmesi lazım sonra fazla çektiği parayı bende öyle olmuştu ilk alışverişte yapıyor sanırım böyle bir şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.