Şimdi Ara

itunes 'indirilenleri denetle' sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bundan belli bir zaman önce bir kaç güzel uygulama ücretsiz olduğunda ofiste olduğum için iphonea indirememiştim, netten okuduğum kadarı ile itunesdan giriş yapıp uygulamayı indirip hemen iptal etmiştim ki evde direk cebe indireyim, evde appstoredan uygulamarı iphone a kurdum. Buraya kadar sıkıntı yok. Biraz önce itunesu açtığım zaman, menülerde gezerken "indirilmeyi bekleyen öğeler var" yazdı ve indirmeye başladı, hemen iptal edip (böyle birşeye gerek yok çünkü) sağ tuşla sil dedim ancak aynı menüyü tekrar açınca biraz önce sildiğim uygulamalar tekrardan hortladı ve pc'ye inmeye başladı. Itunesda sağ üst teki ikona tıklayınca "12 itunes indirmesi var" yazıyor. Bundan nasıl kurtulabilirim? umarım derdimi anlatabilmişimdir. Bir yerde hata yapıyorum ama nerede? Sizin itunes bilginize muhtacım

• Burdaki bir çok insan uygulamalrını kaçak kurduğu için anlamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hortlatmış gibi olacağım ama aynı sorun bende de mevcut.
    her itunes açtığımda bilgisayarda yüklü olmayan uygulamaları yüklemeye çalışıyor.ayarlardan da kapattım ama sorun devam ediyor.

itunes 'indirilenleri denetle' sorunu

nasıl kapatılacağını bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starback -- 2 Şubat 2014; 13:15:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.